Treść opublikowana przez wojthass
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Pojszlo
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Tak wlasnie obliczylem na szybko ze jakies 700zl:/
-
Kontrolka poziomu oleju po 8500 km
A ile musiales dolac po zapalniu sie kontrolki, jestem ciekaw ile jest w skrzyni przy zapalonej i ile bagnet pokaze.
-
Kontrolka poziomu oleju po 8500 km
Witam, jadac dzisiaj do Wawy 100 km przed zapalela mi sie kontrolka poziomu oleju, no i tak dojechalem nie przekraczajac 120km/h, od pazdziernika szczerze mowiac nie sprawdzalem poziomu oleju ale mimo wszystko troche mnie to zaskoczylo, wiec to normalne ze tyle wpie...lil ? Dodam ze autko nie dymi i jezdzi jak po szynach. Dodam ze ostatnio jechalem taka ulica ze cale podwozie mi przytarlo o bruk i pojechalem na podnosnik i byla przytarta miska olejowa przy korku, ale wyciekow nie bylo.. Ps. Sanki tez mam uszczerbione w jednym miejscu:/ jestem ciekaw czy mam prawo domagac sie odszkodowania/zwrotu kosztow naprawy od miasta Poznania, wiecie cos na ten temat? Ps. Niskozawieszni nie jezdzijcie ul. Jana Kochanowskiego na Jezycach:)
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
Jaka cena kolego ?
-
Malowanie felg by PlastiLak
moje fele po 3 myjniach i kilogramach soli poki co oki:)
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
Mocny widzialem ze pisales na tamtym forum, daj znac jak ktos tam odpisze:) A bez listy ile kosztuje?
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
1.gregjag 2.emilk89 3.wojthass
-
Malowanie felg by PlastiLak
U mnie brico zamkneli hehe:))) A co to jest spray czy co? Szkoda ze trzeba matowac material do lakierowania, ale przetestuje raz.
-
Na jaki kolor zimówki?
Czorny mat
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Moje postojówki siadły po 3 dniach, takze nie polecam Żarówka 7x LED T4W Ba9s H6W Bax9s Xenon 6000k Audi (2808495517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Powidzcie co sądzicie o takim wyglądzie :)
Ja też bym ich nie malował.
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
Czarny mat
-
Malowanie felg by PlastiLak
Tak. Podsunales mi pomysl z pomalowaniem tylnego logo;) wrzuc zdjecie jak pomalujesz a jaki masz kolor autka?
-
Malowanie felg by PlastiLak
Kup i sie nie zastanawiaj, to nie drogi interes:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chciałbym poinformować wszem i wobec iż linki w podwieszonym wątku nie działaja Planujecie jakiś większy spot bo bym wleciał ?
-
[B6 AWX] Czarne limo by jakubekk BOSE xenon 1.9 TDI+
Fajna baza, dobrze wróży No ciekawie ten program wyglada, widze ze przybyło 30 kucy i 100 niutków, rożnicy fajnie odczuwalna?
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Zaraz lukne, trochę się boje zrobić mu program przy takim przebiegu żeby się za szybko nie rozleciał.
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
A dziękuje
-
Malowanie felg by PlastiLak
Na moich nie było rdzy ani odprysków, jedynie były porysane na rancie i nie sprzachlowałem i ładnie zakryło nie rzuca się w oczy jak na srebrnych. Przygotowanie podłoża do malowania sprowadziło się jedynie do wyczyszczenia ich acetonem technicznym.
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Będzie buda s4 jak się kolega marcin_o23 spisze A tymczasem zmiany jakie zaszły w środku:) ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ---------- no taki mix to raczej nie ale jak kto woli:wink: ponadto przod s-line mozesz dorezac do zwyklego zderzaka dolna czesc jest inna troche przerobek ale taniej wyjdzie na pewno niz s4 Czemu można zrobić naprawde dobry mix, tak jak w poniższym linku: Gold Status // Josh’s Fitted Audi A4. | Stance:Nation - Form > Function Co to jest za lotka co ją ma na tylnej szybie w linku ?
-
Malowanie felg by PlastiLak
Ferrari zatankowane, felgi na zime pomalowane:)
-
Malowanie felg by PlastiLak
Starczy na 17stki na pewno nie zależnie od wzoru:) Co do temperatury malowania to prawda, najlepiej okolo 20 nawet, ramki grilla malowalem w domu wiec bylo spoko, ale felg nie chciało mi się sciągać
-
Malowanie felg by PlastiLak
Nom to sie okaze, a plastidip jak wypada?
-
Malowanie felg by PlastiLak
Tez moglem zakonczyc na jednej puszcze, widac na zdjeciach po 2 warstach ze juz ladnie pokrylo a byla jeszcze trzecia warstwa z pierwszej puszki, tylko ze wolalem dac wiecej:) cena 2 polskich jest podobna do ceny jednej niemieckiej czy amerykanskiej.