-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Zwracam się z prośbą o oddanie głosu na chrześniaka Ewy mojej Bardzo Dobrej koleżanki Kacperek - BoboVita Z Góry dziękuje wam Ewa, mama Kacpra i Łatysz czym więcej wiadomo tym lepiej jak umiecie gdzieś rozesłać czy na innym forum gdzieś dać czy coś byłoby super czy tam ktoś ma czas by raz dziennie oddać głos To nic nie kosztuje starczy tylko zagłosować i wpisać kod z obrazka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie kto chętny na summer carsy 1. dejmien 2. seves 3. Łatysz tylko ja jadę już o 7.00 ;p bo muszę zebrać ludzi i prosto na 3 stawy o której wy tam będziecie ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też dziękuje miło było poznać paru ludzi z klubu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok to ja też będę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To jak w końcu z tym spotem ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja też bardzo chętnie podjadę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jak z tym spotem 15stego ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A-rek wpisz na 15stego posta spot na kotucza nazbiera się chętnych sam chciałbym poznać ludzi z tego klubu!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Może spocik jakiś dziś na spontana oraz 15.08.2012 bo to dzień wolny jeśli ktoś byłby chętny np. o 19-20 na spota to dzwońcie 609 382 692
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, wszystkich użytkowników Forum, od wczoraj stałem się mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant 2002r. Szczegóły będą na pewno w mojej Galerii którą na pewno w przyszłości założę. Dodam iż nie jest to mój pierwszy VAG. Mam nadzieję że pomogę nie jednemu użytkownikowi i też nieraz pomoc/doradztwo otrzymam sam
?atysz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta