Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymienione podkładki - OE VW
  2. Wydaje mi się, że nie. Przy takim przebiegu by sie wysypały? Olej co 10k zmieniany
  3. Szanowni, poniżej nagranie z pracy silnika. Problem dotyczy drugiego samochodu z grupy vag - sharan 7N 2.0tdi CFFB. Buczenie od frontu pojazdu, odgłos jakby tłumik nieszczelny. Brak lewego powietrza w dolocie. Tłumik sprawdzony - brak nieszczelności. Brak błędów na kompie. Nowy EGR borga. Buczenie słychać nawet z tyłu auta przy tłumiku. Brak spadków mocy, brak kopcenia. DPF wypala co 600km, jazda głównie trasy. Puszka od filtra również szczelna i łapak powietrza przy pasie przednim nowy OE. 263k przebiegu. Jakieś pomysły? Miał Ktoś może podobny przypadek? IMG_7894.mov
  4. Uszanowanie! Panowie prosze podpowiedzcie gdzie w Krakowie lub okolicy zrobić porządnie wyważanie kół z testem drogowym - borykam sie z podskakiwaniem Allroada B8 FL. Dzisiaj założony kolejny zestaw felg 17cali, niby wyważone (2szt po 0g) ale nadal uczucie jakby guma z balonem. Opony Michelin Alpin 6 dot.2023. Podpowiecie coś?
  5. U mnie jest podobnie. Jadę do skontrolować (obstawiam dwumase albo którąś z poduszek silnika). Na zimnym i właściwie na rozgrzanym silniku występuję buczenie przy niskich obrotach
  6. http://allegro.pl/zarowki-led-osram-w16w-ledriving-6000k-komplet-i6522627466.html#thumb/2 Myślicie, że wywali błąd?
  7. ASO z tego co się orientowałem wymienia filtr przy wymianie oleju. Ja również wymieniłem. Kupiłem ori olej w ASO+filtr. Oleju weszło 7 litrów
  8. Panowie czy przy wymianie statycznej oleju w skrzyni multitronic wymieniać filtr zewnętrzny?
  9. wojtas88 odpowiedział(a) na wojtas88 temat w Audi A4 B8
    Dzięki wielkie za odzew i informację
  10. wojtas88 odpowiedział(a) na wojtas88 temat w Audi A4 B8
    Dzięki czyli dekoder źle pokazuje, że to tiptronic
  11. wojtas88 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie , Mam na oku B8 z 2010 roku, skrzynia automat, silnik CAGA i po rozkodowaniu wyposażenia po VIN pokazuje mi, że w aucie siedzi skrzynia TIPTRONIC. Czy orientujecie się czy była taka opcja zamówienia A4ki z Tip?
  12. Dzięki za pomoc. Obawiam się, że będę musiał to przekazać elektykowi bo ja jestem zielony w tej tematyce a nie chciałbym coś popsuć
  13. w lusterku pi 1 zasilanie (podłącz z pinu 1 włącznika świateł ) pin2 masa (podłącz z pinu 10 włącznika świateł) znalazłem coś takiego jeśli chodzi o zwykłe lusterko fotochrom bez guzika auto i coś takiego: podłanczasz tylko pin1 +12,pin 2 - masa i pin 3 do światła wstecznego ,mostkujesz do kabelka od światłą wstecznego przy MCE lub MK
  14. Tak wiem ale chodzi o to że to lustro jest bez CLH i włącznik bez auto. Nie robiłem nigdy nic z kabelkami i dlatego pytam
  15. Czy posiada ktoś schemat do podłączenia lusterka fotochrom w B6? Kupiłem zwykłe lustro z samą czujką światła z małym uchwytem od B5lift i chciałbym to ogarnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.