Treść opublikowana przez Zeppelin
-
N75 i jego podciśnienia
pójde sobie do ASO i poprosze o numer tego zaworu żeby kupic poprawny
-
N75 i jego podciśnienia
ZAWÓR CIŚNIENIA TURBINY AUDI A4 A6 1.9 TDI 2.0 TDI (4403944892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten sam ?
-
N75 i jego podciśnienia
to już wolę kupić odpowiedni zawór N75 skoro juz wiem, że ten który mam teraz jest nie od mojego roku modelowego a ten, który mam wystawię tutaj bo ma nalatane od nowosci może 300km
-
N75 i jego podciśnienia
ale w obudowie filtra niema dziurki, że tak powiem wiec niema czego zasysać jest tylko jakby fabryczna wypustka, ale jest zaślepiona
-
N75 i jego podciśnienia
zawór jest juz w aucie... ja mam AWX rok prod. 2001 kupiłem ten sam zawór który był wcześniej, ale nie jest powiedziane, że ktoś wsadzil odpowiedni ;/ mój zawór ma 3 wejścia na węże podciśnień...i jedno jest puste ja mam taki jak na foto ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- aha, czyli jeśli ga zabezpiecze węzykiem ( zaslepie go ) nic negatywnego stać się nie powinno ?!
-
N75 i jego podciśnienia
dzięki ale oddam nerkę za opis, mniej wiecej kumam co jest 5 ale fachowe oko, albo ktoś kto zna dobrze AWX-a lub AVF-a będzie wiedział, czy z puchy filtra powietrza idzie wąż podciśnienia do N75
-
N75 i jego podciśnienia
witam towarzystwo i zadaje pytanie, mam 1,9TDi AWX, wymieniałem niedawno N75 który ma 3 końcówki na węże podciśnień a u mnie podpiętę były tylko 2 i jeden "wolny" gdzieś widziałem, ze jeden wąż wychodzi z puszki filtra powietrza...czy tak ma być ? bo moja puszka ma fabrycznie zaślepione to wyjscie... podpowiedzcie proszą lub wklejcie schemat N75 i jego węży podciśnień...skąd dokąd biegną dzięki
-
Zawieszenie gwintowane
trzeba uważać, ja kupiłem gwint NIBY od A4 a okazuje się, że zawieszenie od Passata czy superba nie do końca pasuje, jest różnica w szerokości/rozstawie tego dolnego widelca/mocowania wahacza ( tej literki U na dole przedniej kolumny ) szukaj KW WEITEC H&R AP FK Koni Bilstein do 1500 zł znajdziesz coś dobrego,a le musi być dedykowane do A4
-
Zawieszenie gwintowane
ostatnio każdy gwint jest z auta sprowadzonego z Niemiec i nie jeżdżony po Polskich drogach ;/ JOM to lipa....nie warto jak masz wątpliwości to na allegro zobacz sobie ile kosztują nowe gwinty ja bym szukał HR KONI WEITEC KW FK jakiś wysoki model AP to są dobre gwinty
-
S-line oryginał czy replika.
ori koła zawsze mają TYLKO jeden rozstaw i wybity symbol audi między gniazdami na śruby
-
Zawieszenie gwintowane
taka trochę bzdura bo każdy gwint KONI ma regulację twardości
-
S-line oryginał czy replika.
yyyyyyyy a jakieś zdjęcie ?? byłby łatwiej
-
Felgi 18" profil opony 45 czy można
bedzie ok
-
Felgi 18" profil opony 45 czy można
-35 to zdaje sie nominalne obniżenie dla aut z zawieszeniem 1BE ? czy 1BV ? w każdym razie dla S-Line więc to kosmetyczne obniżenie, przycierać nie powinno, ale podaj jeszcze wartość ET bo jak będziesz miał ET 50 albo 10 to będzie przycierać
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
moje kola są w dziale giełda i można zobaczyć jak 8,5" z ET20 wchodzi w nadkole B6 z oponą 215/40 oczywiście, że można kupić inne felgi ale jeśli np. te koła kupujesz okazyjnie ? to czasami warto się pobawić dystansami
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
wejdzie ale pewnie będzie na styk....ja mam 8,5 cala z ET20 i jest idealnie wiec te Twoje też wejdą
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
lepiej kupic felgi z ET48 i wyregulować to sobie dystansem niż kupić 8,5J z ET 15 i myśleć czy wejdzie spokojnie możesz je kupić...dołożysz 100 zł do dystansów i dłuższych śrub i będzie super
-
Polerowanie felg
jesli koła mają być polerowane to nie wolno ich piaskować bo wtedy piasek powoduje tworzenie się małych "kraterów: na powierzchni felgi i późniejsze polerowanie może tego nie zniwelować...najlepiej usunąć lakier chemicznie....jednak problem może być z dekle,,,bo jest prawdopodobnie plastikowy...no chyba, że jest farba imitująca chrom z zastosowaniem do plastiku a najpeiej polerka wibracyjna...pytanie, czy gra jest warta świeczki
-
Jak zmienic ET
zakładasz dystans z odpowiednim centrowaniem na piastę i felge i zmniejszasz ET...nic prostszego
-
Felgi. Wejdą ?
kolego po pierwsze opona 245 jest raczej zbędna, no chyba, że takie opony są razem z felgami, ale w innym przypadku to przerost formy nad treścią, poza tym będą wystawały i tarły o nadkola
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
no przecież widać, że tylne błotniki są zmodyfikowane/wycięty rant, a nie wykluczone, że są też wypchane więc nie wiem dlaczego miały by nie wejść
-
Jaka opona na tą felge
215/35 bedzie wyglądało ŻLE bez konkretnej gleby !! załóż 225/40 a 215 odpuść bo będziesz przeklinał
-
felgi z mercedesa
musisz kupić przejscie z 66,5 felga na 57,1 piasta i wszystko w temacie
-
Wieksze kola, wieksze tarcze?
warto tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale wygląd też swoje zrobi
-
Co to za felgi,proszę o pomoc.
nie da się bo masz tam rozstaw 4x100 i 4x108...na bardzo upartego sie da ale raczej przyjmij że się nie da...gra nie warta świeczki