Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

300.000 na blacie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja mała dobiła do Trzystu tysiecy, postanowilem to uczcić filmikiem :) Robicie podobne rzeczy ?

Audi A4 B6 300.000 km - YouTube

Opublikowano

Wojtek ale chodzi ci o kręcenie filmików podczas czy o sam wynik :question::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wojtek ale chodzi ci o kręcenie filmików podczas czy o sam wynik :question::decayed:

Pierwsze 300 hehe ;)

O robienie filmików;) Bo silniki to wiadomo że dwa razy tyle przejadą :)

Opublikowano

ładne spalanie :decayed:

Opublikowano

ale w tle powinno lecieć "sto lat" :grin:

Opublikowano

O widzisz, to jak nie zapomne to zrobie filmik z 200 000 u mnie :P

Opublikowano
  • Autor

A duzo zostało ? :D

Opublikowano

to ja też skręcę jak mi będzie pykało 350kkm - w sumie może jeszcze w tym roku :decayed:

Opublikowano

Juz jest 199 a ile przy koncu to nie pamietam, ale jest to kwestia paru dni :)

A czy realny przebieg to pewnie nikt nie dojdzie :)

Opublikowano

aktalnie jeżdżę passatem b4 1z i na blacie ma 464tys km i rano pali od strzała:decayed:

także jak w audi nie padną pompki to przejedzie i drugie 300tys km.:wink:

Opublikowano
Moja mała dobiła do Trzystu tysiecy, postanowilem to uczcić filmikiem :) Robicie podobne rzeczy ?

Audi A4 B6 300.000 km - YouTube

to juz druga trzysetka?? :naughty:

No właśnie gdyby nie skręcili to by pewnie było piękne 500-600tys :grin:

Opublikowano

o przebiegach jest już pewien wątek ;)

taki wynik ma tu już połowa samochodów pewnie :P

tylko cyferki na liczniku są dla niektórych ważniejsze :whistling:

Opublikowano

Ja zawsze wyjeżdżając jak zwrócę uwagę że w trakcie pęknie jakiś równy przebieg mam zamiar skręcić jakiś filmik albo ustrzelić jakąś fotkę po czym przypominam sobie o tym dopiero jak zajadę na miejsce :decayed: U siebie chciałem ostatnio cyknąć te równe 200000 ale przypomniało mi się dopiero przy 209999 :polew:

Opublikowano

Wazne by autko nie sprawialo problemow, a jaki ma realny przebieg to juz mniejsza o to :)

Opublikowano

ja jakis czas temu ustrzeliłem takie :) niebawem bedzie 300k

DSC00113.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor
Moja mała dobiła do Trzystu tysiecy, postanowilem to uczcić filmikiem :) Robicie podobne rzeczy ?

Audi A4 B6 300.000 km - YouTube

to juz druga trzysetka?? :naughty:

No właśnie gdyby nie skręcili to by pewnie było piękne 500-600tys :grin:

Nie ma takiej opcji, przebieg ori. Jak padną pompki to się wymieni hehe i ogień znowu!

Opublikowano

porównajcie sobie teraz jakiegos francuza albo fiata co ma 300.000 :facepalm:

Opublikowano

Donatatn w tle :thumbup1:

Opublikowano

u mnie w benzynie ma juz 315 tys i wcale nie wyglada na tyle oprocz eksploatacji nic innego nie siada. nie to co np. vw mialem golfa ktory mial 280 tys i tam wszystko latalo i pekalo co sie da poprostu nic tylko szrot a tu jest na odwrot . jestem pozytywnie zaskoczony:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.