Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taka tam jazda po mieście...


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Gość totalnie ryzykuje,czasem ktoś zrobi inny ruch a jeżeli jemu sie zdaje i wtedy kupa:facepalm:

Widać ze nie raz jedzie na czołowe,ale faktem jest to że potrzeba trochę umiejętność a żeby tak zapierdal....i nie załapać dzwona:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary samochód tak traktowany przez takiego turbo-debila jest niczym innym jak zajechanym rzęchem.

faktem jest ze gosciu fury nie oszczedza, ale gdyby to byl rzęch to daleko by nie ujechał w takim stylu... rozumiem ze gdyby zamiast starej e34 na tym filmiku bys zoabczyl e60 to i tak bylby "zajechanym rzechem"?

Gdyby też było tak męczone żeby się popisać swoją głupotą - TAK :thumbdown:

No sorry ale kupiłbyś samochód gdybyś wiedział że był tak traktowany?

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Gość totalnie ryzykuje,czasem ktoś zrobi inny ruch a jeżeli jemu sie zdaje i wtedy kupa:facepalm:

Widać ze nie raz jedzie na czołowe,ale faktem jest to że potrzeba trochę umiejętność a żeby tak zapierdal....i nie załapać dzwona:decayed:

Więcej tu było szczęścia niż umiejętności... Wystarczyłby jeden który by go nie zdążył zauważyć aby mu ustąpić :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że to auto jest lepiej ekspluatowane niz nie jedna perełka z tego forum... takie wściekanie wymaga nauki a co też idzie napraw bieżących... i dbania o kondyche by miał czym jechać:whistling: a męczony to moze być murzyn w niewoli..

to teraz tych skomentujcie tak samo jak w telewizji

ten gosc z tej starej 5ki ma tak samo w głowie jak Ci z JBB, ale jest bezpieczniejszy niz nie jedna sierota jeżdząca przepisowo:hi:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Gdyby też było tak męczone żeby się popisać swoją głupotą - TAK :thumbdown:

No sorry ale kupiłbyś samochód gdybyś wiedział że był tak traktowany?

Dla mnie to jest pokaz głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że to auto jest lepiej ekspluatowane niz nie jedna perełka z tego forum... takie wściekanie wymaga nauki a co też idzie napraw bieżących... i dbania o kondyche by miał czym jechać:whistling: a męczony to moze być murzyn w niewoli..

to teraz tych skomentujcie tak samo jak w telewizji

ten gosc z tej starej 5ki ma tak samo w głowie jak Ci z JBB, ale jest bezpieczniejszy niz nie jedna sierota jeżdząca przepisowo:hi:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Gdyby też było tak męczone żeby się popisać swoją głupotą - TAK :thumbdown:

No sorry ale kupiłbyś samochód gdybyś wiedział że był tak traktowany?

Dla mnie to jest pokaz głupoty

Kowi może i masz rację z tym, że niedzielni kierowcy powodują zagrożenie ale wystarczy że ktoś wyjedzie mu za daleko i jest juz bałagan i to 2 razy wiekszy a jeżeli przy normalnej prędkośći:wink:

Dla nie których gościu jest bohaterem ale jak dla mnie to przejaw debilizmu i tyle:facepalm:

Auto muś być zadbane,przecież nie jest łatwo o taką jazdę szrotem :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gosc z tej starej 5ki ma tak samo w głowie jak Ci z JBB, ale jest bezpieczniejszy niz nie jedna sierota jeżdząca przepisowo:hi:

bardzo odważne stwierdzenie. osobiście nie sądzę. zapytaj się jakiegoś znajomego ratownika, strażaka czy również sądzą, że gość w tej starej 5tce jest bezpieczniejszy niż jeżdżący przepisowo kierowca na drodze o dużym natężeniu ruchu. zdajesz sobie sprawę ile idzie naszej forsy na gościa, który jechał nieprzepisowo i spowodował solidniejszego dzwona? składanie do kupy i leczenie, rehabilitacja takiego jaśniepana przeważnie kosztuje więcej niż składki płacone na NFZ przez dobre naście lat. A co jeśli jest więcej ofiar? Dowiedz się ile może kosztować jeden dzień terapii na OIOMie. Po prostu w większości przypadków tacy debile narażają spory worek pieniędzy na zupełnie niepotrzebną stratę, kasę którą można naprawdę pomóc potrzebującym kupując sprzęt, mega drogie leki itp.

te lumpy z linku wyżej też są bezpieczniejsi niż sieroty jeżdżące przepisowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary samochód tak traktowany przez takiego turbo-debila jest niczym innym jak zajechanym rzęchem.

faktem jest ze gosciu fury nie oszczedza, ale gdyby to byl rzęch to daleko by nie ujechał w takim stylu... rozumiem ze gdyby zamiast starej e34 na tym filmiku bys zoabczyl e60 to i tak bylby "zajechanym rzechem"?

Gdyby też było tak męczone żeby się popisać swoją głupotą - TAK :thumbdown:

No sorry ale kupiłbyś samochód gdybyś wiedział że był tak traktowany?

nie umiem oceniać stanu auta po filmiku, ale chwała Ci za to:decayed:rozumiem też, że znasz swoje b5 od taśmy produkcyjnej i nikt nigdy jej nie karał? no bo jak mógłbys kupić auto tak traktowane?!

taki samochód jak m5 czy dajmy na to s4 zostały do tego stworzone i 99% egzemplarzy jest karanych co nie znaczy że są męczone

jeśli wszystko jest wymieniane to czemu miałbym nie kupić?

daje sobie rękę obciąć, że gdyby film przedstawiał s4 a następnie zobaczył byś to s4 na ulicy, umyte wypucowane i opuszczone na gwincie to byś się brandzlował:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gosc z tej starej 5ki ma tak samo w głowie jak Ci z JBB, ale jest bezpieczniejszy niz nie jedna sierota jeżdząca przepisowo:hi:

bardzo odważne stwierdzenie. osobiście nie sądzę. zapytaj się jakiegoś znajomego ratownika, strażaka czy również sądzą, że gość w tej starej 5tce jest bezpieczniejszy niż jeżdżący przepisowo kierowca na drodze o dużym natężeniu ruchu. zdajesz sobie sprawę ile idzie naszej forsy na gościa, który jechał nieprzepisowo i spowodował solidniejszego dzwona? składanie do kupy i leczenie, rehabilitacja takiego jaśniepana przeważnie kosztuje więcej niż składki płacone na NFZ przez dobre naście lat. A co jeśli jest więcej ofiar? Dowiedz się ile może kosztować jeden dzień terapii na OIOMie. Po prostu w większości przypadków tacy debile narażają spory worek pieniędzy na zupełnie niepotrzebną stratę, kasę którą można naprawdę pomóc potrzebującym kupując sprzęt, mega drogie leki itp.

te lumpy z linku wyżej też są bezpieczniejsi niż sieroty jeżdżące przepisowo?

wiadomo że moze być wieksze zagrozenie taka jazdą, ale porównałem to do kierowcy który boi sie jazdy tak to określe, kierowcy który mimo że uważa że jadąc przepisowo nie stworzy zagrozenia, kierowcy który jadąc te swoje 45km/h nie patrzy w lusterko czy czasem ktos nie jedzie szybciej z tyłu i musi nagle hamowac bo ów jaśnie pan bedzie skręcał z prawej krawędzi drogi w lewo właczając kierunek w ostatnim momencie:whistling: nie spotkałes sie z takimi ludźmi? no cóz w swoim widzimisie jechał przepisowo, ale nie zwracał uwagi na otoczenie:wink: a taki który troche w życiu pogłupiał autem, ma lepsze obeznanie z autem w decydujacym momencie:whistling:

zeby nie było nie jestem zwolennikiem takich driftów w dzień podczas sporego ruchu:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz.

Kiedyś dojeżdżałem z kolesiem do pracy 3 lata,dzień w dzień prędkości dość duże,ruch na drodze średni nie bałem się bo wiedziałem że koleś panuje nad tym.

Któregoś razu jechałem z koleżanką prędkość połowę mniejsza jechałem tak przerażony ze w życiu nie myślałem ze przy takiej właściwie przepisowej jeździe można tak najeść się strachu:facepalm::facepalm: Tacy kierowcy są może nie tak bardzo groźny jak nagminni piraci ale wystarczy wyobrazić sobie hamowanie z np 120km/h do 55 bo ktoś sie boi szybciej:facepalm:Ogólnie temat rzeka:decayed:

Jednak skutki dzwona rosną w miarę proporcjonalnie do prędkości,niestety fizyki się nie oszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gosc z tej starej 5ki ma tak samo w głowie jak Ci z JBB, ale jest bezpieczniejszy niz nie jedna sierota jeżdząca przepisowo:hi:

bardzo odważne stwierdzenie. osobiście nie sądzę. zapytaj się jakiegoś znajomego ratownika, strażaka czy również sądzą, że gość w tej starej 5tce jest bezpieczniejszy niż jeżdżący przepisowo kierowca na drodze o dużym natężeniu ruchu. zdajesz sobie sprawę ile idzie naszej forsy na gościa, który jechał nieprzepisowo i spowodował solidniejszego dzwona? składanie do kupy i leczenie, rehabilitacja takiego jaśniepana przeważnie kosztuje więcej niż składki płacone na NFZ przez dobre naście lat. A co jeśli jest więcej ofiar? Dowiedz się ile może kosztować jeden dzień terapii na OIOMie. Po prostu w większości przypadków tacy debile narażają spory worek pieniędzy na zupełnie niepotrzebną stratę, kasę którą można naprawdę pomóc potrzebującym kupując sprzęt, mega drogie leki itp.

te lumpy z linku wyżej też są bezpieczniejsi niż sieroty jeżdżące przepisowo?

wiadomo że moze być wieksze zagrozenie taka jazdą, ale porównałem to do kierowcy który boi sie jazdy tak to określe, kierowcy który mimo że uważa że jadąc przepisowo nie stworzy zagrozenia, kierowcy który jadąc te swoje 45km/h nie patrzy w lusterko czy czasem ktos nie jedzie szybciej z tyłu i musi nagle hamowac bo ów jaśnie pan bedzie skręcał z prawej krawędzi drogi w lewo właczając kierunek w ostatnim momencie:whistling: nie spotkałes sie z takimi ludźmi? no cóz w swoim widzimisie jechał przepisowo, ale nie zwracał uwagi na otoczenie:wink: a taki który troche w życiu pogłupiał autem, ma lepsze obeznanie z autem w decydujacym momencie:whistling:

zeby nie było nie jestem zwolennikiem takich driftów w dzień podczas sporego ruchu:hi:

naturalnie, nie ma chyba osobnika z gatunku Homo sapiens, który jest zwolennikiem takiej jazdy i regularnie tak jeździ.

na drodze są różni kierowcy - i dlatego powinniśmy mimo wszystko starać się za nich myśleć, trzymać bezpieczne odległości i jechać z przepisowymi prędkościami.

@up, to , że koleś panuje nad tym ma gówno w stosunku do bezpieczeństwa Twojego i innych. Wystarczy, że mniej ogarnięty kierowca się wystraszy (czyli poczuje zagrożenie) wtedy nie trzeba wiele aby taki ktoś wykonał jakiś nieprzewidziany manewr. Swoją drogą nie raz ktoś za mną musiał hamować do 50-60km/h bo za***rdalał w zabudowanym około 100 km/h. To chyba nie jest mój błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak jeździsz przepisowo:wink:

a mój przykład nie polegał na tym że ktos wpadałw zabudowany setką dojeżdzjąc do zawalidrogi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli tego kogoś kto z 120 hamuje do 55 :) (o ile oczywiście działo się to w zabudowanym).

podsumowując pije do tego, że są jakieś normy: bo i ten muł, który wpycha się na lewy pas bez kierunku z prędkością 30km/h pod pędzące auto i ten który driftuję dosyć ostro, i ten który wpadł w poślizg leci na czołówkę bo zamiast starać się wyprowadzić auto zamyka oczy stwarzają zagrożenie. Ale wolę mimo wszystko zagrożenie w postaci dziadka jadącego 40km/h zamiast 50km/h i spóźnić się te 2 minuty niż jakiegoś młodego gniewnego chłopaczka ostro szarżującego, siedzącego na dvpie tak blisko że strach się zatrzymać przy pasach. No i też jest druga strona medalu w postaci dróg i chorych ograniczeń, które są czasami bezsensowne i zupełnie nielogiczne jak matoł w trasie jadący 50km/h.

Na kursie PJ powinno się dodać jazdę na lodzie, trolejach oraz jakieś bloki omawiające najczęstsze błędy i debilizmy innych kierowców.

a przepisowo w miarę jeżdżę, nawet pieszych puszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba nie ma policji i maszynek do robienia pamiątkowych fotek :decayed:

To stary filmik, około 6 lat, jeszcze tego nie mieli, filmik robiony z moich okolic.Przesadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to jest FAKE i nalozono w dobry sposob obraz z kamery na motorze. Powod dlaczego tak mysle? W niektorych momentach widac, ze nie ma takiej opcji zeby taka krowa jaka jest M5 miescila sie w takie szpary miedzy autami. To najpewniej kolejny viral stworzony po to zeby ludzie sie podniecali po obu stronach barykady. Cos jak filmiki z UFO :D Pozdro :wink: :cheers:

[EDiT] Oczywiscie mowie tu o filmiku z M5 z pierwszego postu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:Ale co tu jest fejkiem? przecież to zmontowane z paru ujęć, nic nie ma z kamery która trzyma pasażer w środku, zwróć uwage jak sie mu tam ręke trzęsie, kamerka jest z tyłu zamontowana, jest kilka przejazdów nagranych, a najlepiej złap sekunde skopiuj link do tego momentu gdzie twierdzisz ze to fejk:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam powiem że nie ma reguły i żadnej zależności czy ktoś jedzie szybko czy wolno. Na drodze jest setki jeśli nie tysiące innych czynników które wpływają na wypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:Ale co tu jest fejkiem? przecież to zmontowane z paru ujęć, nic nie ma z kamery która trzyma pasażer w środku, zwróć uwage jak sie mu tam ręke trzęsie, kamerka jest z tyłu zamontowana, jest kilka przejazdów nagranych, a najlepiej złap sekunde skopiuj link do tego momentu gdzie twierdzisz ze to fejk:wink:

Jazda od 1:07 mocno podejrzana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście popatrzyli to w mediach nagłaśniane są tylko takie wypadki z jednym scenariuszem. Predkość i alkohol a w rzeczywistości jest to tylko jakiś procent wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...