-
MAZZI24 obserwuje zawartość Kamera cofania do rns e
-
Kamera cofania do rns e
Witam szukam kogoś kto by mi pomógł ogarnąć temat kamery cofania w b6 Avant od A do Z co jest potrzebne skąd wziąć i pomoc w w konfiguracji
-
MAZZI24 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Filtr paliwa 1,8t bex
-
Filtr paliwa 1,8t bex
AndrzejK. Filtr podpiolem dobrze bo założyłem stary i paliwo się nie leje A ogólnie nie leje się z filtra tylko z wężyka powrotu który jest pod osłona
-
Filtr paliwa 1,8t bex
AndrzejK. to dlaczego jezeli knecht i paliwo mi sie leje jak z dystrybutora tez myslalem ze kupie knechta i bedzie ok ale sie pomylilem kazdy na forum pisze ze knecht juz nie wiem komu wierzyc
-
Filtr paliwa 1,8t bex
Dzieki za info a masz jaki nr tego filtra
-
Filtr paliwa 1,8t bex
Witam jakiej firmy filtr paliwa polecacie do audi a4b6 1.8t bex zakupiłem Knechta 592 i lipa wywala paliwo Jakies pomysły
-
drgania skrzyni biegów 1.8T BEX 6biegów ośka
Witam rozwiązałes problem bo mam podobnie tylko na 3 i 4 biegu wymieniona jedna półos zmienione koła i dalej lipa
-
Zamiana zawieszenia sportowego na standard
Witam posiadam audi a4 b6 bex z obniżonym zawieszeniem a dokładnie czerwone sprężyny i żółte amory chętnie zamienię za standardowe zawieszenie lub sprzedam co radzicie lepiej zrobić
-
Drżenie lewarka zmiany biegów
Witam forumowiczów mam taki problem pacjent A4b6 1.8t BEX podczas jazdy a dokładnie rozpedzania na 3 i4 biegu drży mi lewarek zmiany biegów i czuć to drżenie w kabinie Jeden mechanik stwierdził że przegub wewnętrzny od pasażera wymieniona cała półos problem pozostal weic udałem się do innego padło podejrzenie poduszek oraz drugiej półos ale po doglebnych oglodzinach stwierdził że wszystko ok i szkoda wywala kasy bo nie daje gwarancji że to ustąpi i stoję w miejscu co mam robić Ostatnio zmieniłem felgi z oponami już myślałem że problem rozwiązany ale byłem w błędzie Proszę o pomoc w razie potrzeby podaje nr telefonu 696274771 Pozdrawiam
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
-
Centralny z pilota
Witam mam taki problem pacjent Audi A4 B5 polift z dnia na dzień padł mi centralny z pilota baterieb ok kodowanie z kluczyka nie daje rady i błąd 00955 Jakieś pomyslyb
-
DZIWNY DZWIEK PODCZAS RANNEGO ODPALANIA
problem rozwiazany okazalo sie ze pompa oleju byla zatkana a dokladnie smok wymienilem go i zalalem valvoline 5w40 i smiga
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Ja również polecam kolegę Galetto bez problemu poradzil sobie z przełożeniem manetki oraz licznika na pelny fis i zaprogramowaniem. Zajęło mu to poprostu chwilę Bylo to dla niego jak wymiana żarówki Świetny kontakt i profesjonalne wykonanie. Jeszcze raz polecam !
-
DZIWNY DZWIEK PODCZAS RANNEGO ODPALANIA
Witam mam pytanie moze ktos sie z tym spotkal mianowicie podczas pierwszego rozruchu slychac dziwny dzwiek nie wiem co to jest podejrzenie jest ze pompa w misce olejowej bo po ponownym odpaleniu dzwiek ustepuje Wymienilem napinacz wraz z lancuchem sprzegielko alternatora oraz napinacz paska wielorowkowego Prosze o pomoc ponizej link do filmiku
-
Montaż Fisu Lubelskie
WITAM PODJALBYS SIE ZMIANY LICZNIKA Z POL FIS NA FULL FIS W A4B5 LIFT 2000 R NR KOM 6969274771 POZDRAWIAM