Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy, czekamy :naughty:

Opublikowano
Panowie teraz taki hard-core zrobiłem żeby was pozabijało więc puki co siedzę w temacie spotów a nie w swoim bo nie mam kiedy ciekawszych fot zrobić ale przepraszam za zaniedbanie waszej ciekawości na dniach nadrobię :banan:

:slina::radocha::travolta::punk::yeah:

:decayed:

Opublikowano
Tylko czikita sie troche sploszyl i nic juz nie pisze :kwasny:

Chyba trzeba jakas nowa czikite stworzyc. Sa chetni?:decayed:

Nie jesteś na bieżąco :whistling::decayed:

Już jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-a4-b5-fourious-257611/ :decayed:

d*pa, bo gosc foty pousuwal.... :kwasny:

Opublikowano
Tylko czikita sie troche sploszyl i nic juz nie pisze :kwasny:

Chyba trzeba jakas nowa czikite stworzyc. Sa chetni?:decayed:

Nie jesteś na bieżąco :whistling::decayed:

Już jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-a4-b5-fourious-257611/ :decayed:

d*pa, bo gosc foty pousuwal.... :kwasny:

no szkoda bo probowalem swoja wyobraznie poruszyc ale nie da rady :grin:

Opublikowano
Tylko czikita sie troche sploszyl i nic juz nie pisze :kwasny:

Chyba trzeba jakas nowa czikite stworzyc. Sa chetni?:decayed:

Nie jesteś na bieżąco :whistling::decayed:

Już jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-a4-b5-fourious-257611/ :decayed:

d*pa, bo gosc foty pousuwal.... :kwasny:

no szkoda bo probowalem swoja wyobraznie poruszyc ale nie da rady :grin:

tez tak mam, do takiej wyobrazni to trzeba talentu.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde pozamykali mi stare wątki nie mam gdzie zdjęć dawać będę musiał zrobić nowy wątek w moja A4 ale to jutro dziś grzebie przy wnętrzu :banan:

Opublikowano

no wypadało by przedstawic tą furmanke tam gdzie wszyscy to robia, dawaj jakaś sesje:jerk:

:kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

czekamy z niecierpliwością :D:D:D :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Kurde pozamykali mi stare wątki nie mam gdzie zdjęć dawać będę musiał zrobić nowy wątek w moja A4 ale to jutro dziś grzebie przy wnętrzu :banan:

no i gdzie ta sesja ? juz koniec lutego i nic, lud sie domaga fotek :decayed:

Opublikowano

to auto by nie raziło tak w oczy gdyby tam był jeden kolor.... a kolega kamil połączył 2 oczojebliwe kolory i dlatego tak wyszło jak wyszło...ale za odwage nalezy Ci sie :notworthy:..

Opublikowano
Kurde pozamykali mi stare wątki nie mam gdzie zdjęć dawać będę musiał zrobić nowy wątek w moja A4 ale to jutro dziś grzebie przy wnętrzu :banan:

no i gdzie ta sesja ? juz koniec lutego i nic, lud sie domaga fotek :decayed:

Lud :decayed:

Opublikowano

Wpadło już kilka ciekawych gratów i zaczyna się robić spoko. Sam widziałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.