Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe miejsce tankowanie LPG


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że kładę nowy zderzak do A4 na tyle chce się pozbyć zaworu tankowania w zderzaku a przenieść go pod klapkę i założyć ten dokręcany.

Wiem że muszę mieć rurkę i zawór nowy ale jak teraz to zamontować bez komplikacji ?

Musi być pusta butla czy może być pełna? I chyba trzeba zarobić rurkę z baryłkami co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji że kładę nowy zderzak do A4 na tyle chce się pozbyć zaworu tankowania w zderzaku a przenieść go pod klapkę i założyć ten dokręcany.

Wiem że muszę mieć rurkę i zawór nowy ale jak teraz to zamontować bez komplikacji ?

Musi być pusta butla czy może być pełna? I chyba trzeba zarobić rurkę z baryłkami co nie ?

W B5 mieści się cały bez redukcji, w B6 też ale tu ciaśniej.

Chyba butla musi być pusta

Rurka z baryłkami

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały bez redukcji a jak ? bo patrzyłem i nie widziałem na niego miejsca masz jakieś foto?

A znowu czytałem że wyleci tylko gaz z rurki bo jak byś np. urwał wlew to Ci wyleci cała butla ? raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyleci tylko to co jest w rurce,w B5 wchodzi cała końcówka w B6 na upartego też można wsadzić całą końcówkę

trzeba zarobić baryłkami

20120723020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały bez redukcji a jak ? bo patrzyłem i nie widziałem na niego miejsca masz jakieś foto?

A znowu czytałem że wyleci tylko gaz z rurki bo jak byś np. urwał wlew to Ci wyleci cała butla ? raczej nie.

Wyleci tylko gaz z rurki, przy butli jest zawór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak wyręce nadkole i koło to tam się ładnie dostanę do tego. Mam nadzieje że nie będzie trudności z montażem do karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly bez problemu wchodzi obok wlewu paliwa , ja tak mam, jak chcesz jakies foto to masz w albumie ponizej)

---------- Post dopisany 24-08-2013 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 10:04 ----------

ImageShack Album - 3 images

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam we wlewie Darku i dokręcam koncówkę i jest si pasuje wszystko i nikt nic nie widzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nowego zderzaka nie chce ciąć a już w tym tygodniu dokończę furę. A wkręcany to luz tu pasuję cały gotowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nowego zderzaka nie chce ciąć a już w tym tygodniu dokończę furę. A wkręcany to luz tu pasuję cały gotowy :D

Zobacz u mnie w profilu jak jest bo moim zdaniem dobre rozwiązanie ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kupiłem cały zobaczymy jak sie zamontuje :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 23:28 ----------

Ok wlew zamontowany jakoś sie go dało upchnac całego ale było trochę rzeźby. Mam pytanie o kulki w zaworze sama sie uszczelnienie tankowaniu tak? Bo obecnie jest luzna nawet po odkręceniu zaworu i jezdzeniu.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienie gazu samo zablokuje tą kulkę,jeżeli nie ma ciśnienia w rurce do tankowania ta kulka ma sobie swobodnie latać-czyli masz prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...