Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. Witam, zastanawiam się nad dystansami do mojej czarnej, wybrałem coś takiego i chciłabym się dowiedzieć czy będą pasować napewno, czy wszystko będą w porządeczku, a co myslicie nad ich grubością? DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (2993648143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. DYSTANSE 17MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (2993648111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. BMW M5 "NeedForDrive.com" LAST ILLEGAL Street Racing and Drift, Driver - Giorgi Tevzadze - YouTube!
  3. Pozwole sobie w tym temacie powiedziec o moim obecnym problemie, w jednym watku juz to zaczałem, ale nie dostałem ostateczniej odpowiedzi, a tu duzo znawców sie wypowiada:) Otoż problem pojawil sie po programie i objawia się trzęsieniem nadwozia w okolicy 1950 do 2200obr. na 5 biegu przy predkości 100/h i czasami na 4 biegu przy w tym samym przedziale obrotów. Dwumas raczej mam ok, turbina byla regenerowana lub wymieniana w 2011r, troche mi sie poci IC, wiec chciałbym sie dowiedzieć czy wymieniać poduchy i na jakie bo troche luzow juz maja, od s4 przypasuja? Niby logi pokazaly ze kąt wtrysku mam na zero a powinno byc dwa, a niedługo będe wymieniał rozrząd wiec powiedzieć o tym mechanikowi bo chyba tak to się koryguje? Poniżej zdjecie wykresu i logi. Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 011) Log (3 - 004)
  4. Faktycznie macie racje, 2 suszarki sa zbędne w tak użytkowanym samochodzie, i tak by mnie jakiś mały bolid porobił, a w ogóle zmieściły by się dwie bo czytałem ze na jedną duża jest mało, szkoda bo Biturbo tak fajnie brzmi;) Czy na GTB22, pompkach RACE i silniku tak przygotowanym jak zrobił to juby_p uzyska sie 250km i silnik długo pozyje?
  5. Witam Klubowiczów, mam kilka pytań. 1. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwe przerobienie zwykłego dieselka w elegancki pocisk, wyposażony w dwie turbinki i quattro? 2. Jesli jest taka mozliwosc jak daleko musiała być posunięta ingerencja w silnik oprócz wymiany pompek i IC ? 3. Auto używane byłoby na codzień także czy spalanie było by w ''normie'' przy normalnej jeździe? 4. Jaką moc można byłoby uzyskać? Czy lepsze byłoby ustawienie jednego turbo na 2cylindry, czy współpraca i wyeliminowanie turbo dziury? 5. Jest ktoś chętny się podjąć takiego projektu ? Jeśli taki projekt jest nie możliwy w co nie wierze;) , prosiłbym o podanie powodu i usunięcie tematu.
  6. Zobacz czy moje letnie Ci sie podobaja, sa na zdjeciach w temacie moja a4
  7. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    widziałem dobre płuca musi mieć
  8. To co mam zrobic ?
  9. Nic nie mówilo turbinie, mówil że wibracje od dwumasa, ale miałem robionego, to poduchy pewnie.
  10. Turbo bylo regenerowane lub wymienione w 2011 r przez poprzedniego właściciela. To co po tych logach mozna stwierdzić? Wibracje są przez turbine?
  11. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    pesik87 dzięki jeszcze raz za logi:) Juz na forum do oceny A ta stronka maks !
  12. Wklejam zrobione dzisiaj logi 2 razy kanał 11, EGR i kąt wtrysku bodajże bo coś 0 pokazywalo caly czas.. Serdecznie prosze o diagnoze:) Dodam ze wibracje pojawiaja sie w okolicy 2000obr. na 4 i szczególnie na 5 biegu. Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 011) Log (3 - 004)
  13. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Rewanżyk musimy zrobić jak nie będzie ślisko bo tak z Q to juz w ogole pozamiatane;p
  14. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Była, była Dobrze ze jawor nie ma jeszcze w gazie bo nie lubie tego zapachu;p
  15. Fajne autko, jeszcze lepiej rwie do przodu:) PS. I sie nie ślizga jak moje ) Q !!!
  16. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok to obibok Jakis podziemny trzeba ogarnac;)
  17. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no mozesz wziasc, zawsze sie może przydac;)
  18. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Dojade na 19sta myśle.. Moze pod Praktikerem sie spotkamy? Przy okazji bym tam zachaczyl:D
  19. Tak wyglada wydech od s4 po wstepnym czyszczeniu,końcówki jeszcze nie ruszone, myslalem zeby malowac srebrzanka ale odpada, raczej sie zastanawiam czy nie zjechalem jakiejś warstwy ochronnej druciakiem :>
  20. Jest jutro spot?
  21. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Bede cisnal z poznania do 19. 30 bede:) Pewnie niech ta S4 wpada:))
  22. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja sie nie wyrobie na 19sta raczej:/
  23. Ja mam tłustego gibona na dziś
  24. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    hvn

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.