-
Avant - wymiana anteny dachowej
Tak identyczną kupiłem ale jednak może sprawdź czy na pewno u ciebie takie jest ROKA, wystarczy odczepić lampkę od podsufitki i na złączu jest napisany typ, niestety małym drukiem. Odbiór jest porównywalny na radiu nie fabrycznym więc mi także wystarcza
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Kolego nie podejdzie bo najprawdopodobniej masz inne wejście ROKA a nie RAKU 2 i byś musiał przerabiać końcówkę. Uważaj abyś nie uszkodził jej przy odczepianiu od wzmacniacza starej anteny, a to się po prostu podciąga i jest na sprężynie jakby. Te w/w anteny mają odwrotne mocowanie niż oryginał bo przykręcasz je śrubą od spodu a stara od góry się trzymała. Mam nadzieje, że woda nie będzie przeciekać ponieważ dzisiaj wymieniłem u siebie na podróbkę marnej jakości, identycznie wyglądającą jak z twojej aukcji ale tylko z wejściem ROKA. Radio odbiera porównywalnie jak na oryginale, brakuje mi jeszcze separatora do zasilenia wzmacniacza to może się jeszcze poprawić odbiór.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
No dobra, miałem złudną nadzieje
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
A powiedźcie mi czy w A6 c6 2.7 tdi rozrząd także jest od strony kabiny ?
-
Wymiana uszkodzonej anteny dachowej
W takim razie najpierw rozbiorę ją i zobaczymy. Czy orientujecie się jak dostać się do anteny od wewnątrz, czy trzeba całą podsufitkę z tyłu zdejmować czy jakoś w okolicy tylnej lampki podświetlenia bagażnika avant - wystarczy demontaż ?
-
Wymiana uszkodzonej anteny dachowej
Witam, odpadła mi antena dachowa, wystaje tylko częśc skorodowanej śruby mocującej W ogóle to pomyślałem na początku, że to tylko bat skorodował ale mocno się przeliczyłem Czy ktoś może mi pomóc i potwierdzić, że taka antena będzie pasowała bez przeróbek? ORYGINAŁ VW nr. 6R0 035 501 http://allegro.pl/antena-dachowa-vw-skoda-audi-seat-golf-raku-2-i4742112929.html
-
Napinacz hydrauliczny rozrządu ?
czy ktoś może mi pomóc i napisać co wchodzi w skład rozrządu, czy występuje w b5 ajm tłumik drgań oraz napinacz hydrauliczny ? bo są zestawy z napinaczem hydraulicznym i bez niego sprzedawane
-
[B5 AJM] Czy to są orginalne felgi 15" ?
no mam taką nadzieje. Może felgi nie są ładne ale za to wytrzymałe.
-
[B5 AJM] Czy to są orginalne felgi 15" ?
Witam, czy te felgi są oryginalne, wzór felgi wydaje się ok. Tylko oznaczenie nie podoba mi się, u mnie jest więcej danych wybite: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/91/74/33/1491743343 takie mam: http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/70/85/55/1470855583_1 Być może to jest innego producenta, ale chce się upewnić przed zakupem
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
okey sprawdzę to dzięki za sugestie
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
był pełny but, trzeba z nich bo więcej na razie nie będę go męczył bo jestem chory
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
o to najnowsze logi które jeszcze pachną o to logi dynamiczne po wymianie przepływki: Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (1 - 008) Log (0 - 010) Log (4 - 011) resztę grup uzupełnię w miarę szybko, a co do termostatu to gdzie on jest w tym silniku ALH ?
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
aha to pojezdze trochę i go pomęczę może się zagrzeje do 90 i wypluwa mi czasem taki błąd : 1 Fault Found: 17946 - Fuel Shutoff Solenoid (N109): Open or Short to Ground P1538 - 35-10 - - - Intermittent log z wczoraj i tam widać ze osiąga 83.6 wiec musiałem go dziś za krotko nagrzać Log (12 - n/d)
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
taki sam jak siedział bosch : 0 280 217 121/ VW 06A 906 461
-
[INNE] ALH problem z turbo albo przypływomierzem ? Logi
na desce mam 90 stopni więc dziwne, a ile powinna wynosić temperatura w grupie 000 ?? I tak już zamówiłem przepływomierz wiec nie będę robił więcej do puki go dziś nie zamontuje
fazi1111
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta