Treść opublikowana przez Paramedic
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
to co polecacie z wymienionych? ? skłaniam się chyba ku motul specific...
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
cześć Co proponujecie do A4 B8 2.0 TDI z 2014? zastanawiam się nad: 1. https://allegro.pl/oferta/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5w-30-5l-gratis-5043687795 2. https://allegro.pl/oferta/olej-motul-8100-x-clean-plus-5w30-5l-5w-30-6941765202 3. https://allegro.pl/oferta/castrol-edge-5w30-5l-fst-504-00-507-00-6364952740 4. https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-top-tec-4200-5w30-5l-prosto-z-niemiec-7094509149 który i dlaczego?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cześć Co proponujecie do A4 B8 2.0 TDI z 2014? zastanawiam się nad: 1. https://allegro.pl/oferta/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5w-30-5l-gratis-5043687795 2. https://allegro.pl/oferta/olej-motul-8100-x-clean-plus-5w30-5l-5w-30-6941765202 3. https://allegro.pl/oferta/castrol-edge-5w30-5l-fst-504-00-507-00-6364952740 4. https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-top-tec-4200-5w30-5l-prosto-z-niemiec-7094509149 który i dlaczego?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
hmm.. skoro proces naprawy tego wymaga to chyba zrobili Nie wnikam w szczegóły typu "czy wszystkie śrubki państwo dokręcili"
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Już po zabiegu, wszystko w porządku, nowy rozrząd się kręci, fakturka jest,części na niej wyszczególnione, 2 lata gwarancji lub 90kkm. Robiłem w warsztacie sieci Bosch Service - Racibórz. Podejrzewam, że w każdym autoryzowanym warsztacie cena będzie podobna. Dodatkowo oprócz rozrządu (komplet BOSCH) , paska PK (CONTITECH) i płynu G12, zażyczyłem sobie wymianę: napinacza paska PK (INA) i rolki prowadzącej (INA) + 200PLN Całość 1500 PLN
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Witam I u mnie nadchodzi wymiana rozrządu, pierwsza od nowości, przy przebiegu 210tys kkm Zdecydowałem się na wymienę w autoryzowanym warsztacie Boscha (ma dobre opinie ten warsztat), za całość kompletny rozrząd + pasek PK + nowy płyn = 1290zł brutto, (cały komplet Boscha) Gwarancja 2 lata i 90kkm. Pytanie, brać Boscha czy zażyczyć sobie inną firmę? Np continental? Jak się ma Bosch do jakości obecnie? Jestem umówiony za parę dni więc jeszcze mam czas by zmienić decyzję
-
Multitronic - szarpie czy tak ma być?
Podjedź do ASB Długołęka, masz blisko. Zdiagnozują Ci. Robiłem tam remont. Chodzi jak brzytwa. Polecam
-
Zamiana skrzyni multitronic na manual
Witam, chciałbym odświeżyć temat... czy ktoś jeszcze oprócz Tomka robił przekladke multitronic na manual w b8? jeśli taki się znajdzie to dajcie znać z jakim efektem ??
-
Wymiana Multitronic na manual
Robił ktoś wymianę w multi na manual w B8 tutaj?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Nie możliwe ? Byłem osobiście w ASO i pracownik szukał mi tej części w etce i była dostępna jedynie z wężem podciśnienia, tyle że byłem w ASO w Czechach bo mam całe 15km do nich... Może stąd ta różnica w dostępności?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Dzięki za pomoc, potrzebowałem tulejki dystansowej do tego przewodu bo się stopiła u mnie na tym przewodzie w czasie upałów ? Niestety w ASO dostępna tylko w całości z nowym wężem - cóż trzeb było zamówić Jakby ktoś szukał węża podciśnienia to mam na zbyciu
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Witam Również mam problem z swoim multi. 2,0 150km 2014r A4 B8. Szarpie mi do przodu na wzniesieniach, potrafi zgasnąć silnik. Zawsze na wzniesieniu muszę ruszać agresywnie bo inaczej lipa. Byłem parę dni temu w SSERWIS. Zrobili na nowo adaptację i jak ręką odjął problem. Usłyszałem, że może to nei pomóc i jesli adaptacja mi wyskoczy to czeka mnie remont skrzyni (wymiana pompy i rurki strumieniowej), musza to rozebrać coś tam skleić już na stałe jakiś element skrzyni, że w przyszłości nei będzie już to rozbieralne i muszę się z tym liczyć. Koszt remontu 4tys. No i po 1 dniu adaptacja wyskoczyła i problem powrócił. Nie wiem co mam robić... może to wina sterownika? Pchać się w naprawę?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Witam Co to za wężyk? Nie mogę go znaleźć po tych numerach... Jak od przodu stoję przed silnikiem to po lewej stronie silnika idzie koło turbo, chyba coś od podciśnienia? Będę wdzięczny za poprawny kod części, w ETCE nie umiem znaleźć. Potrzebuję takiego mocowania co się na niego zakłada żeby nie stykał z inną częścią. Pozdrawiam
-
SSerwis Sopa-Rybnik
Witam Mam zamiar jechać tam na serwis multitronica w A4 B8 z 2014, szarpie mi przy ruszaniu pod górę, nawet zdarza mu się gasnąć, czy ten serwis nadal jest polecany? Jeśli nie ten to gdzie? Bo jestem zalamany
-
A4 B8 LIFT Multitronic - proszę o opinie na temat tej skrzyni?
A co wchodziło w skład serwisu na oryginalny częściach i ile on Cię wyniósł?
-
A4 B8 LIFT Multitronic - proszę o opinie na temat tej skrzyni?
Witaj, dzięki za odpowiedź, jaki masz rok auta i aktualny przebieg? Ktoś coś więcej doda? :))
-
A4 B8 LIFT Multitronic - proszę o opinie na temat tej skrzyni?
Witam Serdecznie Stoję przed zakupem A4 B8 FL z 2014r silnik 2.0 150km 191tys przebiegu skrzynia Multitronic, serwisowane na bierząco w ASO Audi Zentrum Leverkusen, - nigdy nie miałem automatu i to Multitronic, jest się czego obawiać? Z tego co wyczytałem w necie opinie są podzielone.. Prosiłbym o jakieś opinie, najlepiej posiadaczy albo osób które mają w tym temacie wiedzę i doświadczenie Pozdrawiam
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Mógłbym Cię prosić o link do aukcji? A tak to zmieniarka już doszła? Jak się sprawuje?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Kolego na jakiej aukcji zamawiałeś tego xcarlinka?
-
Emulator zmieniarki do Symphony II
ma ktoś z forumowiczów podobny emulator jak ten co podałem w 1 poście? Jak to się spisuje? Da rady jdnoczesnie podlączyć zmieniarkę i ten emulator?
-
Emulator zmieniarki do Symphony II
Ale ten w linku co podałem to całkiem co innego, chodzi o ten cyfrowy emulator a nie sam kabelek... zresztą ten co podałeś usb chyba nie czyta i mam wrażenie że tego samego nie zrobiłeś w moim temacie Przeciez w Symphony II zmieniarka jest w nim już wbudowana na 6cd... Pozdrawiam
-
Emulator zmieniarki do Symphony II
Witam Chciałbym zamontować coś takiego: NEW ZMIENIARKA MP3 SD USB VW AUDI SEAT SKODA KLUCZ (2970324202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. by móc odtwarzać mp3 z pendriv'e, czy z telefonu... chciałbym się dowiedzieć na ile to jest warte swojej ceny? Czy rzeczywiście tak dobrze się sprawdza i nie ma żadnych zakłóceń? Czy po podłączeniu tego emulatora będzie można nadal odtwarzać płyty z radia ? Posiadam radyjko w mojej Audi, Symphony II z 2001r. Pozdrawiam
-
jak zamontować dodatkową zapalniczkę w schowku?
ok na weekend będę coś działać, póki co kupiłem sobie kabelki, żeby wiązkę poprowadzić
-
jak zamontować dodatkową zapalniczkę w schowku?
A jakie to napięcie mam szukać? Rozumiem, że mam szukać w wolnych gniazdach w których nie ma przekaźników? Jakiś miernik do tego potrzebuję?
-
jak zamontować dodatkową zapalniczkę w schowku?
Kolego trochę nie bardzo rozumiem, mówisz o tym miejscy za kierownicą? Jak tam sie dostać? Może masz jakieś zdjęcie, z miejscem o którym mówisz? Sorry ale w sprawach samochodowych nie orientuję się zbyt dobrze...