Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana uszkodzonej anteny dachowej


fazi1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odpadła mi antena dachowa, wystaje tylko częśc skorodowanej śruby mocującej :grin: W ogóle to pomyślałem na początku, że to tylko bat skorodował ale mocno się przeliczyłem :wink:

Czy ktoś może mi pomóc i potwierdzić, że taka antena będzie pasowała bez przeróbek?

ORYGINAŁ VW nr. 6R0 035 501

http://allegro.pl/antena-dachowa-vw-skoda-audi-seat-golf-raku-2-i4742112929.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem to co zostało z Oryginału i w to miejsce zapodałem Sirio Tri flex.
Podpiąłem do tego wszystko: radio, CB i telefon.

Zdrapałem z anteny napis Sirio i teraz nikt nie wie jakie "cudo" mam na dachu.
Zasięgi CB może nie rewelacyjne (2-3-4 km), ale radio gra ok. Gubi się gdzieś w Bieszczadach.
Telefon tez prawie zawsze ma full zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odpadła mi antena dachowa, wystaje tylko częśc skorodowanej śruby mocującej :grin: W ogóle to pomyślałem na początku, że to tylko bat skorodował ale mocno się przeliczyłem :wink:

Czy ktoś może mi pomóc i potwierdzić, że taka antena będzie pasowała bez przeróbek?

ORYGINAŁ VW nr. 6R0 035 501

http://allegro.pl/antena-dachowa-vw-skoda-audi-seat-golf-raku-2-i4742112929.html

Sprawdź czy masz taki sam wtyk antenowy bo mogą być cuda i czy zasilania wzmacniacza idzie kablem anteny, czy może osobnym przewodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat -, bo niechcę zakładać nowego dotyczącego anteny, a mianowicie ta antena na dachu to jest wkońcu od radia czy od gps-u bo gdzieś mi się obiło, że za antenę radiową robią te pionowe druty w tylnej szybie, pytam bo trochę mi radio kiepsko odbiera i dzisiaj sobie założyłem wzmacniacz antenowy zaraz za radiem - oczywiście poprawa jest zauważalna ale to jeszcze nie to... niewiem czy z tą anteną na dachu coś kombinować czy nie warto...oczywiście chodzi o avanta b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...