Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali


David

Rekomendowane odpowiedzi

czesc potrzebuje waszej pomocy w szukaniu felg na wiosne,szukam 18 zeby byly 5-ramienne i najlepiej z rantem,moze ktos ma jakies propozycje,strony internetowe? szukalem na allegro ale tam pelno oklepanych wzorow a jak chcialbym cos innego,w gre wchodza tez 5-ramienne kola z takim charakterystycznym wcisnieciem felgi do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie calkiem ciekawe :naughty: troche drogie :confused4: najchetniej chcialbym kola w bieli zebym nie musial malowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te drugie to znam sprzedawce można sie z nim bardzo dogadać i na prawdę promocja to u niego rabat to rabat a nie opuszczenie 100zł ... ! tyle że sam raczej nic nie zdziałasz jak byś był zainteresowany to mi powiesz ja z nim pogadam jak co to pw! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie miał już kupionych kól na lato to długo bym się nie zastanawiał nad nimi http://allegro.pl/rial-imola-race-2-tgl-skrecane-rarytas-i2085730829.html :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie miał już kupionych kól na lato to długo bym się nie zastanawiał nad nimi http://allegro.pl/rial-imola-race-2-tgl-skrecane-rarytas-i2085730829.html :kox:

te koła ja sprzedaje i daje głowę że warte są tej ceny, w zasadzie nic nie trzeba z nimi robić, zakładasz opony i śmigasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola daja rade :kox: masz jakies foto na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej

a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej

a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40

opon bym nie ruszał, 225/40 będzie fajnie wyglądać na 9J :good:

z tym vt to się zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są są na all i tak jak tam jest napisane cena do nawet wielkiej negocjacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takiej wielkiej wielkiej??? Wydaje mi sie ze wyjsciowa cena jest ciut wysoka.

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Co istotne nie wiem jak sie maja parametry do naszych b5tek

Troche szeroko z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...