Treść opublikowana przez wojthass
-
Dystanse 5x112 13mm i 17mm
tnx:)
-
Dystanse 5x112 13mm i 17mm
Witam, zastanawiam się nad dystansami do mojej czarnej, wybrałem coś takiego i chciłabym się dowiedzieć czy będą pasować napewno, czy wszystko będą w porządeczku, a co myslicie nad ich grubością? DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (2993648143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. DYSTANSE 17MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (2993648111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Taka tam jazda po mieście...
BMW M5 "NeedForDrive.com" LAST ILLEGAL Street Racing and Drift, Driver - Giorgi Tevzadze - YouTube!
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
Pozwole sobie w tym temacie powiedziec o moim obecnym problemie, w jednym watku juz to zaczałem, ale nie dostałem ostateczniej odpowiedzi, a tu duzo znawców sie wypowiada:) Otoż problem pojawil sie po programie i objawia się trzęsieniem nadwozia w okolicy 1950 do 2200obr. na 5 biegu przy predkości 100/h i czasami na 4 biegu przy w tym samym przedziale obrotów. Dwumas raczej mam ok, turbina byla regenerowana lub wymieniana w 2011r, troche mi sie poci IC, wiec chciałbym sie dowiedzieć czy wymieniać poduchy i na jakie bo troche luzow juz maja, od s4 przypasuja? Niby logi pokazaly ze kąt wtrysku mam na zero a powinno byc dwa, a niedługo będe wymieniał rozrząd wiec powiedzieć o tym mechanikowi bo chyba tak to się koryguje? Poniżej zdjecie wykresu i logi. Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 011) Log (3 - 004)
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
Faktycznie macie racje, 2 suszarki sa zbędne w tak użytkowanym samochodzie, i tak by mnie jakiś mały bolid porobił, a w ogóle zmieściły by się dwie bo czytałem ze na jedną duża jest mało, szkoda bo Biturbo tak fajnie brzmi;) Czy na GTB22, pompkach RACE i silniku tak przygotowanym jak zrobił to juby_p uzyska sie 250km i silnik długo pozyje?
-
Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q
Witam Klubowiczów, mam kilka pytań. 1. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwe przerobienie zwykłego dieselka w elegancki pocisk, wyposażony w dwie turbinki i quattro? 2. Jesli jest taka mozliwosc jak daleko musiała być posunięta ingerencja w silnik oprócz wymiany pompek i IC ? 3. Auto używane byłoby na codzień także czy spalanie było by w ''normie'' przy normalnej jeździe? 4. Jaką moc można byłoby uzyskać? Czy lepsze byłoby ustawienie jednego turbo na 2cylindry, czy współpraca i wyeliminowanie turbo dziury? 5. Jest ktoś chętny się podjąć takiego projektu ? Jeśli taki projekt jest nie możliwy w co nie wierze;) , prosiłbym o podanie powodu i usunięcie tematu.
-
szukam 17 stek z oponami:)
Zobacz czy moje letnie Ci sie podobaja, sa na zdjeciach w temacie moja a4
-
Spot Leszno
widziałem dobre płuca musi mieć
-
Wykres po modyfikacjach AWX
To co mam zrobic ?
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Nic nie mówilo turbinie, mówil że wibracje od dwumasa, ale miałem robionego, to poduchy pewnie.
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Turbo bylo regenerowane lub wymienione w 2011 r przez poprzedniego właściciela. To co po tych logach mozna stwierdzić? Wibracje są przez turbine?
-
Spot Leszno
pesik87 dzięki jeszcze raz za logi:) Juz na forum do oceny A ta stronka maks !
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Wklejam zrobione dzisiaj logi 2 razy kanał 11, EGR i kąt wtrysku bodajże bo coś 0 pokazywalo caly czas.. Serdecznie prosze o diagnoze:) Dodam ze wibracje pojawiaja sie w okolicy 2000obr. na 4 i szczególnie na 5 biegu. Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 011) Log (3 - 004)
-
Spot Leszno
Rewanżyk musimy zrobić jak nie będzie ślisko bo tak z Q to juz w ogole pozamiatane;p
-
Spot Leszno
Była, była Dobrze ze jawor nie ma jeszcze w gazie bo nie lubie tego zapachu;p
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Fajne autko, jeszcze lepiej rwie do przodu:) PS. I sie nie ślizga jak moje ) Q !!!
-
Spot Leszno
ok to obibok Jakis podziemny trzeba ogarnac;)
-
Spot Leszno
no mozesz wziasc, zawsze sie może przydac;)
-
Spot Leszno
Dojade na 19sta myśle.. Moze pod Praktikerem sie spotkamy? Przy okazji bym tam zachaczyl:D
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Tak wyglada wydech od s4 po wstepnym czyszczeniu,końcówki jeszcze nie ruszone, myslalem zeby malowac srebrzanka ale odpada, raczej sie zastanawiam czy nie zjechalem jakiejś warstwy ochronnej druciakiem :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest jutro spot?
-
Spot Leszno
Bede cisnal z poznania do 19. 30 bede:) Pewnie niech ta S4 wpada:))
-
Spot Leszno
Ja sie nie wyrobie na 19sta raczej:/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam tłustego gibona na dziś
- Spot Leszno