Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No własnie kat ma wyleciec w niedalekiej przyszłości a to na aukcji jest plecionka DP czy takie na poł gwizdka? No i moja plecionka wygladała podobnie jak była nowa, a avf ma niby mocniejsza, a Ty jaką masz?
  2. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam do wymiany plecionke przy katalizatorze, jak jest oryginalna przy b6 awx tak zwarta wzmocniona jakby ze sprezyna na wierzchu/drutem dookoła? W avf-ie tak jest napewno, a u mnie jakby zwykła plecionka, jaką kupić ?
  3. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podeslij mi numer na priv, jak jestes w posiadaniu:)
  4. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Olał mnie;p Albo nie siedzi na forum:mysli:
  5. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Interesuja mnie wlasnie hebelki od s4 b6 lub jakies inne kozaki Coś musi hamować te 200 koników:decayed: Masz, masz, dasz, dasz?
  6. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecie cos na temat hebli od s4, pisalem do kolegi Devastation ale nie odpisal nic, god damn it
  7. O matko jakie koszta:/ Dzisiaj moja a4 rzucila focha, zaczela kopcic i stacila moc, cos gwizdze pod maska chyba rury od intercoolera sie rozczepily albo pynkły, same problemy po tym chipie;p
  8. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam nokiany na zime, zakupione nowe dot 11 i musze przyznac ze bardzo dobre.
  9. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niedługo będe kandydował do battalionu
  10. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Była taka lampka w sedanie z diodami? Bo ja mam chyba bez a z przodu są diody:mysli: W sedanie mam te diody z przodu i z tyłu w białem podsufitce, w czarnej tylko przód, wiec trzeba bedzie wyrezać
  11. Ja dzisiaj pakiet swiatlo uzupełniłem o kratki i szufladki No i furka umyta Wnetrza nie ruszałem bo nastawiam sie juz mentalnie do montażu sufitu i BT
  12. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myslalem o podlaczeniu dvd do rnsa ledowego, i lepiej kupic ori czy jakiegos markowego, bo ma np wiecej opcji?
  13. Tak, resztka co mi zostalo bo odchodzilo w niektorych miejscach, w środe bede w Poznaniu jak coś, to moge podjechać
  14. Pracowity dzień miałem Listwy maskujace śruby na progach zamontowane, stara taśma dwustronna z listew progowy zeskrobana i listwy nowe juz na aucie i felgi plastilakiem odnowione:decayed: A teraz rozkminiałem wymiane kratek i szufladek na podświetlane, wszystko wybebeszone, jutro tylko lutowanie zostanie, jak dobrze że kostki odswietlenia idzie rozmontować i dolutować kabelki bezpośrednio do pinów No i polerka jutro, zobaczymy co to wyjdzie
  15. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja myśle nad złotym;)
  16. Do filmów 3D sie bluray przydaje;) Dużo zajmują a łącze takie słabe..
  17. Czekam na cieplejszy dzień i troche się cykam ogolnie, poczytalem na tym forum ale bez konkretow. Tak samo miałem, kiedys PS teraz Xbox, jedyny minus x to brak bluray..
  18. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem ze moge dlatego tyle chce
  19. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja oddam za 40 ;p Dla klubu 35
  20. Ja czekam na nowa Toca Race Driver A ogolnie to jakoś konsola już mnie nie kreci, nawet Pesa nie mam nowego
  21. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sedanie tez to przezywalem Tyle czasu i jeszcze nie zamontowana:facepalm:
  22. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auaaaa
  23. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki;) Szkoda ze mi sie te avusy nie widzą :/
  24. Vario mam sprawę do Ciebie Zamierzam sie jutro wziasc za wypolerowanie samochodu, mogłbys mnie krótko poinstruowac jak sie do tego zabrac i czy dobrze mysle. Do dyspozycji mam takie środki i taka polerke z tymi wszystkimi nakladkami co w aukcji: BASS POLSKA POLERKA SAMOCHODOWA 110W 240mm + 3G (3013623837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A zamierzam to zrobic tak: 1. umyc auto 2. nalozyc szmatka okraglymi ruchami paint renovator czy lepiej polerka z ktoras z nakladek? 3. Poczekac 4 Wypolerowac polerka z barankiem i podlewac woda Tak w skrocie;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.