Treść opublikowana przez wojthass
-
B6 DIVISION
W całości a dalej to co kto chce
-
B6 DIVISION
Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt
- B6 DIVISION
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema chłopaki ! Ja tak troche poza tematem wylatuje... ale ogarnalem lapka z xp i odkurzylem kabel od siemiana i potrzebuje programik nie okrojony do vagowania , pomoze mi ktos na priv ? Chciałbym cos sprawdzonego dlatego zwracam sie do Was. Pozdrowki Ekipa !!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gadaj z Pepin-em Widze ze nie bylo go na forum od lutego... Kiedys mialem numer kom do niego i gdzies mi przepadł, podesle mi ktos, bo na strone firmy nie bede dzwonił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie:) Pomoze ktoś w kwesti map do rnsa?
-
Denso 6SEU12C czy 7SEU12C
Profeska !!! Sciągnałem sprezarke z auta i okazało sie że była założona Denso 6seu12c ! A teraz siedzi denso 7seu16c, wizulanie niczym sie nie rozniły, tylko w starej w dziurze na duzy waz byla taka wypustka głebiej a w nowej tego nie było, ale w niczym to nie przeszkadzało. W czwartek bede napeniał klime i zobaczymy jak to chodzi
-
Korek spustowy płynu chłodniczego awx
Witam, szuakam numeru czesci, korka spustowego plynu chlodniczego przy chlodnicy, do małysza 1,9 2001rok, dzięki bardzo za pomoc
-
Sprężarka Klimatyzacji
Tez bym chetnie sie dowiedział czy denso 6 czy 7. Jak by mógł ktoś, chyle czoła. Denso 7seu16c Sam sobie chyle czoła
-
Denso 6SEU12C czy 7SEU12C
Same sprzeczne informacje znajduje :/
-
Denso 6SEU12C czy 7SEU12C
Witam, przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi, jaka sprezarke musze wsadzic do auta, pod autem tez nie znalazlem numeru,na niemwoem czym sie roznia denso 6SEU12C a 7SEU12C, moje auto to awx 130 km z 2001 roku.
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
no ok skraplacz moj bład, ale watpie zeby sie go dalo przez schowek wyciagnac:/
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
A żeby wymienić chłodnice nagrzewnicy klimatyzacji juz trzeba zdejmować deske ? Opis tutaj zawarty w niemieckim poradniku dotyczy chłodnicy nagrzewnicy wody, a ja mam cała klime do wymiany przez syf i opiłki. Dzięki za info !
-
Obudowa komputera - wymiana, jaki numer
Witam, musze wymienic peknieta obudowe do komputera, znajadujaca sie pod podszybiem. Szukałem na allegro ale nie znalazlem wizualnie takiej samej, moglby mi ktos powiedziec jaki ma numer czesci, moze to pomoze ją znaleść, autko to małysz z 2001 roku, awx 1,9tdi . Dziekuje za odpowiedzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Leszna dam Ci znać co i jak niebawem:) Grasz w pokera, Texasa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To będe starał sie jechać !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A zabrać bym sie mógł Twoją Lalą ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto jedzie do Bukowinki, Slo, Papużki;) ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja tez sie dopisuje do listy , oby wypalił wyjazd do Poznania Kto na forum sprzedaje kosmetyki do samochodów ? PS. Kiedys, to bym kilka stron przewijał od czasu napisania tego postu do edycji ? Co jest ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powinien być na radiu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czarna jeździ i ma się dobrze Silnik był nie tknięty i jasie całe wiec zrobiłem i wkurwiam ludzi na ulicach dalej Ale chce przejść na tylny napęd w tym roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam żywych forumowiczów i śle pozdrowienia Nie mam czasu wchodzić na forum , jakoś tak się potoczyło;) Jakby miał ktoś mapki nowe to proszę o kontakt , i klamke schowka potrzebuje, chyba na allegro najlepiej poszukać czy skleić bo jes coś urwane bo nie otwiera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale chyba go nie bedzie, jak tak czytam?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co z mapkami, macie cos?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Dysponuje ktos najnowszymi mapami do Rns? Widze ze pepina nie ma na liscie dzisiaj, a na niego liczylem;)