Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarku21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pozdro dla kolegi ze sreberka b6 avant na RZE z którym pomykałem od Krakowa w stronę Rzeszowa 15.08. Granatowy avant b7
  2. zlokalizowany g81 dziena Panowie za pomoc
  3. pomoże ktoś jak w temacie chcę sprawdzić czy odpięcie tego czujnika coś pomoże w odpalaniu ale nie bardzo wiem gdzie on się znajduje
  4. Siemka, ma ktoś z okolicy Biłgoraja, bagażnik dachowy z uchwytami na 2 rowery pasujący do a4 avanta b7? i zechciałby za opłatą użyczyć na weekend ?
  5. Zrobiłem jak opisujesz, lampka działa jak nowa dzięki.
  6. jarku21 odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B7
    dołączam się do pytania
  7. jarku21 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Poszukuje dobrego źródła z regenerowanymi lub nowymi w dobrej cenie, sprężarkami klimy. Pacjent 2.0tdi BLB ktoś coś ?
  8. pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe? Pozdrawiam, wtedy jeszcze była bez ramek teraz już są Pewnie to ja bo jeżdżę codziennie do Stalowej Woli do pracy czasem przez Nisko właśnie od Strony JL. to tak samo jak i ja
  9. pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe?
  10. Panowie po wymianie kompletu klocków hamulcowych i przetoczeniu tarcz tylnych podczas jazdy zapala sie ABS i ESP po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu kontrolki gasną ale po przejechaniu kilku km ( nie ma reguły raz 1km raz 20km) błąd powraca. Auto przejechało od wymiany ponad 200km. Dodatkowo wczoraj wymieniłem przewody hamulcowe i odpowietrzyłem układ i dalej ABS i ESP zapala się. Co radzicie ?
  11. taka mam i to jest ta sama co w drzwiach pasuje idealnie pod kierownice jak i pod schowek te z tylu pod siedzenia są juz inne
  12. te białe co w drzwiach są takie same jak z przodu w przestrzeni nóg.
  13. wymieniałem w b7 z pojedynczej na taką podwójną plug and play
  14. zaistniała taka sytuacja że miałem tylko vina a musiałem szybko dowiedzieć się jakie mam tarcze. Klocki zamówione firma delphi zobaczymy czy takie bardzo złe
  15. jarku21 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to zrobione amorki,wahacze,łożyska geometria i zbieżność także wszystko jest z tym ok wina leżała po stronie opon bo na zimówkach nic się nie dzieje. Dlatego szukam czegoś sprawdzonego na lato by nie ząbkowały zwłaszcza ze auto mało kiedy jest pod większym obciążeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.