-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
dokladnie;)
-
[ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
oczywiscie chodzi mi o ori drl w b7, czy mozna to zgrac z zenonami za pomoca vag'a, ale jesli nie mozna to trudno, thx za odp, podro.
-
[ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
poniewaz nie ma konkretnej odpowiedz na pytanie w temacie podbijam: Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?i nie wazne czy wolno czy nie, czy ktos robi choinke, czy zabiora dowod, czy wiekszy pobor mocy i auto spali 0,2 litra na 500km, czy wywali jaśka pod dwóch stronach... pytanie brzmi czy mozna to zrobic vagiem, czy mozliwosci takiej nie ma?
-
Spotkania na drodze
I chyba miałeś sporo osób na pokładzie pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Pozdrowił kierownika w grafitowym (taki jak u mnie) sedanie b7 2.0T ramki klubowe, na drodze s8 mniej więcej miedzy Tomaszowem a Warszawą widziana wczoraj koło 9 rano, rejestracja albo SK albo W. nie pamiętam dokładnie szybko przeleciałem
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Daje radę, bezawaryjnosci
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj koło m1 w Czewie widziana czarna b6 na klubowych ramach rej początek DDZ..... Pozdrawiam
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Witam miałem takiego paska też mocca tylko z dsg jeszcze, auto fajne i niezawodne mile wspominam, na + obszerne w środku w porównaniu do a4 b7. Natomiast do nerwicy doprowadzala mnie deska rozdzielcza a konkretnie to jak skrzypiała w mrozy gdy auto jechało po dziurach, pamiętam jeszcze że pomimo iż pasek miał ori dużą navi słabą jakość dźwięku w głośnikach wręcz nie do klasy takiego auta, i fatalne osiągi silnika 2.0tdi tzn. Po podaniu do końca przy 190 km/h praktycznie brak reakcji, nie wiem czy to masa auta czy mój egzemplarz taki był... Więcej grzechów paska nie pamiętam, mój był bezwypadkowy bez żadnych modów 100% seria, sprzedany do Tarnowa przy przebiegu 120tys. Pozdrawiam i współczuję usterki.
-
[A6 AEL] w quattro
Jak ukonczysz projekt nikt ci nie powie że "poszedłeś na łatwizne" bo wszystko było, no i wiesz co masz>;]
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
od nowości do dziś dnia sylwetka robi robotę, komentarz na temat nakładu pracy jest zbędny powyżej napisano już wszystko mocno pozdrawiam.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
dobra fura, na kolor przymykam oko, nie zabij się ;]
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
w całych masach avant'ów w b8 miło popatrzeć na sedanika i to ladnego Pozd.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
toś Pan poszalał, Pozd.
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
kox, ale bez tej naklejki informującej o czterech łapach, Poz.
-
A4 B7 BRD carny avant
bardzo fajnl... kolorek, fele tylko bezawaryjności