-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
to co polecacie z wymienionych? ? skłaniam się chyba ku motul specific...
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
cześć Co proponujecie do A4 B8 2.0 TDI z 2014? zastanawiam się nad: 1. https://allegro.pl/oferta/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5w-30-5l-gratis-5043687795 2. https://allegro.pl/oferta/olej-motul-8100-x-clean-plus-5w30-5l-5w-30-6941765202 3. https://allegro.pl/oferta/castrol-edge-5w30-5l-fst-504-00-507-00-6364952740 4. https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-top-tec-4200-5w30-5l-prosto-z-niemiec-7094509149 który i dlaczego?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cześć Co proponujecie do A4 B8 2.0 TDI z 2014? zastanawiam się nad: 1. https://allegro.pl/oferta/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5w-30-5l-gratis-5043687795 2. https://allegro.pl/oferta/olej-motul-8100-x-clean-plus-5w30-5l-5w-30-6941765202 3. https://allegro.pl/oferta/castrol-edge-5w30-5l-fst-504-00-507-00-6364952740 4. https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-top-tec-4200-5w30-5l-prosto-z-niemiec-7094509149 który i dlaczego?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
hmm.. skoro proces naprawy tego wymaga to chyba zrobili Nie wnikam w szczegóły typu "czy wszystkie śrubki państwo dokręcili"
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Już po zabiegu, wszystko w porządku, nowy rozrząd się kręci, fakturka jest,części na niej wyszczególnione, 2 lata gwarancji lub 90kkm. Robiłem w warsztacie sieci Bosch Service - Racibórz. Podejrzewam, że w każdym autoryzowanym warsztacie cena będzie podobna. Dodatkowo oprócz rozrządu (komplet BOSCH) , paska PK (CONTITECH) i płynu G12, zażyczyłem sobie wymianę: napinacza paska PK (INA) i rolki prowadzącej (INA) + 200PLN Całość 1500 PLN
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Witam I u mnie nadchodzi wymiana rozrządu, pierwsza od nowości, przy przebiegu 210tys kkm Zdecydowałem się na wymienę w autoryzowanym warsztacie Boscha (ma dobre opinie ten warsztat), za całość kompletny rozrząd + pasek PK + nowy płyn = 1290zł brutto, (cały komplet Boscha) Gwarancja 2 lata i 90kkm. Pytanie, brać Boscha czy zażyczyć sobie inną firmę? Np continental? Jak się ma Bosch do jakości obecnie? Jestem umówiony za parę dni więc jeszcze mam czas by zmienić decyzję
-
Multitronic - szarpie czy tak ma być?
Podjedź do ASB Długołęka, masz blisko. Zdiagnozują Ci. Robiłem tam remont. Chodzi jak brzytwa. Polecam
-
Zamiana skrzyni multitronic na manual
Witam, chciałbym odświeżyć temat... czy ktoś jeszcze oprócz Tomka robił przekladke multitronic na manual w b8? jeśli taki się znajdzie to dajcie znać z jakim efektem ??
-
Wymiana Multitronic na manual
Robił ktoś wymianę w multi na manual w B8 tutaj?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Nie możliwe ? Byłem osobiście w ASO i pracownik szukał mi tej części w etce i była dostępna jedynie z wężem podciśnienia, tyle że byłem w ASO w Czechach bo mam całe 15km do nich... Może stąd ta różnica w dostępności?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Dzięki za pomoc, potrzebowałem tulejki dystansowej do tego przewodu bo się stopiła u mnie na tym przewodzie w czasie upałów ? Niestety w ASO dostępna tylko w całości z nowym wężem - cóż trzeb było zamówić Jakby ktoś szukał węża podciśnienia to mam na zbyciu
-
Paramedic zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Witam Również mam problem z swoim multi. 2,0 150km 2014r A4 B8. Szarpie mi do przodu na wzniesieniach, potrafi zgasnąć silnik. Zawsze na wzniesieniu muszę ruszać agresywnie bo inaczej lipa. Byłem parę dni temu w SSERWIS. Zrobili na nowo adaptację i jak ręką odjął problem. Usłyszałem, że może to nei pomóc i jesli adaptacja mi wyskoczy to czeka mnie remont skrzyni (wymiana pompy i rurki strumieniowej), musza to rozebrać coś tam skleić już na stałe jakiś element skrzyni, że w przyszłości nei będzie już to rozbieralne i muszę się z tym liczyć. Koszt remontu 4tys. No i po 1 dniu adaptacja wyskoczyła i problem powrócił. Nie wiem co mam robić... może to wina sterownika? Pchać się w naprawę?
-
Co to za wężyk? A4 B8 Lift 2.0 TDI 150KM
Witam Co to za wężyk? Nie mogę go znaleźć po tych numerach... Jak od przodu stoję przed silnikiem to po lewej stronie silnika idzie koło turbo, chyba coś od podciśnienia? Będę wdzięczny za poprawny kod części, w ETCE nie umiem znaleźć. Potrzebuję takiego mocowania co się na niego zakłada żeby nie stykał z inną częścią. Pozdrawiam
-
SSerwis Sopa-Rybnik
Witam Mam zamiar jechać tam na serwis multitronica w A4 B8 z 2014, szarpie mi przy ruszaniu pod górę, nawet zdarza mu się gasnąć, czy ten serwis nadal jest polecany? Jeśli nie ten to gdzie? Bo jestem zalamany
-
A4 B8 LIFT Multitronic - proszę o opinie na temat tej skrzyni?
A co wchodziło w skład serwisu na oryginalny częściach i ile on Cię wyniósł?