Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż popielniczki po II lifcie


Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, musze zdemontować panel klimatronika, z tego co wiem muszę się pozbyc popielniczki a nigdiz ena forum nie ma tematu jak ją eksmitować ;/ no chyba że jest jakiś patent na wyciągnięcie panelu klimatronika bez usuwania popielniczki ???

z gory dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tam małe szczeliny, możesz próbować podważać dolne zatrzaski klimy jakimiś małymi - ala zegarmistrzowskimi śrubokretami, albo blaszkami... inwencja dowolna (bo górne są łatwe do odblokowania po wyjęciu radia). niestety, wg mnie tego nie da się zrobić "dobrze". sam podchodziłęm też do tego tematu chyba ze trzy razy. dwa razy odpusciłem, za trzecim razem przycisnąłem temat do końca... pewnie czasem ryzykujac, że coś może się urwać / wygiąć. jestem w o tyle dobrej sytuacji, że widziałem dolne zatrzaski, intuicyjnie wiem juz gdzie ich szukać i w którą stronę podważać. ale albo ja jestem na tyle głupi, albo ktoś kto wymyslił takie rozwiązanie to kompletny idiota, bo nie wiem do teraz jaki patent zastosować, żeby kolejnym razem wymontowac to max w 10min. bo np klucze do wyciągania radia można samemu zrobić dostosowujac jakiś "klucz" do "zamka" kiedy ma się radio w reku. w tym przypadku... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego Twoja pomoc okazała się trafna, miałeś rację trzeba na czuja i delikatnie ale stanowczo "manewrowac" panelem i wyczuwac gdzie puszcza, a moim zdaniem te zatrzaski z góry i z dołu sa względem siebie rozmieszczone symetrycznie góra/dół ale głowy nie dam sobie uciąć, w kazdym bądz razie, nie ma nigdzie żadnych śrubek sa tylko cztery zatrzaski blaszkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, panel klimy trzyma się na 4 zatrzaskach, a popielniczka na 2 śrubach... i dołem jest zablokowana przez maskownice poziomą mieszki biegowej[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 19:46_________________________________________________...aaa i zapomniałbym znów, awatara masz pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym napisac że to moja pani ale niestety heheh spoko mam Audi więc się taka sama znajdzie :decayed:

temat do zamknięcia, wszyscy już wiedzą jak się wyciąga panel klimatronicka po II lifcie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...