-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
I co myślisz że to jest od płynu mam ten płyn od dwóch lat i wszystko było dobrze do teraz
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Jakiej firmy
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Febi 06162
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Tak w białej
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Febi zielony
-
Karol292 obserwuje zawartość Migacze gasną , Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje , Jaki alternator do audi a4 b5 1.9 tdi i 4 innych
-
Wspomaganie działa na zimnym silniku po rozgrzaniu przestaje
Witam posiadam audi a4 b5 lift 1.9 tdi 110 koni mam problem z wspomaganiem jak auto po stoi trochę to działa normalnie po przejechaniu jakieś nie całe 1 km przestaje działać wymieniłem pompę wspomagania ale dalej to samo po wymianie pompy przejechałem jakieś 5 km i wszystko działo dobrze i teraz znów nie działa proszę o pomoc co to może być
-
Karol292 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Jaki alternator do audi a4 b5 1.9 tdi
Witam posiadam audi a4 b5 1.9 tdi 110 koni z 2000 roku jakie tam powinny być alternator bo mój nie ma z tyłu obudowy całej i nie widać na dole zdjecia może to coś pomoże z góry dziękuję za pomoc
-
Wybija pedał hamulca i zapala się aby
Zle odleglosci czujnikow od koronek A można jakoś to sprawdzić w którym to kole
-
Wybija pedał hamulca i zapala się aby
Witam posiadam audi a4 b5 1.9 tdi z 2000 roku gdy hamuje z małą prędkością to pedał wibruje i staje się twardy nie idzie go nacisnąć i wydaje dziwne dźwięki po chwili zapala sie abs i wszytko działa normalnie dziękuję za pomoc
-
Korekta wskazówki wskaźnika paliwa
Pływak wymieniłem bo pokazywał tylko do 300 km po zalaniu do pełna baku
-
Korekta wskazówki wskaźnika paliwa
Witam mam problem z audi a4 b5 1.9 tdi 2000 rok czy da radę po podłączeniu komputera zrobić korektę wskazówki paliwa bo zawyża mi poziom paliwa jak zapala mi się rezerwa to mam wskazówkę za 1/2 baku A jak zaleje do pełna to wskazuje poza pełny bak coś takie jak na zdjęciach albo ktoś wie jak to naprawić dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i dziękujęza pomoc
-
Zawyżony poziom paliwa
Witam posiadam audi a4 b5 1.9 tdi 2000 rok mam problem z wskaźnikiem paliwa gdy mam pełny bak zalany pod korek To wskazuje ponad cały bak tak jak na zdjęciu a jak zrobię jakieś 700 km to zapala mi się rezerwa w tym miejscu co na zdjęciu dwa co to może być dziękuję za pomoc
-
Migacze gasną
A to bedzie to jak awaryjne światła działają normalnie
-
Migacze gasną
Witam posiadam audi a 4 b5 1.9 tdi z 2000 roku mam problem z migaczami mrugna kilka razy i przestają mrugać ten ostatni raz mrugnie szybko i gasną co może być przyczyną dziękuję za pomoc