Skocz do zawartości
IGNOROWANY

300.000 na blacie :)


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam w dooopie cyferki na blacie;p Nigdy nie interesuje mnie to przy kupnie auta;) Jak dobrze chodzi, to jest git;] W B5 miałem przy sprzedaży koło 290kkm, ile było naprawdę, to nikt nie wie, jednak auto chodziło jak należy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się z tych przebiegów zakładając, że musi mieć nalatane i koniec. A każdy jeździ jak potrzebuje. Ja też przez pierwsze 3 lata zrobiłem 100 tysięcy swoim autem a teraz już drugi rok mam problem żeby 15 tysięcy na rok zrobić. A potem przyjdzie taki jeden z drugim i powie, że kręcone, że niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o sprowadzane auta... w Niemczech np. płacą wysokie podatki więc musi im się opłacać jeździć dieslem.

Zresztą przez piersze 3 lata zrobiłeś 100kkm - 9 lat i byłoby 300kkm, a tutaj 18 letnie auta mają 180-230kkm :decayed:

I to właśnie te niedawno sprowadzone :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko pomnożyłeś te moje 3 lata bezpodstawnie :) pierwsze takie były, kolejne już nie są i się nie zanosi. Średnia z 6 lat jaka więc wyjdzie? no właśnie. Niemiec też nie gania każdego dnia przez 9 lat tyle samo... ot co chcę powiedzieć. PRzebieg należy po prostu sprawdzać na ile się da, tak samo jak stan auta. ALe nigdy nie ośmielam się zakładać, że jak B6 ma 200 tysięcy to musi być skręcone. Dużo zależy jak pewne jest jego pochodzenie, cena i tak dalej i tak dalej. Problemem jest jeśli ktoś naiwnie wierzy, że za półdarmo dostanie auto z małym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko pomnożyłeś te moje 3 lata bezpodstawnie :) pierwsze takie były, kolejne już nie są i się nie zanosi. Średnia z 6 lat jaka więc wyjdzie? no właśnie. Niemiec też nie gania każdego dnia przez 9 lat tyle samo... ot co chcę powiedzieć. PRzebieg należy po prostu sprawdzać na ile się da, tak samo jak stan auta. ALe nigdy nie ośmielam się zakładać, że jak B6 ma 200 tysięcy to musi być skręcone. Dużo zależy jak pewne jest jego pochodzenie, cena i tak dalej i tak dalej. Problemem jest jeśli ktoś naiwnie wierzy, że za półdarmo dostanie auto z małym przebiegiem.

zgadzam się, sam posiadam B6, które jest w rodzinie od nowości i dopiero miesiąc temu stuknęło 200 000 km, a to już ponad 11 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba spojrzec na to tez z innej strony - 20-15 lat temu były inne ceny paliw. wystraczylo przejechac pare tys. km wiecej zeby sie zwrocila roznica w cenie zakupu i utrzymania. od 5-6 lat czyli gen. B7 i B8 ceny diesla sa podobne albo i wyzsze i tylko duuuuuuuuuzy przebieg roczny zwraca nam poniesione wydatki na zakup drozszego silnika :wink: takze o ile kupic B5 od dziadka co jezdzil na działke nie jest niemożliwe, o tyle przy B8 to juz wiadomo co znaczy taki opis w ogloszeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare auta trzeba po prostu lubić. Dla mnie te 10 lat i przebiegi pod 300 tysięcy to jest już za dużo. Po prostu denerwuje mnie już taki samochód. Może inaczej patrzę bo mam okazję jeździć nowymi samochodami, sam kupiłem też jedno w salonie wiec mam odniesienie. Niesety po 10 latach to z audi zostaje wam znaczek na masce i koszty . Pod każdym innym względem jest to po prostu stare auto z wszystkimi konsekwencjami. Trzymam jednak audi bo skąpstwo w tej chwili i niepewna przyszłość powstrzymują mnie przed wymianą samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare auta trzeba po prostu lubić. Dla mnie te 10 lat i przebiegi pod 300 tysięcy to jest już za dużo. Po prostu denerwuje mnie już taki samochód. Może inaczej patrzę bo mam okazję jeździć nowymi samochodami, sam kupiłem też jedno w salonie wiec mam odniesienie. Niesety po 10 latach to z audi zostaje wam znaczek na masce i koszty . Pod każdym innym względem jest to po prostu stare auto z wszystkimi konsekwencjami. Trzymam jednak audi bo skąpstwo w tej chwili i niepewna przyszłość powstrzymują mnie przed wymianą samochodu.

Stare auto na przyklad Mercedes W116 z 1978 roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z tych ładnych cyferek też się pochwale tyle że w firmowym :D

Fiat Doblo MultiJet 1.6 Zakupiony Sierpień 2011 :]

w 17 miesięcy:

DSC_0107.jpg

Power blasta d*pa z ciasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...