Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Multitronic na manual


Multis

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem w lato u tego Pana skrzynke Multi na manual i po kilku miesiącach polecam z czystym sumieniem, nawet większość nowych śrub , najlepsza cena jaką usłyszałem, więc opłacalo się jechać 250 km

Robią wszystko : angliki, swapy silników, skrzyń, itp, przedewszystkim VAG.

Robincar Service

Strachocice 10

62-730 Dobra k. turka

502180937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio z polecenia Batr-s zleciliśmy przekładkę multi na manual w/w firmie tylko że w a4 b7

 

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Łodzi @Tomasz Krajewski zmieniał multitronica na manuala...

Z tym, że ostatnia wizyta na forum to 31 lipiec.. I w jego temacie jest wpis o sprzedaży auta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Nie wiem czy mechanik Robincar ze Strachocic robi dobrze, czy źle, bo po rozmowie telefonicznej i ustaleniu kosztu swapa na 3500zł zawiozłem mu auto, a następnego dnia zabrałem auto z jego placu ponieważ... ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się, że wszystkie MOJE części z demontażu skrzyni z MOJEGO Audi mechanik ten mi NIE oddaje!!!
Kompletnie nie wiem co to za praktyki? Dlatego postanowiłem obdzwonić innych mechaników, którzy się takimi przekładkami zajmują. Ceny za tą samą robotę wahały się od 3000-4000 zł, ale absolutnie żaden z nich nie zostawiał sobie części klienta dla siebie!
W końcu te wyjęte części należą do właściciela auta, który w zależności od ich stanu może odsprzedać dalej co pozwoli im na częściowy zwrot za naprawę. Sądzę że średnio 1000zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...