Treść opublikowana przez Zeppelin
-
[ALL B5] 2 problemy AIR BAG i oświetlenie drzwi
dokładnie, wszystko działa jak nalezy..ale o czym zapomniałem dodać, lampki zadziałały po rozłączeniu i podpięciu aku...zamknąłem auto c.zamkiem otworzyłem i juz nie działało
-
[ALL B5] 2 problemy AIR BAG i oświetlenie drzwi
a macie jakiś pomysł co z tymi lampkami drzwi ?
-
[ALL] Co to za felunek??
dasz 4 tyś za takie koła ?? ROTA
-
[ALL B5] 2 problemy AIR BAG i oświetlenie drzwi
ok, tylko, że przez chwile ( jak działało ) lampki paliły we wszystkich drzwiach bo wszystkie otworzyłem, gdyby styczniki nie działały w poszczególnych drzwiach nie paliły by się we wszystkich ?! nie wiem czy ktoś to zrozumie co napisałem hehe a może jest gdzieś jakaś główna wtyczka od tych lampek drzwi ?? a co do AIR BAG to jutro odłączę aku na 15 minut i zobacze czy się "samo naprawi" a jak nie to VAG
-
[ALL B5] 2 problemy AIR BAG i oświetlenie drzwi
Panowie mam problem, dziś z jakiegoś powodu zapaliła mi się kontrolka od AIR BAG, wsiadłem do auta, przekręcam zapłon i zawsze czekam az wszystko zgaśnie,a tym razem nie zgasła kontrolka poduszki...jak mogę "zresetować" komputer ? odłączając aku na jakiś czas ? a druga sprawa, nigdy nie działały mi te czerwone lampki w drzwiach a dziś zadziałały...i teraz nie wiem czy te dwie sprawy są ze soba jakoś połączone ?? dodam że mam poduszki w kierownicy i w konsoli...tzn fizycznie są poduszki doradżcie co sprawdzić
-
[ALL B5] Jak rozebrać lampkę wnętrza
ooo no to juz coś konkretniejszego
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
no jest nadsterowne....tu trafiłes w sedno...tylko nie wiem czy to dotyczyło B5 i B6...mam gdzieś właśnie testy z 2003 roku...zobacze i podam żródło
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
no właśnie...rozstaw z tyłu jest mniejszy żeby weszły szersze koła...z tego co ja wiem i słyszałem własnie powinno się dawać szersze opony z tyłu do ośki bo wtedy jest lepsza przyczepność i tył nie ucieka...ale to jest moje zdanie i ja tak to widzę, ja na tył zakładam zawsze szerszą opone
-
[ALL B5] Jak rozebrać lampkę wnętrza
hmmmm ale jak zdjąc te szkiełko ? to są jakieś uchwyty ? zatrzaski ? dzie one są ?
-
[ALL B5] Jak rozebrać lampkę wnętrza
witam, Towarzystwo HILFE....mam taki mały problemik z lampką powietlania wnętrza, tzn przy otwieraniu drzwi zapalają się wszystkie lampki poza tą mała od kierowcy, ale jak ja puknę palcem to się włącza więc podejrzewam, że cos tam sie poluzowało czy coś, i pytanie brzmi, jak bezinwazyjnie i bezpiecznie rozebrac to diablestwo ??? dzięki pozdro aha auto jak w opisie Avant 2000r z dziura w dachu [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 17:13_________________________________________________nikt nie wie jak zdjąć ta lampkę ??
-
[ALL B7] Prosba o porade jakie fele wybrac
powiem tak...czy to będzie 17 czy 18 cali nie ma znaczenia w komforcie, a 18 lepiej wypełni nadkole...tylko pamietaj, że najlepiej wybrac felgi oryginalne/markowe powodzenia
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
Mercedes ma ( róznie podają ) otwór centrujący 66,6 lub 66,5mm a Vw 57.1 wiec pierscień z 66,5 na 57,1 parametry śrub sa takie same nie wiem tylko jaki łeb musi miec śruba w mercach pozdro
-
[B5 AFN] Zawias KW , Bilstein
dopóki nie założysz HR na grubym tłoku to nie poznasz znaczenia słowa "BETON" heheh nie no żart, najlepiej szukac gwintu z reg twardości...wtedy ustawiasz sobie jaki zakres Ci odpowiada i bajka
-
[ALL B5] Praca zawieszenia a pogoda.
norma, jesli ktos ma amortyzatory olejowe to wiadomo, ze jak sa przymrozki czy -20 to ten olej jednak troche stwardnieje
-
[ALL B5] Dystanse zmieniające rozstaw śrub
samoróbki nie mają homologacji ale markowe adaptery maja, jeśli diagnosta ma watpliwości zdejmujesz koło i pkazujesz mu to co tam jest na nich wybite....i tyle
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Panowie nie ma co przesadzać...jeśli śnieg nie spadnie czy nie ma mrozów zmiana opon mija się z celem no chyba, że ktoś ma opony letnie i zimowe na tych samych felgach i boi się że nie będzie potem terminu a jak ktoś ma osobno lato/zima to nie ma stresu, zmiana felg to ile 20 minut na osiedlu z pomoca lewarka pozdr
-
[ALL B5] Dystanse zmieniające rozstaw śrub
jak to nie przejdzie ?? tzn...ja akurat miałem wiele razy dystanse na kołach i normalnie przechodziło auto przegląd...no chyba że pojedziesz do ASO VW AUDI to może tam faktycznie by się doczepili...ale i na to jest rada....RH HR ARTEC wypuszczało dystanse z homologacja drogową i jelsi auta przechodziły TUV w Niemczech to nie wierze że w Polsce nie przejdzie....generalnie dystanse możesz spokojnie zakładać ale nie węższe niż 20mm...wiem że na VW ZONE chłopaki jeżdzą na 17mm ale oni są hardcorami...generalnie 20mm jest bezpieczną gruboscią tylko musisz to uwzględnić przy dobieraniu ET bo jesli koła kolegi z 5x100 mają ET 35 i dołozysz adaptery to masz ET 15 i będą tak wystawały że położysz sobie na nich szklankę hehehehe więc muisz to miec na uwadze powodzenia
-
[ALL B5] Wymiana pompki centralnego zamka
też tak miałem, generalnie ja wyciagnąłem całą pompkę uprzednio robiąc sobie zdjęcie jak kable były połączone i zaznaczyłem sobie korektorem który węzyk gdzie idzie i ją w domu rozebrałem, i okazało się że wirniczek rozsypał mi się po stole ;/ ogólnie jets to bolączka B5..padające te pompki bo sa zrobione z grafitu czyli to samo co rysiki w ołówkach ;/;/ trzeba rozebrac i zobaczyć powodzenia
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
hehe nie nie jak już to może bym się zamienił na tempomat ale za zwykła to raczej nie
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
czyli wychodzi na to że był to prawdopodobnie przycisk od włączania "koguta" poza tym...zastanawiałem się dlaczego auto po shamowaniu miało 134KM w AFN-ie a teraz jest wszystko jasne, tak samo mam pompę 11 czyli chyba można podejrzewać na 99% że jest to były radiowóz bo nie sądze żeby zlotówa z Berlina podnosiła moc w taryfie
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
nie nie tempomat to to nie jest bo już to sprawdzałem na wszystkie możliwe sposoby
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
auto jest białe....więc straż pożarną bym wykluczył, więc pozostaje albo TAXI albo Policja pytanko....czy TAXI w DE są TYLKO w beżach czy np może byc też białe ?? i czy POLIZEI miała Audi A4 na wyposażeniu ?? ok sprawdziłem..policja neimiecka miała Audi A4 Avant na wyposazeniu z takim samym kolorem jak ja mam Audi A4 Avant "Polizei Bayern"
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
też mi tak translator przetłumaczył dlatego wątpię żeby to był tempomat
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
kurde to nie wiem ile było wersji tempomatu ale ja znam inny typ http://www.motor-talk.de/marktplatz/gra-lenkstockhebel-audi-a4-b5-8d-4do953513-tempomat-licht-blinker-t2329982.html
-
[ALL B5] Co to jest za manetka ?
yyyy chyba nie wiesz jak wygląda tempomat koleszko...gdyby to było to to bym nie zakładał tego tematu