lukii007

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia lukii007

Reputacja

1. Tak wlasnie planuje zrobic:-D ile sprubowac tego co wszyscy chwala.Czyli jazdy na gwincie:-D za 2 tygodnie bedzie zalozony:-)
  2. lukii007

Zderzak RS z laminatu

Ale tak jak koledzy wyżej pisali.Lepiej założyć zwykły polift niż coś takiego. orginał to zawsze orginał dużo wytrzymalszy i jednaj zawsze lepiej wygląda. A taka podróbo to od razu idzie poznać na aucie
  3. lukii007

Zderzak RS z laminatu

Tylko że za używkę ori z esy trzeba liczyć dobrze ponad tysiąc + malowanie ,kły i ślizgi :/
  4. no wlasnie o cos takiego mi chodzi jak ma kolega darek995.takie przyciemnione niezamocno,niezaslabo a odrazu to inaczej wyglada:-)
  5. musze znalesc STASIA i sie z nim zgadac ;-) a w polsce bede za 4 tyg to sie moze na jakis spocik zalapie:-)
  6. siema koledzy.mogl bym sie przylaczyc? jestem z okolic Nowego Targu i niemoge znalesc nikogo z tych okolic na forum.a przejechal bym sie czasami na jakis zlocik
  7. no co wy chlopaki:-D zero wsparcia?:-D chodzi wam o to ze wiocha czy ze niby niebespiecznie?
  8. przeciesz jest wielu klubowiczow ktorzy maja u siebie brzyciemnione i super to wyglada i wszyscy raczej jeszcze jezdza:-D
  9. aktualnie nie mam zadnych zdjec wnetrza przy sobie bo jestem za granica.ale w srodku jest jasna skora,4x el.szyby,klimatronic,fis i chyba tyle.jak bede w domu to wrzuce wiecej zdjec;-)
  10. niechodzi mi zeby zrobicz czarne lampy tylko takie delikatnie przyciemnione
  11. Czesc.Chcialem sie pochwalic moja A4 b5 silnik 1.9 tdi 110PS AFN rok 1999 po lifcie.Posiadam ja 2lata i jestem z niej bardzo zadowolony:-) od kad ja kupilem zmienilo sie kilka rzeczy a to dopiero poczatek:-D felgi 17" + dystanse H&R przod 2cm tyl 3cm,kola delikadnie wystaja poza nadkola:-) pomalowalem chromowana ramke i znaczek na grilu na czarno(przez moment znaczek byl na bialo ale potem tez zmienilem na czarno:-) ) , zmienilem tylne lampy na led ktyre planuje niedlugo delikatnie przeciemnic jak i kierunki i blotnikach.zmienilem radia ze starego Alpine ktore nieszczesliwie sie zalalo coca-colą na nowego Alpine UTE-72BT. W bagarzniku wzmacniacz 1000W i tuba Blaupunkt GT Series + plus w półce 2 glosniki ktore zmienil poprzedni wlasciciel Boston acoustics ale niepamietam jaka maja moc:-D wszystkie glosniki sa pociagniete ze wzmacniacza czyli nic nieobciaza radia.Wymienione jest kompletne sprzeglo poniewasz stare szarpalo delikatnie pedalem. Na chwile dzisiejsza wyglada tak W planie jest jeszcze wstawienie zawieszenia gwintowanego, pomalowanie srodkow lamp przednich na czarno, przyciemnienie swiatel tylnych, przyciemnienie szyb,wymiana przedniego grina na RS tez pomalowany na czarno(bo aktualny gril jakims cudem peknol na uchwytach). i podkrecenie silnika do ok 140PS:-) po dalszych modach wrzuce zdjecia z efektem;-) prosze o opinie co o niej myslicie
  12. ok kolego:-D ale ja wogule niemoge zczaić tej wyszukiwarki:-D wpisuje co innego a ona mi wysukuje calkiem inne rzeczy:-D masakra:-D ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- ha ha:-D znalazlem:-D co prawda b6 ale w b5 raczej o to samo chodzi:-D http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-alt-lampy-led-tylu-komunikat-spalonych-zarowkach-31817/ ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- koledzy powiedcie mi czy dobrze to rozumiem.czyli ze w sumie potrzebuje 4 takie rezystory,po 2 na 1 lampe?
  13. hahaha:-D dobre:-D pomysle nad tym;-) musze mojej zakosic ponczochy:-D
  14. koledzy mam taki problem.niedawno zmienilem tylne swiatla i one maja postojowke i stop led.i teraz ciagle mi swieci na fisie ze mam spalona zarowke postojawa i stop.czy jest jakis sposub zeby to zniklo?
  15. Siema.Mam taki problem.Widzialem na kilku filmikach jak przyciemniaja tylne swiatla folia i chcialem tak samo zrobic u siebie.Kupilem jakas folie do przyciemniania szyb i prubowalem'ale na filmikach oni to folie podgrzewali i ona wtedy dostosowywala sie do ksztaltow lampy a ta ktora kupilem za nic nie chciala zmieknac ciagle taka sztywna byla.i tu moje pytania czy sie ruznia czyms folie do przyciemniania szyb od tych do lamp a czy ja cos zle robilem? i czy znacie jakis inny latwiejszy sposob zeby je przyciemnic? ;-) albo moze wiecie o kims kto sie zajmuje tego typu rzeczami w okolicach Nowego Targu?