Treść opublikowana przez wojthass
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy 19 do mnie wejda, a jak wejda czy bedzie to jakos wygladac jak nie mam gwintu tylko sprezyny obnizaja. Musialbym gdzies przymierzyc.. Ogolnie myslalem bardziej nad 18stkami ale te chyba nie wychodza w takim rozmiarze.
-
B6 DIVISION
Tak IDEALNE FELGI KOLA AUDI S6 RS6 S5 RS5 S8 19'' (3001694182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. O dziękuje serdecznie A orientujesz sie na jakich felgach wychodzila oryginanie s4?
-
B6 DIVISION
Wiecie moze jak sie nazywaja te alu z s4 z filmiku nizej:
-
B6 DIVISION
Na jakich felgach wychodziła oryginalnie s4 b6 ? Mysle o felgach na lato i kombinuje we wszystkie strony, a jak wam sie wydaje jakie by pasowaly do gleboko czarnej s4 b6 na lekkiej glebie ? Segestie mile widziane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek Ide testowac nowego karchera i polerke Wiosno come on quicker !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK pamiętaj, że nawet do 320 ... niewiele 16" wchodzi, a na S4 będzie jeszcze gorzej No wiem wlasnie, dlatego czekam na lato;) Ciekawe czy na wszystkie 17stki wejda;) Slo jak tam program wgrany ?
-
B6 DIVISION
Nie wiem ile w Aso ale wydaje mi sie taniej niz tu nie bedzie: Original Audi A4 8E S4 RS4 B6 B7 Pedal Pedale Fußstütze Pedalset Edelstahl NEU | eBay Sam bym wzial , przesylka 14eu wyjdzie, niezaleznie czy jeden czy kilka zestawow.
-
Spot Leszno
No to kiedy indziej;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie lubie półsrodków
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
& Hight Five !
-
B6 DIVISION
A to 19stki chyba masz co? Bo ja szukam 18stek a taka bym nie pogardził Elegancko Grafit bedzie pasował do grilla, w zeszlym sezonie - od pazdziernika do zimy czarny mat, zimowki czarny mat, troche sie juz znudził :/
-
B6 DIVISION
zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- dobrze to wygląda czy srebrne :whistling:sam nie wiem korci mnie na zmianę http://img9.imageshack.us/img9/6458/61136248.jpg Uploaded with ImageShack.us Podobnego felunku szukam, to grafit prawda?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czasu zabraklo ostatnio zeby zrobic na igle, duzo za nisko wisi teraz i koncowki sa nie rowne. Jak mi dokoncza i bedzie igielka to tez bede mogł poleciec bo sie staraja, trzeba przyznać . Ide spac, do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak wydech mi robili, ale jade jeszcze raz na poczatku przyszlego tygodnia na poprawke. Kurcze nie wiem, ale mechanika mam naprawde dobrego, chlopak jest staranny i nie robi na sztuke.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze teraz po wymianie rozrzadu, poduch pod silnikiem i Ic jakby bardziej mułowaty sie zrobił :/ Ogolnie to mi turbo przeładowuje wiec trzeba bylo pomyslec na nowym wiatrakiem, no a jak wiatrak to Ic itd... Nie przejmuj sie dwumasem, bedzie dobrze, wiara czyni cuda:D demcars tez Cie namawiał na jednomase?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hamulce musza byc konkretne, ogolnie wazniejsze sa od mocy. Ja mam teraz 169 po programie i szalu nie ma.. No i teraz chcialbym 220 zeby było czuc roznice Nie uważam żeby to było za duzo jak na przednią ośkę, mysle ze w sam raz jak sie umie jeździc:)
-
Spot Leszno
Niech sie uwija:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe . True.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie bedzie gtb 17 no i te nieszczesne pompki chyba tez zmienione:/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co tam masz pod maska? Wiem ze fmica napewno;)
-
Spot Leszno
Spocik w niedziele? Puszczam liste: 1.wojthass 2. 3.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Awx Tak wiem, sprzegło... ;p Moc musi byc wieksza zeby do pakietu zewnetrzenego pasowało heheh Ogolnie musze skombinowac naklejki jakies klubowe, bo pozbylem sie ramek i teraz mam cywila :/ Tylnia ramke usa chcialbym zrobic na zamowienie ale nie dostalem loga i czcionki od Hugo :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
320x288 zupełnie wystarczą - chyba że przybędzie mocy przynajmniej w okolicach 200KM. Wtedy można iść w S. No własnie coś pod 220km bym musiał poszukać, rozwarzam własnie esowe albo jakieś brembo, bo nie powiem ze podobają mi się tarcze nawiercane Brembo bedzie ciezko zamontowac?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczor Panowie Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :
-
B6 DIVISION
To mam cos nie tak:/