Treść opublikowana przez wojthass
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek:hi: Efekt wczorajszej pracy, wzniosłem się na wyżyny:) /Jeszcze tą dużą rolke i pasek bede musiał zmienić bo dostały..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek, ladnie wyglada ta a4, typowo dla mnie tez nie ma znaczenia skad suto , tylko sie liczy dany egzemplarz. Naprawi mi ktos auto? :wink:Przywioze laweta:decayed: Poki co nadal szukam zderzaka, juz mi chodzilo po glowie zeby wrocic do serii, graty dalej mam, wiec by pasowalo, i wtedy poszukac quatro:decayed: Tylko przy tym tez bym potrzebowal pomocy:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario na co polujesz?
-
B6 DIVISION
Siemanko, potrzebuje przedni zderzak s4, jak by ktoś coś widział, wiedział słyszał to prosze o priv prawa obudowa halogena i czarna ramka grilla tez by sie przydała:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też bym zmienił auto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heheh, prawie tak:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak piszecie dobrze ze sie nikomu nic nie stalo, a auto sie zrobi albo sprzeda a poki co szukam zderzaka co nie jest latwe niestety, na gruponie odpada hehe, pewnie wleci na jakis czas stary...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie tak..Wylały sie płyny z chłodnicy i od wspomagania, sypia sie iksry, coś tam tyrkocze jeszcze... Jutro rozbieram i zobaczę co tam trzeba wymienić a trochę tego będzie podejrzewam... Zderzak ma amen chyba, co mowicie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dać babie auto...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebuje zderzak s4 przedni, dajcie znać jak coś wiecie... a ja kompletuje reszte potrzebnych gratów...aua...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest cross, tak? czy quad? Cross;) Slo wpadnij, wyrezamy tv i polatamy:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzien dobry:hi: Jakby ktos byl zainteresowany to mam na sprzedaz: Yamaha Raptor 2011 rok 700cc jak nowy, Yamaha R6 2010 rok 600cc igielka, nowe opony Yamaha YZF 250cc z 2005 roku Transporter T5 2004r anglik 1,9
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wszystkch:hi: Zero czasu na forum ostatnio, masa pracy:kwasny: A tu życie nie staje i ciężko nadrabiać zaległości co u Was, jakiś spocik w najbliższym czasie planujecie, coś by może w plenerze zorganizować ? Musze ogarnąć temat przekładek vanów i podniesienia mocy w crafterze i T5, wiecie coś na ten temat?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozdrownienia z Dublina chłopaki:wink:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale rzeźnia..... Od nawrotu było widać że nie ogarnia tego potwora... Dobrze że wszyscy żyją .- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam w Zerkowie bylo ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podążaj za głosem serca- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Ja lubie Adbustera, nie jeden odcinek obejrzałem, brachol jego też ma fajne experymenty Własnie wrociłem z przejeżdzki na crossie i takkkkiiiiiiiiiiii rogalllllllll:decayed::decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma czasu ostatnio na forum, a tu tyle sie dzieje:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema:decayed: Bartku Przylacze sie do ankiety i wybralbym w nastepujacej kolejnosci: Bialy Avus Niebieski Autko na przelocie, z zaslepionym Egr zbiera sie duzo lzej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema:hi: Dzisiaj odbieram furę od chłopaków z Dem Car:decayed: I myśle troszkę polatać po Poznaniu jak ktoś ma ochotę i czas na mini spot to można coś wykombinować Polecacie jakiś sklep outletowy, z ciekawymi rzeczami, oprócz fashion w Luboniu ?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Cel osiągniety widzę, gratuluję Muszę też mieć- Spot Leszno
poniedzialek osaka pasuje mi:decayed: recznik tylko zabrac trzeba - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00