Treść opublikowana przez CZIKITA
-
B6 DIVISION
Audi A4 S4 B6 Sedan 1.9tdi 130 AWX Full Sline Navi Kolor Fis Nowy Sącz - Sprzedajemy.pl SPRZEDAJEMY.PL 14 666 zł: Audi A4 B6 1.9tdi AWX 130km 2003r Full opcja dziadu bez finansowego wkładu Picze, piczki, pierdziawki i biczki kto szuka wypasionej... Fajna full opcja polecam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Audi A4 S4 B6 Sedan 1.9tdi 130 AWX Full Sline Navi Kolor Fis Nowy Sącz - Sprzedajemy.pl SPRZEDAJEMY.PL 14 666 zł: Audi A4 B6 1.9tdi AWX 130km 2003r Full opcja dziadu bez finansowego wkładu Picze, piczki, pierdziawki i biczki kto szuka wypasionej... Polecam fajna A4 na full opcji jak ktoś szuka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Polecam dobre wozidło :D https://sprzedajemy.pl/audi-a4-b5-b5-s4-rs4-1-9tdi-afn-180-km-400nm-tuning-nowy-sacz-2-6bea9f-nr55187416
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Też byłem zdziwiony ale o tą TT to się chcieli pozabijać podobno.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jest najlepsze że ani złotówki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Range Rover Evoque Coupe HIT internetu Full Opcja. https://sprzedajemy.pl/range-rover-evoque-coupe-2-0-hit-stan-idealny-full-opcja-limanowa-6bea9f-nr53689200
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
HIT internetu :D https://sprzedajemy.pl/audi-tt-rs-full-opcja-1-8turbo-hit-od-kolekcjonera-quattro-nowy-sacz-6bea9f-nr53598831
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak chcesz regulować zakładasz ściągacz na springa ściskasz wyciagasz zawleczkę i ustawiasz talerzyk potem rozkręcasz i gotowe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kup to majster ja wczoraj zamówiłem już drugi komplet na 2 lata wystarczają mojej wściekanki więc u ciebie pewnie 3 lata wytrzymają http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-tyl-mts-wysylka-i6317074913.html?snapshot=MjAxNy0wOC0yOFQwNzozNzo1Ni4wMTZaO2J1eWVyOzg3OWY3NjM4MmMxZDUwNGNiNTYyODY1NGYxNDVkMGU3NTg2N2RjMTMzNzg0ZjMxYTNhNzQ2ZDFmNGZjNDkzMzI%3D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Od naszego klubowicza Audi A4 B7 HIT INTERNETU https://sprzedajemy.pl/audi-a4-b7-pakiet-rs-s-line-skora-xenon-grzane-fotele-navi-nowy-sacz-6bea9f-nr53157578
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Majstry kupie AUDI A4 B5 1.9Tdi 110 koni SEDAN Full opcja : Klima, Fis, Podgrzewane stołki rocznik od 98 do 01 cena obojętna.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niema co pokazywać ale jak chcesz to go szukaj https://web.facebook.com/audispotNowySacz/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Błotniki jakieś są ale czarne uchwyty ci mogę dospawać bo plastiki spawam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara wbijaj częściej
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Niewiem kierowniku specjalnie dla ciebie pojechałem na 2 chamownie i dwuch macherów twierdzi to co widać z wykresu pozatym goniłem sie z S4 i to moje naprawdę idzie dobrze Chętnie pokaze co moja potrafi czy ewentualnie sa jakieś aplikacje na andka mierzące przyspieszenia ?
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Właśnie niepamiętam nazwy wiem tyle że dzwoniłem wszedzie gdzie znalażłem numery i gdzieś koło Krakowa było najtaniej i najszybciej kwitów niemam niestety bo niedawali nic więc niewiem czy to oni
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Jak zakładałem ten wątek to udało mi się wysłac calość gdzieś pod Kraków i tam mi obili kewlarem wzmocnionym jeszcze blachą za sto coś ale nazwy niepamiętam dokładnej wiem że na necie szukałem tak czy siak wysłałem cały zestaw i go sprawdzili przyokazji
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Tak dokładnie u Radzikowskiego bo tak mu chyba było w Warszawie z tego co pamiętam ładnych kilka lat temu
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Umnie wkońcu został jednomas kewlar i wzmocniony docisk ciskam już ponad rok ostatnio wystroiłem wszystko Jak coś to tu stary pomiar przed strojeniem A tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu. A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater
-
Dobrzy chiptunerzy
Jak coś to w okolicach Nowego Sącza polecam Swap Tronic ! Tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu wykres . A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem jakieś 240 konni i 500 niuta ztego co pamiętam wtedy było https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jak coś to tu stary pomiar przed strojeniem A tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu. A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Jak coś to tu stary pomiar przed strojeniem A tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu. A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater
-
1.9TDI AFN 200+ jak poprawić dół ?
Niemam starych wyklresów jak jeszcze było 150 koni anie 250+ ale wyraźnie widać było że drugi icek poprawił chłodzenie o jakeiś ztego co pamiętam 3 do 6 koni Jak coś to tu stary pomiar przed strojeniem A tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu. A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater
-
Swap hebli ośka z S4 321mm na 345mm
Mam teraz zestaw 321 mm z S4 S6 dużo roboty żeby hebel z 345 zrobić na tym zestawie ? Ten mi nie wystarcza do codziennej eksploatacji szykuje mi się wymiana tarcz i klocków więc stwierdziłem że można by coś większego od razu wsadzić . Chętnie kupie taki zestaw jak by ktoś miał lub będę wdzięczy za jakieś info bo nie mogę nigdzie znaleźć.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
1,9TDI AFN seria 110 Bi icek centralny i boczny Wtryski Race 520V Turbo hybryda AWX-GTB MAp2bar Kolektor AWX flansza Wałek SDI głowica Regeneracja Dolot Przelot 2.5' Pompa wtryskowa hybryda jednomas i kewlar Filtry K&N EGR out Gajgerki Turbo Gruba uszczelka pod głowicą Szlif zaworów SOFT ...++ Także panowie przeloty doloty mam na 2,5 cala to chyba wystarczy