-
[ALL B5] Rocznik przedliftowy :) Grill + małe pytanko :)
Witam, Powiedźcie mi z jakich roczników można zamontować zderzak przedni oraz maskę do audi b5 przedliftowego aby wszystko ładnie pasowało Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Skrzypienie tylneigo zawieszenia przy ruszaniu
Witam, Mam taki problem, podczas każdego ruszania, z każdego biegu słychać tak jakby skrzypienie otwieranych drzwi szafy ( ) z okolic tyłu. Nie ma znaczenia czy z górki, pod górkę, na zakręcie czy prostej. Słychać je do czasu aż do czasu gdy już ruszę, również np gdy na przy bardzo małej prędkosci od razu wrzuce 2-ke to również jest ten dźwięk. Jest on głośny i bardzo wyraźny. Co to może być?
-
[B5 AFN] Płyn Chłodzący
No widzę że sam musze sobie poradzić, bo nikt nie wiedział ;/
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem
Oooo Duszniki Codziennie jestem, wiec jak coś moze sobie oblookać mojego AFNka, możę akurat dopatrzymy się czegoś
-
[B5 AFN] Poszarpany pasek alternatora
zarówno na tym lewym jak i prawym dziś zauważyłem takie 1mm naderwanie po obu stronach pasków. Czy to kwalifikuje się do wymiany? Jeżeli tak jakie będą tego koszta, jakie częście i czy to coś pilnego... Trochę informacji znalazłem na forum ale nawet nie wiem jak się ten drugi nazywa, wybaczcie brak wiedzy Pozdrawiam jozek -------------- Dzięki wielkie, jednak postaram się wymienić jak najszybciej
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
Tak, tak , tak, tak
-
[B5 AFN] Poranny problem z uruchamianiem silnika - teraz nie odpala
Mam taką samą sytuację Gdy jest zimniej U mnie świece żarowe wszystkie sprawne + aku 55ah... Więc to coś innego jeszcze, bo ty masz dobry
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
[img][/img] zdjęcie wrzuć np na fotosik.pl i link umieść w tych znacznikach
-
[B5 AJM] Za duzy stan oleju ?? odsysać czy nie ?
To ja już sam nie wiem :/
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
http://www.wklej.com/c.jpg http://www.wklej.com/c1.jpg http://www.wklej.com/c2.jpg Sorka, że tak często pytam, no ale muszę, bo nie daje mi to spokoju Miejsce do wkręcenia czegoś... bądź po wykręceniu... Gwint jest w środku tej ,,dziurki" HiHi Jakieś pomysły? pozdrawiam i z góry dziękuję
-
Wałbrzych
To może i ja się załapie ale to już na miejscu pogadamy O ile będę ( problemy z silniczkiem, cieknie Taki suprajs po 2 tyg od zakupu... ) ------------ Edit: No ale chyba nic poważnego Na forum właśnie otrzymałem pocieszającą odpowiedź
-
[B5 AFN] Wyciek oleju z silnika | Pilne
Dziś zaglądam pod maskę a tu taki widok... Jest to lewa część silnika przy w lewie oleju. Co to, czy mogę jeszcze jakiś czas pojeździć i ile to będzie kosztować :/
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
Taka kupiona, jeszcze nic nie robiłem --------------------------------------- Coś widzę że się nie spodobała ;( Ale i tak jej nie oddam ;P
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy z deski rozdzielczej
Mamy Co najśmieszniejsze jak jest ciepło to tego nie słychać... a jak się zimno zrobi to straasznie
-
[ALL B6] Jakiej mocy akumulator do 1,9 TDI
No nie wiem, ja mam 56 i pali bez problemu... Tylko teraz się po waszych opiniach zastanawiam czy nie wymienić ^^
jozek-k
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta