-
Proszę o pomoc brak dostępu do auta
Witam dziś rano otwierając auto z kluczyka nie zareagował pomyślałem słaba bateria wymieniłem bat i nadal nic poszukałem 2 kluczyka był rozładowany zmieniłem bat nadal nic jakieś 8 miesięcy temu miałem włamanie i wkładka od strony kierowcy jest wyjęta czy mogę się jakoś dostać do auta ?? Czy jest tylko jedna wkładka w b8 ?? Nie otworze jakoś przez wyciągnięta wkładkę kierowcy ???
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam mam możliwość kupna całego wydechu od sq5 wraz z modułami co muszę zrobić i jak żeby to zadziało ?? Czy napewno to będzie działać
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
czyli szukać samych głośników i sterowników 2 tak wydechy są standard 3.0 tylko zmienione końcówki plus dyfuzor
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam Rozmyślam nad zamontowaniem tego u mnie w a4 b8 3.0tdi mam funkcje przełączenia trybu jazdy końcówki wydechów zrobione na s4 wiec tylko dźwięku brakuje czy wystarczy tylko taki zestaw czy coś jeszcze będę potrzebował https://www.kufatec.de/shop/de/sound-booster-pro/fahrzeugspezifisch/komplettset-active-sound-incl-soundbooster-audi-a4-8k-a5-8t a może da się taniej ? Autko jest po virusie już ładnie chodzi ale wuja kopił nowe sq7 i mowie trzeba pogrzebać
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
W kuj pom nie bo na dzisiejszych złodzieji brak zabezpieczeń niestety ale w kolejny coś wymyślę to już moje 2 a4 które zajeb..... pierwsze szukałem 1.5 roku
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
AUTKO ZOSTAŁO SKRADZIONE WIEC KONIEC TEMATU :(((
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Dokładnie skrzynia powinna wytrzymać a wiem co i jak to auto na trasie nie jechalo teraz z kazdego biegu idzie milo ( ale w planach jest po-lift 3.0 )
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Chodzi o wykończenie auta właściwości jezdne i to wieczne trzeszczenie plastików Poza tym auto fajne
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Witam Przedstawiony klekot jest w moich rekach od miesiąca a teraz dlaczego to kupiłem no własnie wymieniłem się na mojego Pasata cc (pomyłka życiowa) dlatego tez padło na 2.7 z wyposażenia co ciekawe to ma : Webasto ( auto stoi pod blokiem wiec milo się wsiada do ciepłego ) Wszystkie kanapy grzane Dodatkowy moduł do tel fajne funkcje czytanie sms itp a reszta to jak przystało na S-line całkiem spora lista ale to już tam mniej ważne bajery Ogumienie : zima 17/225/50 lato (jakiś wzór imitujący rotora ) zostały mi po skradzionej b8 3.0 tdi o ile ktoś kojarzy lato 19/245/35 S6 (nie wiem czy nie wymienię je na 20" rotory) Auto zostało profesjonalnie przestrojone było oporne sporo zabezpieczeń Ale Robert jak zawsze sprostał wyzwaniu i namalował piękny wykres jedna z najlepszych firm w Polsce polecam wszystkim : WWW.TUNE-UP.PL
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miodzio!!! W końcu wiosna Przyciemniałeś teraz szyby? Czy już kupiłeś z przyciemnieniem? Były już na zdjęciu wyszył takie ciemne w realu trochę prześwitu maja teraz mysle nad VIRUSIKEM- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam pachnie wiosna >??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sprzedam zestaw sprężyn utwardzających H&R 29368-2 (-30-35mm) Dedykowany do modeli: Audi A4 Quattro 4WD Sedan + Kombi ( Avant ) Typ 8E (B6/B7) Stan bdb więcej priv.- [ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Witam i jak z programem robiłeś coś już ?? bo zastanawiam sie nad zawirusowaniem mojego klekota- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Wszystkim No i okazało się ze jednak otwór centrujący mam za mały ( na 19" i zostały 17 przyszły nexeny wr d3 czekamy na śnieżek No nie mam czasu takie na fotki niestety ze wzgledu na robote niestety ale niebawem oddam auto na woskowanie to wtedy cykne - Meetingi Kujawsko-Pomorskie