-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdro dla kolegi ze sreberka b6 avant na RZE z którym pomykałem od Krakowa w stronę Rzeszowa 15.08. Granatowy avant b7
-
gdzie znajduje się czujnik g81 ?
zlokalizowany g81 dziena Panowie za pomoc
-
gdzie znajduje się czujnik g81 ?
pomoże ktoś jak w temacie chcę sprawdzić czy odpięcie tego czujnika coś pomoże w odpalaniu ale nie bardzo wiem gdzie on się znajduje
-
bagażnik dachowy-Biłgoraj
Siemka, ma ktoś z okolicy Biłgoraja, bagażnik dachowy z uchwytami na 2 rowery pasujący do a4 avanta b7? i zechciałby za opłatą użyczyć na weekend ?
-
Naprawa trzeciego światła stop (Avant) - czyli jak zaoszczędzić 200zł
Zrobiłem jak opisujesz, lampka działa jak nowa dzięki.
-
Parująca lampa tył
dołączam się do pytania
- B7 Crew
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe? Pozdrawiam, wtedy jeszcze była bez ramek teraz już są Pewnie to ja bo jeżdżę codziennie do Stalowej Woli do pracy czasem przez Nisko właśnie od Strony JL. to tak samo jak i ja
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Panowie po wymianie kompletu klocków hamulcowych i przetoczeniu tarcz tylnych podczas jazdy zapala sie ABS i ESP po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu kontrolki gasną ale po przejechaniu kilku km ( nie ma reguły raz 1km raz 20km) błąd powraca. Auto przejechało od wymiany ponad 200km. Dodatkowo wczoraj wymieniłem przewody hamulcowe i odpowietrzyłem układ i dalej ABS i ESP zapala się. Co radzicie ?
-
Jakie lampki do przestrzeni nóg
taka mam i to jest ta sama co w drzwiach pasuje idealnie pod kierownice jak i pod schowek te z tylu pod siedzenia są juz inne
-
Jakie lampki do przestrzeni nóg
te białe co w drzwiach są takie same jak z przodu w przestrzeni nóg.
-
[A4 B6 avant] Włączanie tylniej lampki podsufitki
wymieniałem w b7 z pojedynczej na taką podwójną plug and play
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
zaistniała taka sytuacja że miałem tylko vina a musiałem szybko dowiedzieć się jakie mam tarcze. Klocki zamówione firma delphi zobaczymy czy takie bardzo złe
-
B7 Crew
to zrobione amorki,wahacze,łożyska geometria i zbieżność także wszystko jest z tym ok wina leżała po stronie opon bo na zimówkach nic się nie dzieje. Dlatego szukam czegoś sprawdzonego na lato by nie ząbkowały zwłaszcza ze auto mało kiedy jest pod większym obciążeniem