-
Wybór dobrego montera GAZU do 1.8T
Witam! Pisząc kolejne zapytanie z profilu kolegi , chciałbym Was forumowicze zapytać o dobry warsztat montażowy LPG w okolicach Katowic, Tychów. Na forum przez jednen post został dobrze oceniony ten oto warsztat Auto Gaz Katowice, Autoalarmy, Car audio,. Czy wie ktoś coś więcej na temat tego warsztatu? Czy ktoś może poleca inny? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
Audi Sprzedane, Zagościł Passat B5 FL 2004 rok, 1.9 130KM w full opcji + chrom pakiet + skóra z alcantara kubelki bez duzej navi, sedan, tiptronic, Od rodzinki pewny i serwisowany do samego konca, przebieg 160 000KM
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
caly bez problemu wchodzi obok wlewu paliwa , ja tak mam, jak chcesz jakies foto to masz w albumie ponizej) ---------- Post dopisany 24-08-2013 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 10:04 ---------- ImageShack Album - 3 images
-
NJU Mobile vs. Play
U nas na sklepie sluzbowy tel to Nju Mobile, zamawiaja towary itp i caly czas 30zl bez haków
-
Różnica we wtryskiwaczach
kolego ja mialem ten sam problem co ty kupilem na allegro cala uzywana listwe wtryskowa i roznila sie cos koncowka ale pasowaly i dzialaja wiec jak dla mnie jest ok
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Ja rowniez mysle ze moze ci trafic uklad paliwowy.... wtryski zwlaszcza...
-
NA LPG brak przyśpieszenia, mocy gdy zimny silnik
ja bym sprawdzil tak jak kolega pisze, u mnie bylo cos takiego ze jak sie przelaczyl na gaz to brak mocy byl a jak wylaczyles i przeszedl jeszcze raz to bylo ok ... i ta sama przyczyna
-
[Małopolska] Widziany, widziana
W niedziele kolo 18.30 na odcinku Nowy targ - Niedzica b5 Avant - nagaro blue kombi na rameczkach klubowych ,ladna sztuka.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czarne b7 avant na LLE blachach, widziane dzis i wczoraj kolo budynku A4 na AGH - ładny felunek
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj B5 Avant, na czarnej klubowej ramce, mijalismy sie w Makowie na nowym moście, ciemny kolor, okolo godziny 15 - 16
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Avant, b6, w sobote jak wracalem z jordanowa w kierunku wadowic, kolega jechac w kierunku przeciwnym na wysokosci makowa podhalanskiego moze troszke przed, klubowa rameczka kolor srebrny lub podobny, ok godziny 15 pozdro
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
Pozbęde sie gleby, zamienie sie za org sprezyny bez doplat, byle to ktos ogarnal bo mam problem z dojazdem do swojej kobiety mieszka w gorach, mysle nad zakupem quattro, nie moge miec tak nisko jak cos to gg 66 31 49 albo pv
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jestem z okolic oswiecimia nie chce wystawiac na forum tematu sprzedam bo mam inna akcje, jak widac w moim temacie auto mam na glebie, jezdze tak od ponad roku czyli od zakupu, potrzebuje jednak sie jej pozbyc bo nie moge dojechac do swojej kobiety do gór, chetnie zamienie sprezyny na oryginalne jakby ktos chcial, bez zadnych doplat itp, byle wymienic, dogadanie na gg 66 31 49 jak cos bo malo jestem na forum, na pv tez mozecie napisac jak cos ...
-
Strefa Śmiechu
http://59tube.com/pl/4025-Autobus_wodny http://59tube.com/pl/3873-Ekstremalny_taniec_na_rurze
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O-MB3GetLAM#! hehe dobra misja
buras933
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta