Aleq

Pasjonat
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

2

O Aleq

  Informacje

  • Imię
   Krzysztof
  • Lokalizacja
   WLKP

  Auto

  • Model
   Volkswagen
  • Nadwozie
   Hatchback
  • Rocznik
   1995
  • Silnik
   1.9 TDI
  • Kod silnika
   1Z
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Aleq

   Te Ci kolego też podejdą: https://i.pinimg.com/originals/46/d7/c5/46d7c5347a3defc8db77d54a58d6b12e.jpg Montowane w A6 C6 i A4 B8, Szukaj ET 42.
  2. Aleq

   Wiele "katalogów" podaje, że nie ma części do tego elementu . Trochę poszukałem i udało mi się takie cosik namierzyć, z tym, że numer ramy inny lecz do cabrio. NO i numer tulei zależy od typu zawieszenia. Inne dla 1BA a inny dla "sport".
  3. Aleq

   Może lakoniczne pytanie, a w jakim stanie jest filtr kabinowy?
  4. Aleq

   Po przeczytaniu posta zaraz na myśl przyszedł mi pewien filmik z YT. Co prawda nie o samochodach a o ciągniku rolniczym pewnej marki. Też było słychać metaliczny podźwięk podczas jazdy na obrotach około 1400. Serwis autoryzowany wymiękł mimo kilkukrotnego oddania pojazdu na serwis i to nie na jeden dzień lecz kilka. Okazało się, że osłona termiczna na turbinie się oberwała przy śrubie mocującej. Dlatego podczas jazdy dzwoniła wydając metaliczny stukot. Wystarczyło tylko maskę otworzyć i usterka na wierzchu. Widać od razu było jak rolnik zaglądał pod maskę- wcale. Więc pisanie takich diagnoz bez wcześniejszego rozpoznania dla mnie mija się z celem. Równie dobrze może to być luźna osłona itp. Zależy jakiego rodzaju jest to "dziwny dźwięk". Metaliczne tłuczenie, dzwonienie, szuranie czy zwykły szum. Zobaczyć czy nic luźne nie jest i wtedy zastanawiać się co dalej.
  5. Aleq

   To Kolega chce ten klucz udarowy pneumat czy akumulator? Bo z Twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować. Jeszcze kwestia pozostaje mocy czyli ile nM ma mieć(w teorii).
  6. Aleq

   Opieram się na tym co słyszę, widzę/czytam. Myślisz, że te +10gr do ceny paliw to jest niby po co? Istnieje taki trend, jak wzrasta koszt wytworzenia jakiegoś "dobra" to podnosi się cenę +parę % może nikt nie zauważy... Zobacz na sytuacje, że araby zmniejszyli wydobycie ropy. Przez to wszystko co z ropy drożeje. Podobno Międzynarodowa Agencja Energii ma interweniować w tej sprawie.
  7. Aleq

   To jest to co ja pisałem parę miesięcy temu. Niech będzie więcej programów XYZ+... Rząd musi skądś zabrać by dać. Szkoda, że zabiera nie tym co trzeba. A jak wzrośnie cena paliw to usługi i towary też pójdą do góry. Pytanie tylko do jakiej wartości jesteśmy wstanie "znieść" te ceny paliw... W przeliczeniu pensja statystycznego kowalskiego a ile może za nią kupić paliwa. To jego ilość względem krajów zachodnich to jesteśmy na samym końcu stawki. Mimo to, że w pl mamy "jeszcze" względnie tanie paliwa.
  8. Nieco dalej jak okolice bo wg google maps od Częstochowy to 260km minimum... Ale obczaj: http://regeneracja-hc.com/
  9. Aleq

   Ja również pisałem do nich maila. Jakie auta chcę obsługiwać i mi doradzili. Śmiało pisz. Odpiszą raz dwa a Ty będziesz zadowolony z wyboru.
  10. Aleq

   http://www.e-service.info.pl/ Mam od nich. Sprawdzony "temat". Obskakuje nim auto z podpisu + A4 B7. Link podany w Interfejsy do diagnostyki A4 B6 B7 - Audi A4 B6/B7 - Audi A4 Klub Polska
  11. Aleq

   Powinno się wyważać przy każdej zmianie. Pamiętaj, polskie drogi nie są idealnie płaskie jak stół. Dziury i wyboje powodują odkształcenia nie tylko felg ale i opon nadwyrężając siatkę. Dla lepszego komfortu jazdy i bezpieczeństwa wyważ je. Nie mówiąc tu o zużywaniu zawieszenia czy bieżnika bo to kwestia oczywista.
  12. Aleq

   Z Łodzi @Tomasz Krajewski zmieniał multitronica na manuala... Z tym, że ostatnia wizyta na forum to 31 lipiec.. I w jego temacie jest wpis o sprzedaży auta...
  13. Aleq

   Foto: Foto zapożyczone od kolegi: @żbik z wątku
  14. Myśle, że to Ci kolego nakreśli pewien pogląd i naświetli:
  15. Aleq

   Awaryjne otwieranie schowka: Demontaż schowka: Jest jeszcze fajny poradnik TotalTechnik ale tam mają A4 ale angola.