-
Błędy od Adblue w A4 B9
Na komputerze pokazalo że sterownik działa i nie ma problemu od niego i że tylko jest problem z ciśnieniem pompy.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Podjechałem do garażu na diagnostykę bo błąd nie znikł. Okazało się że jest za małe ciśnienie w pompie i że najprawdopodobniej do wymiany jest pompa i zbiornik. Koszt ponad £1000 i nie dają gwarancji jak długo to wszystko bedzie chodziło. Masakra jakaś.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Ok dzisiaj nowy sterownik przyszedł już jestem po wymianie. Stary w bardzo złej kondycji był dziurka zatkana kurzem albo piaskiem że nic nie widac. Odpaliłem silnik i dalej błąd świeci ale zaraz jadę się przejechać i mam nadzieję że zniknie. Poszukam zdjęcie starego sterownika.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
To zamawiam sterownik znalazłem z modelu z 2018 po przebiegu 52000. Mam nadzieję że to pomoże. Chciałem zwrócić uwagę że po wyskoczeniu błędu z autem nic się nie działo wszystko poprawnie działało jak dotąd.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Wracając do tego sterownika jak go już wymienię i podepne czy muszę coś resetować czy jechać na komputer? Czy poprostu po podpieciu wszystko normalnie powinno zacząć chodzić?
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Tylko tak pytam bo ostatnie godziny dużo o tym adblue czytałem. Dzięki za odpowiedz
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Co myślicie o usunięciu adblue z komputera tzn wyłączenie go całkowicie? Czy jakieś konsekwencje tego są?
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Ok dzięki jak narazie za pomoc.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Z pół roku temu podpinalem i pokazywało że jest delikatnie DPF zatkany ale minimalnie w garażu mi mowili. Powiedzieli że jest do wypalania albo żeby całkowicie usunąć dpf z adblue. Więc wziąłem auto przegoniłem i miałem z 2 tygodnie spokoju i problem znowu wrócił.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Super. Dzięki za pomoc chłopaki zaraz zamowie moduł i po wymianie dam znać czy jest ok. A wracając do błędów potrafisz opowiedzieć coś więcej o nich co tam jeszcze się dzieje? Bo widziałem że pisałeś że DPF może być uszkodzony.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Jeszcze jedno pytanko. Co się stanie jeśli przekrocze te 650 mil i nie będę mógł uruchomić silnika. Co wtedy zrobić żeby uruchomić ten silnik? Dużo jeżdżę na codzien i nie chciałbym gdzieś stanąć bez odpalenia auta a jak zamówie to ze 3 dni pewnie jeszcze będę czekał na zamiennik.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Tak zamówie ta membranę jeszcze.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
Jeszcze jedno pytanko. Co się stanie jeśli przekrocze te 650 mil i nie będę mógł uruchomić silnika. Co wtedy zrobić żeby uruchomić ten silnik? Dużo jeżdżę na codzien i nie chciałbym gdzieś stanąć bez odpalenia auta a jak zamówie to ze 3 dni pewnie jeszcze będę czekał na zamiennik.
-
Błędy od Adblue w A4 B9
-
Błędy od Adblue w A4 B9
TomXxx
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta