Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W całości a dalej to co kto chce
  2. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt
  3. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry wieczór
  4. Siema chłopaki ! Ja tak troche poza tematem wylatuje... ale ogarnalem lapka z xp i odkurzylem kabel od siemiana i potrzebuje programik nie okrojony do vagowania , pomoze mi ktos na priv ? Chciałbym cos sprawdzonego dlatego zwracam sie do Was. Pozdrowki Ekipa !!!!
  5. Gadaj z Pepin-em Widze ze nie bylo go na forum od lutego... Kiedys mialem numer kom do niego i gdzies mi przepadł, podesle mi ktos, bo na strone firmy nie bede dzwonił
  6. Witam Panowie:) Pomoze ktoś w kwesti map do rnsa?
  7. Profeska !!! Sciągnałem sprezarke z auta i okazało sie że była założona Denso 6seu12c ! A teraz siedzi denso 7seu16c, wizulanie niczym sie nie rozniły, tylko w starej w dziurze na duzy waz byla taka wypustka głebiej a w nowej tego nie było, ale w niczym to nie przeszkadzało. W czwartek bede napeniał klime i zobaczymy jak to chodzi
  8. Witam, szuakam numeru czesci, korka spustowego plynu chlodniczego przy chlodnicy, do małysza 1,9 2001rok, dzięki bardzo za pomoc
  9. wojthass odpowiedział(a) na DuchPL1 temat w Audi A4 B6
    Tez bym chetnie sie dowiedział czy denso 6 czy 7. Jak by mógł ktoś, chyle czoła. Denso 7seu16c Sam sobie chyle czoła
  10. Same sprzeczne informacje znajduje :/
  11. Witam, przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi, jaka sprezarke musze wsadzic do auta, pod autem tez nie znalazlem numeru,na niemwoem czym sie roznia denso 6SEU12C a 7SEU12C, moje auto to awx 130 km z 2001 roku.
  12. no ok skraplacz moj bład, ale watpie zeby sie go dalo przez schowek wyciagnac:/
  13. A żeby wymienić chłodnice nagrzewnicy klimatyzacji juz trzeba zdejmować deske ? Opis tutaj zawarty w niemieckim poradniku dotyczy chłodnicy nagrzewnicy wody, a ja mam cała klime do wymiany przez syf i opiłki. Dzięki za info !
  14. Witam, musze wymienic peknieta obudowe do komputera, znajadujaca sie pod podszybiem. Szukałem na allegro ale nie znalazlem wizualnie takiej samej, moglby mi ktos powiedziec jaki ma numer czesci, moze to pomoze ją znaleść, autko to małysz z 2001 roku, awx 1,9tdi . Dziekuje za odpowiedzi
  15. Z Leszna dam Ci znać co i jak niebawem:) Grasz w pokera, Texasa ?
  16. To będe starał sie jechać !
  17. A zabrać bym sie mógł Twoją Lalą ??
  18. Kto jedzie do Bukowinki, Slo, Papużki;) ??
  19. To ja tez sie dopisuje do listy , oby wypalił wyjazd do Poznania Kto na forum sprzedaje kosmetyki do samochodów ? PS. Kiedys, to bym kilka stron przewijał od czasu napisania tego postu do edycji ? Co jest ??
  20. powinien być na radiu
  21. Czarna jeździ i ma się dobrze Silnik był nie tknięty i jasie całe wiec zrobiłem i wkurwiam ludzi na ulicach dalej Ale chce przejść na tylny napęd w tym roku
  22. Witam żywych forumowiczów i śle pozdrowienia Nie mam czasu wchodzić na forum , jakoś tak się potoczyło;) Jakby miał ktoś mapki nowe to proszę o kontakt , i klamke schowka potrzebuje, chyba na allegro najlepiej poszukać czy skleić bo jes coś urwane bo nie otwiera
  23. Ale chyba go nie bedzie, jak tak czytam?
  24. Co z mapkami, macie cos?
  25. Siema Dysponuje ktos najnowszymi mapami do Rns? Widze ze pepina nie ma na liscie dzisiaj, a na niego liczylem;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.