Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. 2 puszki niecałe, zostało troszkę na poprawki.
  2. Nie mam porownania, być może, ale nie moge sie przyczepić co do krycia, jest ok. To może jakiś moderator przenieść moj wpis do tamtego wątku, czy cuś
  3. Witam, chce Wam przedstawić efekt malowaniem PlastiLakiem polskim odpowiednikiem, bardziej znanego produktu PlastiDip. Co mogę powiedzieć o nim? Plusy za dobra cenę, wydajność, łatwość malowania i szybki czas schniecia. Jedyny minus to cieknący spust areozolu, ale zostalem poinformowany przy zakupie ze tak jest i to będzie poprawione, bo to dopiero początek produkcji. A co do trwałości, jeszcze nie wiem dam znać po czasie jak to wygląda. W wigilie malowałem ramki grilla przedniego i logo, po myjni karcherem nic się nie stało w porównaniu do malowania sprayem bez podkładu. Przed malowaniem: Po 2 warstwach: Po wyschnięciu 2 warstw: Po 5 warstwach: Efekt końcowy: Ogólnie polecam, fajny wynalazek:)
  4. Wszystkiego Najlepszego w te Święta i całym Nowym Roku
  5. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Nie działa ta fotka
  6. Ja nic nie robiłem, wiem że ktoś wymieniał sprężyny bo są takie bordowe to chyba nie oryginalne, a amortyzatory oryginalne. Łożyska w przednich kołach będe wymieniał wiosną bo się odzywają, a poprzedni właściciel coś tam wymieniał, ale dokładnie nie powiem, jakiś wachacz czy stabilizator...
  7. Auto z 2001 to Ty chłopie nic nie jeździsz Od 1 października zrobiłem ponad 5 tysięcy, jeździ się jeździ Do 1 stycznia będzie już 6
  8. Ojj w punciawce I 1,2 tez mam przebieg wysoki az pojde sprawdzic ile tam juz jest, a robione jest w nim to co sie zepsuje i zeby przeszedl przeglad. Pasek rozrzadu np moze w kazdej chwili sie poddac, ost raz wymieniany u niemca conajmniej 7 lat temu... Mozna? Mozna! Wiadomo, swoje lubi wypic heh
  9. to juz druga trzysetka?? No właśnie gdyby nie skręcili to by pewnie było piękne 500-600tys Nie ma takiej opcji, przebieg ori. Jak padną pompki to się wymieni hehe i ogień znowu!
  10. A duzo zostało ?
  11. Pierwsze 300 hehe O robienie filmików;) Bo silniki to wiadomo że dwa razy tyle przejadą
  12. Moja mała dobiła do Trzystu tysiecy, postanowilem to uczcić filmikiem Robicie podobne rzeczy ? Audi A4 B6 300.000 km - YouTube
  13. Łuki faaajna ta Twoja S4 Ja się cały czas zastanawiam, ta i ta ma swój urok, a co do kosztów to i tu i tu trzeba się wyzygać ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 13:06 ---------- I lecimy dalej...
  14. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Napisałem ośnieżonym Ale teraz to juz takiego nie znajdziemy heh, breja;p
  15. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No racja, ale poki co hebel musi starczyc;)
  16. wojthass odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    czemu ludziom nie chce się czytać tematu od początku, gdybyś to zrobił, wiedziałbyś, że są to spryski od VW, dlaczego są mniejsze i co z tym trzeba zrobić Bo są leniwi.
  17. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Dzięki bardzo:) ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 16:37 ---------- Może jakis spocik na duzym osniezonym placu ?
  18. wojthass odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Też kombinowałem chwile, zanim doszedłem do tego co zrobić z adapterem;)
  19. 200 km od Dublina to możesz mieszkać wszędzie ;D No szkoda, szkoda;p ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 00:37 ---------- Tak się zastanawiam czy go robić na s-line czy na s4 ? Co myślicie? Jak byście mieli fotki maksów s line lub s4 to wrzućcie: )
  20. Sam jestem ciekaw jak to sie robi:)
  21. Ja z tourana sciagalem plynem do czyszczenia smoly z auta.
  22. wojthass odpowiedział(a) na Jaco90 temat w Audi A4 B5
    Czujnik.
  23. Witam Kolegów ! Dotknął mnie taki przypadek ze po odpaleniu auta po nocy w garażu dziwne odgłosy dochodzą od przednich kół/osi podczas ruszania kierownica prawo/ lewo. Dodam ze trwa to kilka sekund, pomacham parę razy i przestaje, jednak chętnie bym coś zrobił żeby się pozbyć tej bolesnej dla uszu sprawy. Co myślicie co to może być? Bo to raczej nie normalne Proszę o przeniesienie do działu- układ kierowniczy.
  24. Hmm wiecie nie widze tych kanałów odplywowych, sa dwa po prawej i po lewej? Obudowe od ecu mam peknieta i to pewnie stanowi problem.. Jak wyjme i rozepne ECU to bede miał pozniej jakies problemy z odplaleniem albo błedy na kompie ? ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 18:54 ---------- Zrobione, obudowa od komputera byla pęknieta i tamtedy dostawała się woda. Odpływ wody pod akumulatorem czysty.
  25. A gdzie ten spływ jest ? Jutro sciagam wycieraczki i zdejmuje podszybie, troche syfu widzialem po stronie komputera to moglo by byc tam coś... ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- Hmm wiecie nie widze tych kanałów odplywowych, sa dwa po prawej i po lewej? Obudowe od ecu mam peknieta i to pewnie stanowi problem.. Jak wyjme i rozepne ECU to bede miał pozniej jakies problemy z odplaleniem albo błedy na kompie ? ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 18:55 ---------- Zrobione, obudowa od komputera byla pęknieta i tamtedy dostawała się woda. Odpływ wody pod akumulatorem czysty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.