Treść opublikowana przez wyzyk83
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Przecież napisałem że temat do zamknięcia i podałem rozwiązanie a to ty się uczepiłeś konwersji która w tym wypadku nie ma nic wspólnego z automatyczną aktualizacją czasu. . Zadam pytanie prościej skoro auto sprowadziłem z Kanady i nie ma tej anteny przy godzinie a nie zależy mi na konwersji bo znam język angielski oraz na mapach EU bo jest CarPlay i korzystam z Google Map to żeby była automatyczna aktualizacja daty i godziny to potrzebna jest konwersja czy kodowanie ? Albo jak auto jest EU i nie ma fabrycznie tej opcji włączonej bo wiadomo że w audi za wszystko się płaci to też robisz konwersje czy kodujesz ?
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Skoro robię to na codzień to rozumie pytałem o kodowanie a nie o konwersje. Wszystko jest zrobione wszystko działa poprawnie lampy mmi i wszystkie inne komponenty. Skoro auto czegoś nie ma fabrycznie to się koduje a nie zmienia się to konwersją . Jak auto nie ma fabrycznie doświetlania zakrętów po konwersji będą czy trzeba zakodować ?
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Od kiedy konwersja zmienia kodowania w aucie ? Co ma wspólnego kodowanie z krajem pochodzenia auta ?
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Konwersja nie ma z tym nic wspólnego bo przed konwersją ta opcja też nie była aktywa i konwersja nie zmienia kodowań w aucie. Tym bardziej że nie które auta z USA mają tą opcję aktywną i tu się trafiła sztuka bez tej opcji
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Dzisiaj podłączyłem dopiero vcds bo wypadły mi spawy rodzinne. Za nim zrobiłem scan wszedłem w adaptacje jak w poprzednich modelach i bingo
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Temat panowie do zamknięcia tak jak pisałem to nie wina konwersji itp. Zwykle kodowanie tak jak w poprzednich modelach . Może komuś się przyda
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Jeżeli to ma pomóc jutro wrzucę
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Nie ma ani jednego błędu w żadnym sterowniku
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Przed konwersją też ta opcja była nie dostępna także to nie jest przyczyna. Bardziej chcę się dowiedzieć czy to kwestia kodowania tak jak było w poprzednich modelach
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Auto z kanady ale inne sztuki z usa czy kandy miały tą opcję tutaj nie ma i chciałem to zakodować o ile jest taka możliwość
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Auto a4 b9 2018 rok napisałem w pierwszym poście . Nawigacja fabryczna mib2 mapy zaktualizowałem do 2026 i carplay fabrycznie był zainstalowany. Niemam tej opcji nie ma tej satelity przy godzinie i dacie dlatego pytam czy jest opcja to zakodować
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
No właśnie u mnie nie ma tej opcji. Czy to jest kwestia kodowania czy doposażenia auta w jakiś nadajnik ?
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
Temat nie jest rozwiązany bo napisałem w poście że nie mam tej antenki przy godzinie dlatego napisałem post czy to kwestia kodowania czy usterki w mmi mam ustawione automatyczny czas letni tylko nie wiem czy to jest ta opcja antenki nadal brak
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
No to wiem tylko u mnie nie ma tej anteny przy godzinie dlatego zadałem pytanie czy to kwestia kodowania czy jakiejś usterki czy jest ona jak w poprzednich A4 pod zderzakiem ? czy ta opcja to w mmi automatyka czasu letniego ?
-
Brak ikony anteny aktualizacji czasu w Audi A4 B9
witam. posiadam a4 b9 z mib 2 i nie posiadam tej antenki do aktualizacji czasu. w mmi mam zaznaczone automatyczne ustawienie czasu letniego mapy wgrane najnowsze 2026 i fabrycznie jest carplay. prędzej miałem b5,b6,b8 które posiadam do dzisiaj i tam antenka była pod tylnym zderzakiem i raz w b8 antenę zmieniałem bo mi padła no i tam kodowanie szło podejrzeć w 17 licznik adaptacja 10 i czy jest to zakodowane oraz częstotliwość odświeżania.B9 dopiero poznaje i nie mam żadnych błędów w sterownikach nawigacja działa poprawnie i nie wiem czy to kwestia kodowania czy mam jakąś usterkę w poprzednim modelu ta antena uszkodzona też nie generowała żadnego błędu. z góry dziękuje i jeżeli to możliwe proszę o jakąś wskazówkę
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
grzesiek jest szansa przywrócić fotki z 1 strony z kodowania pdc ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
panowie ma ktoś screeny kodowania z pierwszej strony? bo zdjęcia już sie nie chcą załadować
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
To nie jest firma tylko oznaczenie płynu Podaj ten numer i taki kup
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Od razu wiedziałem Wymień ten badziew na Ori płyn bo ten febi nie nadaje się do audi i spełnia normy bmw. Wlej G00400M2
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
W białej butelce ?
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
jaki płyn wlany febi 6162 ?
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Mogę ogarnąć p2015. Klapy zostają na miejscu i działają prawidłowo. Zainteresowanych zapraszam na priv
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
to są kodowania tylko dla a4 b8 a5 Q5 dla mmi 3g basic i high
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
jeżeli masz wszytsko dobrze zakodowane i podłączone musi chodzić