Treść opublikowana przez wojthass
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój też
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Tylko jeszcze felg Rs4 brakuje:kwasny: Czarny sufit i bluetooth już siedzi tylko fotki zapomniałem zrobić
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Fotki po dzisiejszej polerce SRP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrobiłeś już samochód ?
-
B6 DIVISION
Jaką plecionke/ złącze elastyczne kupić za katalizatorem co jest? Wymierzyć i kupić podobne czy znacie wymiary? Awx , 1,9
-
Spot Leszno
Z klapą to luzik Ciekawe czy trójkąt mam ten sam
-
Spot Leszno
Dzisiejszy spocik:wink:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie pytanko:wink: Ile wołać za stare graty po modach, tak rozsądnie żeby szybko poszło na giełdzie. 1. Zderzak przód goły, wersja spryski, dokładka nie malowana 2. Zderzak tył, z pajęczynką na lakierze w jednym miejscu 3. Tylna klapa sedan 4. Kierownica skórzana czteroramienna z poduchą, taśmą i tym wszystkim 5. Radio concert II z lekko szwankującym potencjometrem 6. Biała podsufitka sedan, szyberdach kompletna Pomoglibyście mi odpowiadajac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:grin: Musze nabyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ślimak poleruje felge Ahh te eko trendy:wink:
-
Spot Leszno
To jutro spot tak bo już sie pogubiłem w dniach 17 Tesco ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko:hi: Taka pogode chcialbym codziennie, chce sie zyć
-
Spot Leszno
No to piateczek:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No jak Ty wytłumaczysz to nie ma lipy Grafiki też zawsze pod ręką widzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie a jaka róznica jest miedzy ustawieniem zbieżności a geometrią? Slyszałem jeszcze o geometrii 3d:decayed: Orientujecie się jakie ceny tych usług?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy u mnie tylko w prawo, ale w prawo napewno, sprawdzałeś już coś z tym czemu tak może być? Bo rozumiem ze nie od dystansów bo nie masz ich na aucie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy to od dystansów, ale na zakretach/ łukach zapala mi sie Esp jadąc z prędkością co najmniej 90km/h, przed zimą tego nie było no i na zimówkach też, a napewno nie powinno się załaczyć. Na przodzie mam 15mm a tył 17mm.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za***ista pogoda wkońcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie trafilem na ogłoszenie Recaro w wersji jaką chciałbym mieć, i ogólnie u mnie w mieście, podjadę jutro zobaczyć Tylko ta cena zabija, więc na oglądanie pewnie się skończy:kwasny: FOTELE WNETRZE KOMPLET A4 S4 8E B6 B7 SKORA RECARO (3125219434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli nie ma co żałować nieobecności:wink: Vario dzisiaj sciągnąłem smoka z tylnich lamp, jak poświeciło i się wygrzały to zeszło bez problemu:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam na Vagu było ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No konkretnie to szukam opinii na temat tej restauracji, jak jedzenie, jak obsluga, jaki ruch itp, itd;) Tomek stronkę widziałem dzięki;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczorek:hi: Mam pytanie, czy znacie restauracje ELITE w Poznaniu, na strzeleckiej , jedliście tam może, jakie opinie ?