Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUMA jak juz tak ogarniasz wszystko to skombinuj mi fotele z poprzedniej strony
  2. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oby do przyszłej zimy:grin:
  3. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takich własnie szukam:decayed:
  4. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie wyrezałem popielniczke 2din do tunelu 1 din, mogłem odrazu wyciagnać rnsa i klimatronika to by sie tak nie porysał podczas kombinowania:kwasny:
  5. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi o to ze popielczke 1 din z bez tej gumki, nie moge wyjac z klimatornika na koszu 2din, bo chaczy klimatronik , probowalem w kazda strone i d.... Siłowniczek 70zl na allegro:disgust:, pokombinuje z tym swoim, cisnienia nie trzyma czy co mu moze dolegać
  6. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam dwa pytanka z natury technicznej:wink: Czy popielniczke 1din da sie wyjac z klimatronika 2 din? Troche walczylem i sie poddałem. Co wymienic/naprawic jak pokrywa schowa opada bez oporow? Sciagnalem boczek i zobaczylem ze pod kostka jest jakby silownik, to on za to odpowiada?
  7. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    me too
  8. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Posiada ktoś może jakiś namiar do kolegi BizoOn ?? No i oczywiście
  9. Ma ktoś może numer telefonu do kolegi BizoOn ??
  10. z Gwertym czy Qwertym ?
  11. Dzisiaj nic nie popsułem Bo mnie w garażu nie było:grin: Miałem w domu posprzątać ale nie wyszło, jakoś szybko minął ten dzien, Unia Leszno miała prezentacje, sezon tuż tuż
  12. Jo jestem;p
  13. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja już nie liczę, po co się denerwować 3 lata polatam i B8 lub B9:naughty:
  14. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co Ty pierd....powinieneś się cieszyć innym ślina cieknie na widok rezanych furek:facepalm: wiem:whistling: mi też leci ślinka jak patrzę na inne auta Też sie uzalezniłem od forum:decayed: Furka od zakupu w październiku zmieniła sie nie do poznania, a to wszystko przez to że napatrzyłem się za duzo na forumowe 4kółka:slina: Powoli zakładany projekt się dopełnia i później ide na odwyk:kox:
  15. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    + 5km:grin:
  16. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sama, teraz mam lżejszą
  17. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W swojej klapie ramke nad tablica mialem strasznie ciezka z dobre pol kilo, a w klapie usa plastikowa, moze ze 100 gram, ciekawe czy tylko usa tak ma czy nowsze roczniki poprostu:whistling:
  18. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam wiązke od klapy uciąta przy końcu i listwe tez jak byś chciał czwartą
  19. Ale dzisiaj odjeba**m Tylny klosz był zaparowany to go przedobrzyłem opalarką
  20. Nie no nie jest zle, poprostu trzeba miec zdrowe autko do wirusa, a po programie duzo przyjemniej sie jezdzi:) Wczoraj jak wracalem z Poznania autko dostało muła i kopciło na czarno, obluzowala sie opaska na wezu od IC :/
  21. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam od s4 i tez sie zastanawialem ale ta dokladka szara byla troszke zniszczona wiec dlugo sie nie zastanawialem i pomalowałem w kolor. jak mi sie znudzi czarny to potraktuje go plastilakiem lub dipem i bedzie jak ori
  22. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba nie ma sensu wydawac na to tyle, jak za okolo miesiaca kwas wleci, mam nadzieje ze moja da rade i nie bedzie wyc jak F1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.