Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[b5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu

:banan:

Oto mod na wnętrze w A4 B5 :

mmmm4.jpg

:banan:

Opublikowano

Masakre Kolego zrobiles!

Opublikowano

:dancing:

teraz juz wiem skąd ten tytuł:facepalm:

konsola i te wloty powietrza okrągłe totalnie nie potrzebnie zrobione, lepiej było juz dekory pojechać w ten sam materiał co siedzenia

to taki styl pseudo hawajski:banan:

Opublikowano
:dancing:

teraz juz wiem skąd ten tytuł:facepalm:

konsola i te wloty powietrza okrągłe totalnie nie potrzebnie zrobione, lepiej było juz dekory pojechać w ten sam materiał co siedzenia

to taki styl pseudo hawajski:banan:

-to ja go nie kumam
Opublikowano

ja pier**le :zemdlal:

Opublikowano
ja pier**le :zemdlal:

i w dodatku kolega od 2009r a zachowuje sie jak by miał bana na dział moja A4 co by podpatrzeć jak to sie robi:polew:

Opublikowano

a te trzy guziki po lewej stronie kiery to od czego?:decayed:

o patencie na środek sie nie wypowiadam bo to nie moje klimaty, do tego masakrystycznie wykonane:kwasny:

Opublikowano

Ej co to k... Jaja sobie ktoś robi czy jaki h... :decayed:

Opublikowano
Ej co to k... Jaja sobie ktoś robi czy jaki h... :decayed:

chyba tak bo to juz n-ty z koleji watek ktory zalozyl....

Opublikowano
ja pier**le :zemdlal:

i w dodatku kolega od 2009r a zachowuje sie jak by miał bana na dział moja A4 co by podpatrzeć jak to sie robi:polew:

a to jeśli już cokolwiek nie jest zrobione jak u kogoś w innej A4 to już jest źle

no fakt że ja osobiście tak bym sobie nie zrobił we wnętrzu

ale zauważyłem że większość klubowiczów dążą do tego samego ( lub podobnego ) wyglądu

a jeśli już nie jest to zaraz lecą hejty w stronę właściciela że wygląda niestandardowo czyt. jak inne A4 na forum

ale to tylko moje zdanie bo o gustach to wiadomo co :)

Opublikowano
a te trzy guziki po lewej stronie kiery to od czego?:decayed:

Może regulacja wysokości zawieszenia :naughty: Zauważ, że są po stopniowane :decayed:

Opublikowano

ale jaki gust to wnętrze reprezentuje? jakieś szmaty na fotelach, krzywo mocowane guziki w różnych kolorach..... kolorystyki nie komentuje tylko jak to jest wykonane

Opublikowano
ale jaki gust to wnętrze reprezentuje? jakieś szmaty na fotelach, krzywo mocowane guziki w różnych kolorach..... kolorystyki nie komentuje tylko jak to jest wykonane

o tym samym pisałem, skórka to wygląda jakby ją sam, okładał, niektóre pokrowce sa lepiej dopasowane:facepalm:

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

ja pier**le :zemdlal:

i w dodatku kolega od 2009r a zachowuje sie jak by miał bana na dział moja A4 co by podpatrzeć jak to sie robi:polew:

a to jeśli już cokolwiek nie jest zrobione jak u kogoś w innej A4 to już jest źle

no fakt że ja osobiście tak bym sobie nie zrobił we wnętrzu

ale zauważyłem że większość klubowiczów dążą do tego samego ( lub podobnego ) wyglądu

a jeśli już nie jest to zaraz lecą hejty w stronę właściciela że wygląda niestandardowo czyt. jak inne A4 na forum

ale to tylko moje zdanie bo o gustach to wiadomo co :)

uwielbiam to słowo:kox:

Opublikowano
ja pier**le :zemdlal:

i w dodatku kolega od 2009r a zachowuje sie jak by miał bana na dział moja A4 co by podpatrzeć jak to sie robi:polew:

a to jeśli już cokolwiek nie jest zrobione jak u kogoś w innej A4 to już jest źle

no fakt że ja osobiście tak bym sobie nie zrobił we wnętrzu

ale zauważyłem że większość klubowiczów dążą do tego samego ( lub podobnego ) wyglądu

a jeśli już nie jest to zaraz lecą hejty w stronę właściciela że wygląda niestandardowo czyt. jak inne A4 na forum

ale to tylko moje zdanie bo o gustach to wiadomo co :)

A dlaczego Byś sobie tak nie zrobił:eusathink:

teraz powinienes znać odpowiedź dlaczego wszyscy dążą do podbnego efektu wzgledem siebie

Są dwie szkoły z gustem i bez gustu:whistling:

Widząc auto zrobione ze smakiem mówisz woow, bez gustu spotykasz pod remizą miedzy calibrami:decayed:

Opublikowano
ja pier**le :zemdlal:

i w dodatku kolega od 2009r a zachowuje sie jak by miał bana na dział moja A4 co by podpatrzeć jak to sie robi:polew:

a to jeśli już cokolwiek nie jest zrobione jak u kogoś w innej A4 to już jest źle

no fakt że ja osobiście tak bym sobie nie zrobił we wnętrzu

ale zauważyłem że większość klubowiczów dążą do tego samego ( lub podobnego ) wyglądu

a jeśli już nie jest to zaraz lecą hejty w stronę właściciela że wygląda niestandardowo czyt. jak inne A4 na forum

ale to tylko moje zdanie bo o gustach to wiadomo co :)

A dlaczego Byś sobie tak nie zrobił:eusathink:teraz powiniens znać odpowiedź dlaczego wszyscy dążą do podbnego efektu wzgledem siebie

Są dwie szkoły z gustem i bez gustu

ee pertolisz, ja nie chce jak wszyscy:grin:

Opublikowano

ee pertolisz, ja nie chce jak wszyscy:grin:

zakładaj 15ki na lato:polew::polew::polew:

Opublikowano

ee pertolisz, ja nie chce jak wszyscy:grin:

zakładaj 15ki na lato:polew::polew::polew:

karwa na przód nie wlezą:facepalm:

Opublikowano
:facepalm:...
Opublikowano

włat da fak :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.