-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
okaże się w trakcie wakacji, ale planuje coś oszczędniejszego byłem dziś oglądać taką samą tylko że 1.8T z LPG, ale okazało się że bita, a pan nic o tym nie wspominał przez telefon... a 100km leciałem ;/
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
Autko sprzedane
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
i jak to twoje 1.6 sprawuje się na tych oponach? nie za bardzo zmulona??
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
no przecież pisaliśmy na PW pasuje pasuje, ale jak się dorobie gwintu to wymienie na 205/50
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
Witam serdecznie, przyszła i pora na mnie, autko posiadam od września 2012, jest to moje pierwsze wozidło, w przyszłości zamierzam zmienić na coś lepiej wyposażonego, chyba że powoli tutaj będę kase wkładał Mianowicie: 1.8 125KM Z 1996r. ABS 4x el. szyby 2x el. składane lustra 2x airbag klimatronik centralny zamek + domykanie szyb kluczykiem dekory w drewnie (nie w imitacji drewna) Jako że jestem osobą uczącą się i nie pracującą mody idą strasznie opornie Dotychczasowo naprawiłem tylko usterki jakie miała: -szyba pasażera stała na kołku (zerwana linka-kupiona na forum ) -czujnik świateł cofania wymieniony -pompka centralnego, ale znów się zj***ła i takie tam wymiany filtrów, oleju itd. Mody: -na tylnej półce zawitały głośniki Pioneer'a wraz z oryginalnymi maskownicami. -felga na lato 17, 8J z oponkami przó 215/45, tył 235/45 (przód był ten sam bo z nimi kupiłem komplet, ale była potrzeba wymiany, może w nast sezonie będe kupował nowy komplet to możliwe że wpadnie 205/50) -demontaż znaczków na klapie Plany: [bardzo bym chciał ale z kasą chyba mnie nie lubi bo jak tylko mam to szybko się rozchodzi] -gwint albo zawieszenie sportowe 1BE-jak dobrze pamiętam -lampy przód przede wszystkim i może tył POLIFT -malowanie zacisków -malowanie a najlepiej wymiana zderzaków -doprowadzenie lakieru do stanu lepszego niż jest ^^ ( wymiana drzwi prawy tył bo są niezbyt proste, po sarnie , i kilka defektów z którymi już auto kupiłem) -kierownika trójramienna -kubły z łokciem,najlepiej w czarnej skórze i może czarna podsufitka -no i jak prędzej nie zmienię auta to sekwencja z góry sory za brudną furke ale po myciu na drugi dzień już cała zakurzona- takie uroki wiochy i braku garażu Tutaj jakieś fotki:
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
u mnie tarło przy oponach 235/35 przy normalnej zawieszce Ale wymienione wczoraj na 215/45 takie, jak kolega planuje i dużo miejsca jest, także gwincik nie powinien robić przeszków
-
Odległość między ramieniem wahacza a oponą :) Nowe felgi 8j 17h2 et35
dzisiaj jade do wulkanizatora i bedziemy cos wybierac, najprawdopodobniej tylko przód, tył chyba zostaje Przód wymieniony na 215/45. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
-
Odległość między ramieniem wahacza a oponą :) Nowe felgi 8j 17h2 et35
Witam panowie, no więc założyłem dzisiaj felgi 8j 17h2 et35 z gumą 235/45 (z takimi kupiłem) do mojej A4 B5. Zawiecha standard. I mam do was pytanie czy jest jakaś minimalna odleglość jaką się przyjmuję która ma być między ramieniem wahacza a oponą, bo zdaje mi się że tu jest za mało. Albo po rozmiarze, czy to może być. Chodzi głównie o przód bo tył jest spoko
-
[B5 AFN] by BARTEK
riiilaaax koledzy autko odważne będzie będe z niecierpliwością czekać na nowe foty i opisy! POWODZONKA!! i pamiętaj nie zrób z tego jakiegoś BMWE
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
kolego jak moge zapytać ile dałeś za felunek ? bo mam właśnie okazje takie kupić, no i zakładaj na auto bo chce zobaczyć jak bedą wyglądać pozdrawiam i gratuluje fajnego autka
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
panowie czy da się dociągnąć drzwi, oprócz regulacji na ramkach?
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
ten zderzak poliftowy uratował przód chłopie )z tamtymi latarkami było komicznie ale pozatym autko fajne, szerokości i bezawaryjności
-
Pompa do spuszczania paliwa
pomysł na nowy interes?
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
poszło pany
-
Jaka wódka na wesele ?
Biała dama ) trochę droższa wódeczka ale dobra i butelka pasuje jak na wesele )