-
Felgi Rotor 19
Oryginał z A5 ma szerokości 9x19 et 33 i nr cześci zaczyna sie od 8T0601...
-
19lub 20 co proponujecie do a6 c6 ollroud
mam fele od c7 allroad 20" w idealnym stanie https://www.olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-20-audi-a6-c7-allroad-a4-4g9-CID5-IDl8g8O.html
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
moze innym to nie przeszkadza , ale mnie tak . Wyrazie głosniejszy jest odgłos silnika podczas jazdy Panowie a gdzie polecacie zregenerowac wałek , tak zeby było wszystko profesjonalnie zrobione ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam. Jestem po swapie pompy na 1.9 , mam pytanie . Czy po likwidacji tych wałków auto bedzie głosniej chodzic , tak jakby silnik wpadał w rezonans i ten dzwiek przenosił sie na karoserie ? Tak własnie jest u mnie , i bardzo mnie to irytuje. Czy to normalne po tej przerobce ? Pozdrawiam
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Po niedzieli wywale miche , kupie ori zabierak sprawdze luz jak bedzie ok to tylko zabierak wymienie jak Ty kolego , jak nie to wtedy bede myslał PS. jak mam koła zebate to wyklucza to swap z 1.9 np awx ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
moze wczesniej ktos to robił za ciebie kolego , czytałem ze wymiana samego zabieraka to metoda na chwile , no bo jezeli gnzdo w wałku jest wyrobione to mało pomoze sam zabierak...Najgorsze jest to ze jak otworze miche i okaze sie ze gnazdo tez jest wyrobione to uziemie auto , a jest mi potrzebne kazdego dnia ... jest mozliwosc kupienia tego wałka balansujacego ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ok dla pewnosci jutro sprobuje w ASO, Czyli jezeli na 100% koła zebate to raczej swap na 1.9 odpada tak ? W takim razie co dalej Ps auto ma 188 tys przebiegu potwierdzone w aso
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam. W mojej olimpiadzie siedzi BPW produkcja 04.2007 chce ogarnac temat z wadliwa pompa ,Pytanie jak moge sprawdzic jaki mam naped ,koła zebate czy łancuch ?
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
Polecam GoodHope!!! Profi robota robiłem tam kilka aut , zawsze 100% zadowolenia
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
wiadomo ze czuc roznice jak np. miałem jakis czas 16'' na zime a na lato 19 , ale jest to naprawde mało odczowalne teraz miedzy 18-stka zima a 19-stka lato mysle ze nie bedzie roznicy ... ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 09:51 ---------- koledzy auto na sprzedaz, wszelkie info 665644276 pzdr
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
poszedł głos kolego fadna furke zrobiłes , wszystkie mody na + !!! pzdr
-
[b7 BRE] grafitowy sedan / 2.0 TDI + / dynosoft
Fajne wozo tez jestem ciekawy co to za drl siedzi ... wykres ładny , pewnie miło sie wyprzedza szerokosci na drodze
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
Nie mysle o grubym rezaniu , autem jezdzi mi sie swietnie ale ciagle mysle o zmianie na 3.0 tdi Q :)
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
Dzieki ! Aktualnie setup zimowy <br /><br /> Avus III 8J 18 opony 235/40 , kurde tylko Quattro nie ma :/
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
Po kole rs6 , wpadło to <br /><br /> <br /><br /> 8.5/ 19 rh turbo (porsche) et 54 i dystans 20 mm