Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taka tam jazda po mieście...


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni takich izolować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem, ale juz wole takiego niz zamulacza :)

Tylko, jak takiemu "elementowi" coś nie wyjdzie, to kogoś rozwali, zabije itp. :facepalm: I skończy się kozaczenie, szkoda tylko, że ktoś na tym ucierpi :doh: Jak chce się popisywać to niech jedzie na jakiś tor...

Po za tym to "zamulacza" wyprzedzisz i tyle go widziałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest okazja i taka dluzsza zamulona jazda powoduje ze robi sie dziwne rzeczy, ktore moga sie roznie skonczyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się podniecać moim zdaniem fotomontaż w samochodzie jedzie dwóch z przodu a na ujęciach z zewnątrz jedzie tylko jeden:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm, u nas takich IDIO... też nie brakuje tyle że nasi robią to Pandą albo Uno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PierdoInąć łopatą przez łeb i zakopać za rogiem, innego lekarstwa nie widzę. Albo niech się rozpędzi tym swoim zajechanym rzęchem i zayebie w jakiś słup albo filar i oszczędzi kłopotów innym :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się podniecać moim zdaniem fotomontaż w samochodzie jedzie dwóch z przodu a na ujęciach z zewnątrz jedzie tylko jeden:wink:

moze nie jestem ekspertem jesli chodzi o filmowanie, ale chyba nie wymyslili jeszcze kamery która sama z samochodu wychodzi zeby go sfilmowac z zewnątrz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się podniecać moim zdaniem fotomontaż w samochodzie jedzie dwóch z przodu a na ujęciach z zewnątrz jedzie tylko jeden:wink:

wygrałeś:polew::polew::polew::polew:

dosc realistyczny ten fotomontaż:facepalm:

zrobione to na wzór jazdy bardziej bokiem, widac koleś ma pojęcie, tylko kiepsko film zrobiony by to pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak codziennie do pracy dojeżdżam tylko moja się lepiej w zakrętach trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak codziennie do pracy dojeżdżam tylko moja się lepiej w zakrętach trzyma

Nie wiem czy to jest powód do dumy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajechanym rzęchem

byłeś widziałeś? jakiś kompleks? proszę Cie nie ośmieszaj się ..

jazdy i zachowania na drodze nie komentuje.. chociaż mogliby zakupić jakieś konkret kubły to by nie latali jak żyd po pustym sklepie, a i pasy by można zapiąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajechanym rzęchem

byłeś widziałeś? jakiś kompleks? proszę Cie nie ośmieszaj się ..

jazdy i zachowania na drodze nie komentuje.. chociaż mogliby zakupić jakieś konkret kubły to by nie latali jak żyd po pustym sklepie, a i pasy by można zapiąć :wink:

Stary samochód tak traktowany przez takiego turbo-debila jest niczym innym jak zajechanym rzęchem. Kompleks? Ależ skąd, zawsze podziwiam autka o które właściciele dbają i utrzymują je w stanie do pozazdroszczenia. A po takich idiotach od razu widać jak dbają więc nie pier**l mi tu o kompleksach ani o ośmieszaniu... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony ten kretyn zmienia chyba co tydzień, u mnie w szkole też jest taki element na każdym postoju, światłach itp. rusza z piskiem opon co prawda golfem 3, ale sprzęgło i inne podzespoły starczą mu może jeszcze na kilka miesięcy :facepalm:. Albo też jest jeden, ma A4 B5 w dieslu i przy starcie gaz w podłogę i pisk opon... Nic więcej tylko banda idiotów nie umiejąca eksploatować aut.

A filmik niby się fajnie ogląda, bo koleś ma wyczucie i dobrze panuje nad autem, ale w warunkach drogowych gdzie jeżdżą również inni ludzie nie jest dobrym kierowcą tylko bezmózgiem, który prawko powinien mieć odebrane dożywotnio. Takiemu nawet ku** bym rolkowrotek nie dał do jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu pisać, debili nigdy dość

do lasu i do drzewa przywiązać, miodem wysmarować i zostawić

albo do zoo do klatki z misiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary samochód tak traktowany przez takiego turbo-debila jest niczym innym jak zajechanym rzęchem.

faktem jest ze gosciu fury nie oszczedza, ale gdyby to byl rzęch to daleko by nie ujechał w takim stylu... rozumiem ze gdyby zamiast starej e34 na tym filmiku bys zoabczyl e60 to i tak bylby "zajechanym rzechem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...