Treść opublikowana przez wojthass
-
Malowanie felg by PlastiLak
2 puszki niecałe, zostało troszkę na poprawki.
-
Malowanie felg by PlastiLak
Nie mam porownania, być może, ale nie moge sie przyczepić co do krycia, jest ok. To może jakiś moderator przenieść moj wpis do tamtego wątku, czy cuś
-
Malowanie felg by PlastiLak
Witam, chce Wam przedstawić efekt malowaniem PlastiLakiem polskim odpowiednikiem, bardziej znanego produktu PlastiDip. Co mogę powiedzieć o nim? Plusy za dobra cenę, wydajność, łatwość malowania i szybki czas schniecia. Jedyny minus to cieknący spust areozolu, ale zostalem poinformowany przy zakupie ze tak jest i to będzie poprawione, bo to dopiero początek produkcji. A co do trwałości, jeszcze nie wiem dam znać po czasie jak to wygląda. W wigilie malowałem ramki grilla przedniego i logo, po myjni karcherem nic się nie stało w porównaniu do malowania sprayem bez podkładu. Przed malowaniem: Po 2 warstwach: Po wyschnięciu 2 warstw: Po 5 warstwach: Efekt końcowy: Ogólnie polecam, fajny wynalazek:)
-
Życzenia Świąteczne 2012
Wszystkiego Najlepszego w te Święta i całym Nowym Roku
-
Spot Leszno
Nie działa ta fotka
-
300.000 na blacie :)
Ja nic nie robiłem, wiem że ktoś wymieniał sprężyny bo są takie bordowe to chyba nie oryginalne, a amortyzatory oryginalne. Łożyska w przednich kołach będe wymieniał wiosną bo się odzywają, a poprzedni właściciel coś tam wymieniał, ale dokładnie nie powiem, jakiś wachacz czy stabilizator...
-
300.000 na blacie :)
Auto z 2001 to Ty chłopie nic nie jeździsz Od 1 października zrobiłem ponad 5 tysięcy, jeździ się jeździ Do 1 stycznia będzie już 6
-
300.000 na blacie :)
Ojj w punciawce I 1,2 tez mam przebieg wysoki az pojde sprawdzic ile tam juz jest, a robione jest w nim to co sie zepsuje i zeby przeszedl przeglad. Pasek rozrzadu np moze w kazdej chwili sie poddac, ost raz wymieniany u niemca conajmniej 7 lat temu... Mozna? Mozna! Wiadomo, swoje lubi wypic heh
-
300.000 na blacie :)
to juz druga trzysetka?? No właśnie gdyby nie skręcili to by pewnie było piękne 500-600tys Nie ma takiej opcji, przebieg ori. Jak padną pompki to się wymieni hehe i ogień znowu!
-
300.000 na blacie :)
A duzo zostało ?
-
300.000 na blacie :)
Pierwsze 300 hehe O robienie filmików;) Bo silniki to wiadomo że dwa razy tyle przejadą
-
300.000 na blacie :)
Moja mała dobiła do Trzystu tysiecy, postanowilem to uczcić filmikiem Robicie podobne rzeczy ? Audi A4 B6 300.000 km - YouTube
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Łuki faaajna ta Twoja S4 Ja się cały czas zastanawiam, ta i ta ma swój urok, a co do kosztów to i tu i tu trzeba się wyzygać ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 13:06 ---------- I lecimy dalej...
-
Spot Leszno
Napisałem ośnieżonym Ale teraz to juz takiego nie znajdziemy heh, breja;p
-
Spot Leszno
No racja, ale poki co hebel musi starczyc;)
-
Spryskiwacze mgiełkowe
czemu ludziom nie chce się czytać tematu od początku, gdybyś to zrobił, wiedziałbyś, że są to spryski od VW, dlaczego są mniejsze i co z tym trzeba zrobić Bo są leniwi.
-
Spot Leszno
Dzięki bardzo:) ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 16:37 ---------- Może jakis spocik na duzym osniezonym placu ?
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Też kombinowałem chwile, zanim doszedłem do tego co zrobić z adapterem;)
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
200 km od Dublina to możesz mieszkać wszędzie ;D No szkoda, szkoda;p ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 00:37 ---------- Tak się zastanawiam czy go robić na s-line czy na s4 ? Co myślicie? Jak byście mieli fotki maksów s line lub s4 to wrzućcie: )
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
Sam jestem ciekaw jak to sie robi:)
-
Wnętrze pokryte gumą... Czym ją zedrzeć lub umyć?
Ja z tourana sciagalem plynem do czyszczenia smoly z auta.
- Termostat czy czyjnik ?
-
Skrzeczenie przy ruszaniu kierownica po nocy na mrozie
Witam Kolegów ! Dotknął mnie taki przypadek ze po odpaleniu auta po nocy w garażu dziwne odgłosy dochodzą od przednich kół/osi podczas ruszania kierownica prawo/ lewo. Dodam ze trwa to kilka sekund, pomacham parę razy i przestaje, jednak chętnie bym coś zrobił żeby się pozbyć tej bolesnej dla uszu sprawy. Co myślicie co to może być? Bo to raczej nie normalne Proszę o przeniesienie do działu- układ kierowniczy.
-
Obroty do 1200, czujnik pedału gazu, kąta skętu.. i abs
Hmm wiecie nie widze tych kanałów odplywowych, sa dwa po prawej i po lewej? Obudowe od ecu mam peknieta i to pewnie stanowi problem.. Jak wyjme i rozepne ECU to bede miał pozniej jakies problemy z odplaleniem albo błedy na kompie ? ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 18:54 ---------- Zrobione, obudowa od komputera byla pęknieta i tamtedy dostawała się woda. Odpływ wody pod akumulatorem czysty.
-
czujnik pedału przyspieszenia
A gdzie ten spływ jest ? Jutro sciagam wycieraczki i zdejmuje podszybie, troche syfu widzialem po stronie komputera to moglo by byc tam coś... ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- Hmm wiecie nie widze tych kanałów odplywowych, sa dwa po prawej i po lewej? Obudowe od ecu mam peknieta i to pewnie stanowi problem.. Jak wyjme i rozepne ECU to bede miał pozniej jakies problemy z odplaleniem albo błedy na kompie ? ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 18:55 ---------- Zrobione, obudowa od komputera byla pęknieta i tamtedy dostawała się woda. Odpływ wody pod akumulatorem czysty.