Treść opublikowana przez Zeppelin
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
witam, mam problem z pocącą się miską olejową, zauważyłem że jest pod nią jakiś czujnik, chciał bym się dowiedzieć co to za czujnik i czy jest możliwe że wyciek jest właśnie spod niego ?
-
[ALL] Alufelgi od ALU Center Wrocław
jak zamawia w Chinach po tysiąc kompletów replik to wiadomo, że niektóre przyjadą styrane...generalnie unikał bym Chińskich podróbek którymi zalane jest allegro...wystarczy poszukac w sieci opinii na ten temat i zdjęć, jak wyglądaja takie felgi przy jakimś kuku
-
[ALL B5] Prośba w sprawie dystansów! prosze o pomoc
to poproś kolegę z ogłoszenia o wymiary, na pewno pomoże
-
[B5 AVG] Alusy do b5
kolego gdzieś był temat o tym które firmy robiące felgi sa dobre...jeśli nie znasz sie na felgach po prostu kup felgi oryginalne a na pewno będziesz zadowolony
-
[ALL B5] Prośba w sprawie dystansów! prosze o pomoc
ściągnij przednie koło czy tam tylne zobacz jaka jest średnica płaszczyzny do której przykręcasz koło i zrób jak najmniejszy w średnicy dystans na który wchodzi 5x112... ale pytanie brzmi...to mają byc dystanse przelotowe czy przykrecane do piasty na śruby ? bo to dwie różne rzeczy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220263.0 tu masz za 110 zł ze śrubami więc chyba nawet nie warto grzebać
-
[ALL B7] Ma ktoś może takie felgi ?
jak masz mały budżet to raczej polecał bym coś takiego http://allegro.pl/oryginalne-felgi-skoda-vw-audi-seat-i1807084888.html http://allegro.pl/felgi-lorinser-mercedes-piekne-polerowane-17-i1791871169.html http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-tt-oryginalne-promocja-i1792886950.html http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-s4-s6-s8-passat-b5-b5fl-i1794865824.html nawet nie wiedziałem że do 1tyś można troche powybierać
-
[B5 AVG] Alusy do b5
mój kolega miał w Corrado koła z chin, wjechał w dziurę no i zrobiła się podbitka, koleś który naprawia felgi w rozmowie telefonicznej od razu zapytał czy to koła z chin, jak usłyszał że to repliki od razu powiedział że nie robi bo te koła pózniej wracaja w nieskończonośc....generalnie chyba lepsze używki ale markowe niż nowe chińskie obręcze
-
[ALL B8] Jakie felgi na zime do ProLine S
najlepiej pojedz do wulkanizacji daj komus 10 zł i niech Ci przymierzy jakaś stalową 16 i wszystko będzie jasne no i pamiętaj o ET które jest kluczowym parametrem przy doborze felg...nie wiem jakie musi być ET w B8 ale obstawiam coś w okolicy 40
-
[ALL B8] Jakie felgi na zime do ProLine S
chodzi Ci o zacisk hamulca czy o blachę osłaniającą tarcze ? szczerze mówiąc nie wiem jaki wielki musial by być ten zacisk żeby nie weszła na niego obręcz 17", ale jak wszyscy wiedzą ET i sama budowa felgi tez ma duże znaczenie...poza tym jesli mówisz o tej oslonie tarczy to zapewne chodzi o tył, a na tylne zaciski na 100% wejdzie 17
-
[ALL] 5x100 na 5x112
feegi z S4 różnią się tym że są bardziej "wklęsłe" i ramiona sa troche inne no i wiadomo rozstawy też się różnią kolego nie masz innego wyjscia jak sprzedac te które masz i szukac tych samych z prawidłowym rozstawem
-
[ALL] 5x100 na 5x112
rozstaw 5x100 jest zastosowany we wszystkich autach na płycie Golfa 4 czyli A3 8L Audi TT ( pierwsze ) Skoda Octavia Fabia Polo 9N etc co do śrub pływających, mają one zastosowanie TYLKO do 2mm na rozstawie czyli...jak bys kupił felgi z rozstawem 5x110 lub 5x114,3 wtedy stosujesz śruby pływające, z 5x100 nie ma szans żeby złapac 5x112 pozdro
-
[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'
no w sumie tak, ale kurde jak dziś przymierzyłem zimówki 195 a z drugiej strony miałem 235....jednak bym nie zamienił, wygląda jak locha na kurzych nóżkach
-
[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'
nie trze na bank bo nim jeżdzę i słyszał bym heh nie no, nikt nie mówił, że auto lezy na cycach...ale jest obniżony optymalnie wzgledem serii, nie jest to ani 1BA ani 1BE tak czy inaczej...można zakładać 235 tylko wynikają z tego tylko dwa plusy...d*pa na zakrętach nie ucieka i jedzie jak po szynach i fajnie wyglada z tyłu reszta to minusy
-
[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'
coś kosztem czegoś...zwalnaisz auto na prostej ale na zakrętach można sobie pozwolic na więcej nie wiem czy 205 bedzie tak samo kleiła jak 225 ?!
-
[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'
jak widzę jak ktoś pisze że maks opona to 225 z tyłu w B5 to mam ochotę zaprosić go do siebie żeby zobaczył jak 235/40/18 z felga 8,5 ET 30 przy -50mm układa się w nadkolu i NIE MA TARCIA O CO KOLWIEK Uploaded with ImageShack.us i jeszcze mógł by pójść w dół
-
[ALL B6] Lakierownie plastików wewnętrznych - B6 A4
jak na moje to lepiej było by przełożyc środek od jakiegoś auta z przeznaczeniem na czesci, pamietaj ze elementy lakierowane sprayem itd beda się wycierały, używasz pewnie jakichś preparatów do czyszczenia a nie daj Boże jak Ci zaczną rozpuszczać farbe ;/
-
[ALL B5] Demontaż popielniczki po II lifcie
chciał bym napisac że to moja pani ale niestety heheh spoko mam Audi więc się taka sama znajdzie temat do zamknięcia, wszyscy już wiedzą jak się wyciąga panel klimatronicka po II lifcie
-
[ALL B5] Demontaż popielniczki po II lifcie
dzięki kolego Twoja pomoc okazała się trafna, miałeś rację trzeba na czuja i delikatnie ale stanowczo "manewrowac" panelem i wyczuwac gdzie puszcza, a moim zdaniem te zatrzaski z góry i z dołu sa względem siebie rozmieszczone symetrycznie góra/dół ale głowy nie dam sobie uciąć, w kazdym bądz razie, nie ma nigdzie żadnych śrubek sa tylko cztery zatrzaski blaszkowe
-
[ALL B5] Demontaż popielniczki po II lifcie
czyli trzeba to szarpać po prostu ?
-
[ALL B5] Demontaż popielniczki po II lifcie
Panowie mam problem, musze zdemontować panel klimatronika, z tego co wiem muszę się pozbyc popielniczki a nigdiz ena forum nie ma tematu jak ją eksmitować ;/ no chyba że jest jakiś patent na wyciągnięcie panelu klimatronika bez usuwania popielniczki ??? z gory dzięki za pomoc
-
[B5 AEB] 18 czy 19 cali
powodzenia w poruszaniu się po Łodzi na profilu 35 :polew:
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
Artec-Miałem tej firmy felgi w 17 calach nawet nie wiedziałem kiedy i były podbite. hmmm no wiesz, wszystko zależy od tego co kto i jak....Artec wychodziły z tej samej fabryki co RH i nawet ranty pasowały z jednych felg do dgrugich więc Artecki MOIM zdaniem są dobrymi obręczami
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
generalnie większość felg MADE IN GERMANY sa robione z dobrych stopów aluminium, Keskiny to po prostu repliki OZ itd taki MAM tylko że działa dłużej, generalnie najbardziej znane i dobre to wiadomo BBS Rial Borbet OZ Schmidt RH Artec
-
[ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
Panowie, ten samochod na pewno jezdzi normalnie, a to za sprawą AIR RAID, po prostu koleś robi klik auto robi pssssss i odjezdza
-
[B5 AEB] Jaka oponka z naciągiem na 17'' 7J sline
chcesz założyć 205/50 czy tam nawet 45 na 7J i myślisz że to będzie naciąg ?? jako taki naciąg był by przy 195/40/17 w innym przypadku to zwykły balon pozdro