Treść opublikowana przez Zeppelin
-
Brak oświetlenia kabiny po zmianie pompki c.zamka
ok jutro to posprawdzam dzięki za zainteresowanie
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
napisze jak wrócę z pracy bo teraz nie jestem w stanie stwierdzić
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
panowie trzeba uważac na te zamiany pompek itd bo czasami wychodzą kwiatki, ja ostatnio kupiłem pompkę+scyzoryk z jednego samochodu żeby nie było konieczności przerabiania, tylko, żeby od razu był komplet i wszystko działa pięknie poza...oświetleniem kabiny, wcześniej na oryginalnej elektronice z pompki zapalały się lampki po otwarciu drzwi...teraz jest nic się nie zapala ;/ nie wiem jak to rozwiązać....ale fakt jest faktem
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
jak masz pakiet chrom to srebrne jak masz shadow line to gun metal i to by było na tyle
-
Do oceny felgi
tak jak pisąłem...mooooże 1500 zł jak zrobisz ładne zdjęcia ale wzór taki wiesz....musi sie znależć ktoś kto będzie się nimi jarał
-
Brak oświetlenia kabiny po zmianie pompki c.zamka
Panowie taka sprawa, kupiłem ostatnio na forum pompke c.zamka z kluczykiem scyzorykiem, żeby z niego otwierać/zamykać auto, wszystko pięknie ładnie aleeee...przy otwarciu drzwi ( którychkolwiek ) nie włącza się oświetlenie kabiny ;/ macie jakieś sugestie jak to naprawić ? aha i jak się koduje kluczyki ? to jest jakaś sekwencja otwórz/zamknij przekręć w prawo/lewo ? z góry dzięki
-
Do oceny felgi
duzo zależy od marki felg! nie sa to przypadkiem Brock'i ? w jakim stanie opony ? jaki DOT ?troche mało informacji podałeś, ale jak dla mnie pomiędzy 1500-1800 zł
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
co to za spadki mocy ? do 100 robicie 8sek zamiast 7 ? kto w normalnym, codziennym uzytkowaniu zwraca na to uwagę ? poza tym jeśli jest opona 225/45 będzie o wiele lepiej trzymała na zakrętach i będzie lepsza w czasie hamowania...wiadomo, szerokość opony ma tutaj znaczenie ! co do rodzaju felg...weż na allegro wpisz swoja maksymalną kwotę jaką możesz na nie przeznaczyć i poszukaj czegoś sensownego, tylko pamiętaj, że jeśli chodzi o felgi nowe to allegro jest nimi zawalone, ale łatwo odróżnić chinola od markowej felgi, a chinoli się wystrzegaj
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
ile osób tyle opinii...z festyniarskimi kolorami od razu bym dał spokój, może to ujdzie w Golfie 2 ale nie Audi.... jak masz DUŻE koła to wtedy srebrne jak najbardziej Uploaded with ImageShack.us a takie jak Ty masz na teraz popularny gunmetal...auto będzie fajnie charakterne Uploaded with ImageShack.us
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
na pewno jest imbusowa ? mi właśnie torx złapał i torxem wykręcałem ;/ no nic, coś będzie trzeba kombinować
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
właśnie tak myślałem, że spróbuję włożyć płaski śrubokręt i jak by go wbiję w śrubę,a le może są też inne patenty ale mi chodzi o te śruby którymi jest przykręcona poduszka do kierownicy
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
panowie pomocy ! jakiś czas tamu zaswieciła mi sie kontrolka poduszki, dziś chciałem to sprawdzić i ktoś tak doj..ał śrube, ze się łeb wyrobił i nie kręci się ;/ jest na to jakiś sposób ? z góry dzięki
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
wiem że oryginalnie ten wzór wyprodukowała firma Mille Migillia ale ja się spotkałem tylko z 18 i 19 calami tej firmy, pózniej ktoś skopiował wzór i wychodziły podróbki jako "Katana" czy jakoś tak...ogólnie mam gdzieś zdj Audi S3 na 19" tej felgi i jest sympatycznie
-
19" 9,5j et35 do b6 ???
jakie ET ? i co z tymi błotnikami w B6 ?
-
19" 9,5j et35 do b6 ???
B6 ma pojemniejsze nadkola niż B5 ? ja przymierzałem ostatnio 19/9,5 ET 30 i wystawało dość sporo
-
[ALL B8] Jakie dystanse wybrac?
jaka szerokość felgi ?
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
wyczyszczona
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
przód 205/40 a tył 225 i jest pięknie
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
te koła ja sprzedaje i daje głowę że warte są tej ceny, w zasadzie nic nie trzeba z nimi robić, zakładasz opony i śmigasz
-
[ALL B5] 2x zle wpisany kod radia i zablokowany odtwarzacz
ooooooooooo dzięki Ci za takie porady dobry człowieku :notworthy:
-
[ALL B5] 2x zle wpisany kod radia i zablokowany odtwarzacz
panowie powiedzcie mi czy jak dwa razy zle wpisałem kod radia to ono się blokuje jak np. komórka z numerem PIN ? mam prawidłowy kod wszystko ok tylko wpisywałem z pamięci i 2 razy pomyliłem kolejnośc cyferek jest na to jakaś rada czy tylko serwis ?
-
[ALL] Czym kleić niektóre felgi 2częściowe
albo gumowy młotek i jazda, ewentualnie drewniany klocek + młotek i z wyczuciem uderzać po obwodzie rantu i zejdzie, ale uszczelnianie na czarny silikon
-
[ALL] Czym kleić niektóre felgi 2częściowe
w łączeniu rantu i felgi stosujesz czarny silikon montażowy i po problemie
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
11 cali z wyjściowym ET 52 + adapter minimum 20mm daje nam ET 32 i to w połączeniu z 11 calami spowoduje że po założeniu koła na auto na oponie będziesz mógł postawić szklankę z herbatą tzn będzie wystawało....bardzo
-
Rant do quattro i dwie szerokości felg np.8" i 8.5" moze tak być??
z racji kinematycznego połączenia przedniej i tylnej osi obroty kół powinny byc takie same, jesli mamy różne średnice kół tzn. wysokość to już koła kręcą się z różną prędkością i komputer odczytuje to jako błąd, w ekstremalnym wypadku moga powstawać naprężenia w układzie przeniesienia napędu. auta 4x4 wymagają tego, aby wszystkie cztery koła miały nie tylko identyczny rozmiar, ale i także stopień zuzycia bieznika więc jeśli koła z przodu mają 8J a z tyłu 8,5 i załozysz 4 takie same opony, będziesz miał problemy z Q