Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Spoty w Lesznie umarly?
  2. Nie jest za jasno na ledach białych w środku? Przeszlo mi przez myśl założyć czerwone, ale będzie jak w burdelu
  3. Przepalila mi sie jedna dioda w jednej lampce oryginalnej :/
  4. Ma ktoś ogarnać nowe poduchy ori pod silnik ?
  5. Podziękował A u Ciebie wyjmował szkła czy tylko boczki ? Jak możesz to daj namiary, podzwonie tu i tu;) W sedanie pewnie tylna półke bedzie musiał sciagnać.
  6. No to ja bym zrobil wszystkie tak jak masz przednie, albo czyms przejsciowym pomiedzy Twoim przodem a tyłem
  7. Wygląda czorno przednich nie ruszałeś, prawda;> Czekam na numer
  8. teraz już nie pamiętam ale kolo ode mnie robi przyciemnianki w Poznaniu, jak to u mnie wygląda mogą wypowiedzieć się Ci co widzieli, z ZOMO nie powinno być problemu z tego co pamiętam koszt to 300 lub 350 dokładnie nie pamiętam, przy większej ilości zniżka. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- a czy były ori przyciemniane tylne boki i ty l ... hmmm nie widziałem jeszcze Chce przyciemnic 4 boczne i tył, nie mocno ale nawet minimalna przekracza dopuszczalny limit... Masz namiary na kogos w Poznaniu kto zrobi to perfekcyjnie ?
  9. Takie to mam pytanko czy byly ori przyciemniane szyby do b6? Drogi to interes jest:>
  10. Jak wam udało się sciagnać listwe maskującą śruby z progów i nie połamał rowków montażowych to grubo gratuluje !!! Ja juz się zastanawiam na jaki klej to przykleić jak wrócą od lakiernika
  11. Zostawiam do sprzedazy auta, taki plan poki co.
  12. :hi:zaglądaj w dział sprzedam zagladam do znudzenia;)
  13. Szukam listew S4
  14. również i ja się dołączam do podziękowań
  15. Godzina 16sta jak mniemam;) Kolega Qwerty sie pojawia u was bo pisalem do niego, ale cisza? Aaa i jest mozliwosc zrobienia logow na spocie?
  16. Mam nadzieje wpasc do was na spot tylko widze ze sa sprzeczne info co do miejsca... Duzo osob sie pojawia ?
  17. Niedługo biorę sie za montaż takie zestawu: Z tego co czytałem i sie dowiedziałem to tylko koncowe tłumiki wlecą Polecacie, jakiegoś tłumikarza z okolic poznania lub wrocławia ?
  18. Czemu niby na niesprawnym aucie ? Wsumie nie zwrocilem uwagi na ten dolek na wykresie jak bylem na hamowni, w trasie nie odczulem wsumie tego dołku, nie szarpie raczej nic, ale zaczelo troche trząść budą w pewnym zakresie obrotów, Witek mowił że to pewnie poduchy pod silnikiem, bo dwumasa mam ok, pojade sprawdzic stan poduch niebawem:) A z geometria mam raczej tez spoko bo nic go nie sciagalo na hamowaniu... Skąd wasze wnioski ?
  19. Podłącze się pod temacik i pokaże swój wykresik:) Auto seria, wirus wgrany w poniedziałek. Efekt na drodze zadawalający )
  20. Fajne, ja czekam na 333333:) zostalo 29 jeszcze tysi jeszcze, na wakacje wypadnie:)
  21. Stare auto na przyklad Mercedes W116 z 1978 roku;)
  22. Zasieg na pelnym baku taki sam u mnie teraz, a starcza mi srednio na 2 tygodnie
  23. Autko jest obnizone delikatnie, to odpada opcja odszkodowania? Auta obnizone nie maja prawa do rozczen na naszych drogach czy jak? Wasze posty bardzo pomocne, dzieki:)
  24. Ostatnio jechalem taka ulica ze cale podwozie mi przytarlo o bruk, wjechalem w takie rynny zapadniete i pojechalem na podnosnik i byla przytarta miska olejowa przy korku, ale wyciekow nie bylo.. Ps. Sanki tez mam uszczerbione w jednym miejscu:/ jestem ciekaw czy mam prawo domagac sie odszkodowania/zwrotu kosztow naprawy od miasta Poznania, wiecie cos na ten temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.