Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Moze niedziela godz 19sta, tesco leszno ?
  2. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tez pewnie zachacze;)
  3. Pewnie wlece:) Czekam na pozniejsze dokladniejsze informacje o tym wydarzeniu:)
  4. To rozumiem MAsz gdzies wiecej zdjec przeróbek silnika tego z podpisu?
  5. Ciekawe czy takie by podeszly czy musze szukac typowo do AWX-a, bez czujnika Poduszki silnika Audi S4 B6/B7 4.2 V8 Komplet (2999699741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Po co latac normalnie mając taką moc
  7. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    O tej godzinie słabo juz kojarze, ale cos mnie sie wydaje ze zmieniles furke
  8. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No to trzeba sie ustawic i zobaczyc co tam wyrezałes;))
  9. Zycze przyjemnej i szybkiej pracy
  10. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Za duzo sie nie zmienilo poki co;p Jade niedlugo do galerii to mozna sie ustawic;p
  11. Sublime cos takiego, dokladnie, to zaleznie jak wlozysz bedzie swiecilo gora lub doł, mam u siebie podobne tylko z 3ma diodami wzdluz, zroc uwage na szerokosc tego bolca/wtyczki/szyny czy jak to nazwac zeby sie zmiescil do lampki, moje wchodzily na styk a te wydają sie szersze
  12. wojthass odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w Audi A4 B6
    aso Naprawde...?
  13. wojthass odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w Audi A4 B6
    Dzieki:) Teraz tylko je znalesc, kto moze to mieć ?
  14. No na 95 procent nie mam:/ kupie nowa najwyzej, odesle stara i bedzie jedna na sprzedaz;)
  15. Tez szukam felg na lato 18stek i opony do tego;) Pojda w grafit albo czarny mat, rs6 jakos mi sie nie widza, zastanawiam sie nad bbs podobnych do tych z poprzedniej strony, ale takze wchodza w gre jakies bardziej odkryte zeby fajnie bylo widac hamulce s4
  16. wojthass odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w Audi A4 B6
    Dołaczam sie do pytanie, potrzebuje poduchy do AWX-a czy to będą takie same? Oryginalne nowe podobno cholernie drogie, czy są jakieś godne uwagi zamienniki ?
  17. Jeszcze nie wiem - 2.7TDI jest na tapecie.
  18. Bart-S rezamy coś w weekend ?
  19. A slyszalem opinie ze te zamienniki sa nic nie warte.. Po zwiekszeniu mocy moga nie dac rady, ale chyba tez pojde w zamienniki bo nowe kolo 1000:/
  20. Hmm to chyba zamienniki;>
  21. No mi tez troche telepie ale mam nadzieje ze to poduchy nie dwumas, a gdzie dorwales poduchy? Ori? Nowe czy uzywane? Lepiej wszystkie mody mechaniczne , wykonaj przed programem, wtedy masz strojone na cacy
  22. 305 tys. Bo ja niedawno robilem program bez modow i mam 169 teraz to te 200 chciałbym miec:) Tylko nazbierać na to trzeba i z pompkami tak wedlug tego etap 2 lub 3: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ Etap2 - turbo BRD - FMIC - program - brak EGR - DP - pompki seria Wynik: max 200km 400nm Koszt: 3,5tys zł Turbo BRD - 1200zł, FMIC-500:1500zł, program - 1200 przykładowy wykres Etap3 - turbo BRD - FMIC - pompowtryski AL - brak EGR - program - DP Wynik : max 210km 430nm Koszt: 6tys turbo BRD - 1200zł, FMIC-500:1500zł, program - 1200, wtryski nowe- 1400-2200(cena u cowboya za komplet) Teraz po tym porgrami wyszlo ze musze poduchy wymienic, ori niby kolo 1000zl :/
  23. Slo zycze Ci powodzenia w modyfikacjach:) Mam nadzieje że dasz mi wiele cennych wskazówek bo chyba tez dokonam takich modów, dzisiaj okazalo sie ze IC sie poci, mam nadzieję ze do wiosny wytrzyma i pojdzie pełna modyfikacja do 200 koni. Mam Awx czyli słabsze sprzegło takze 200/400 starczy;) Pompki też wymieniasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.