-
kapete obserwuje zawartość Strefa Śmiechu
-
Strefa Śmiechu
- zegary a4b5.
Gdy wymieniałem licznik musiałem zakodować immo. Denerwował świecący żólty kluczyk - dało się jeździć. Stanu kilometrów nie zmieniałem - nie wiedziałem jak. Zmiana licznika? Musi się zgadzać rocznik, silnik (benzyna, diesel), (mały lub duży Fiss). Jeżeli to pasuje to wyjmujesz jeden, wkładasz drugi i cieszysz się. Ja kupiłem wersję ze wskaźnikiem ładowania i temperaturą oleju. Wszystko zadziałało bez żadnych przeróbek.- Co się zepsuło W klimatyzacji? Pomocy!!!
Karaluch8 ma rację. W trasie wentylator klimy nie pracuje (przynajmniej u mnie), dopiero za zatrzymaniu słychać i widać na woltomierzu, że startuje.- [A4 B5 AFN] Jak sprawdzić działanie wentylatorów?
Jest jeszcze jedna rzecz, która ma wpływ na ewentualne "nie działanie" wentylatora. Rezystor pod podłużnicą - u mnie on był winowajcą.- Sezon Rowerowy 2016
Do miasta to typowego mieszczucha. Jakąś gazelę, batavusa czy coś w tym stylu.- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Koniasz" właśnie skończyłem, a wcześniej dla bardziej wytrwałych "Malazańska księga poległych"- Wspomaganie - buczenie przy skręcaniu
Ja staram się wymieniać co 2 lata lub tak co ok 50 kkm.- Wspomaganie - buczenie przy skręcaniu
Na dzień dobry wymień płyn we wspomaganiu, no i pamiętaj, że należy unikać kręcenia kierownicą w miejscu.- Akumulator Ajm
Krótkie trasy, jeżeli na dokładkę miasto, gdzie nie ma dużych obrotów może być niedoładowany. Ja bym doładował i sprawdził.- Problem ze wskaźniekiem poziomu paliwa. Film.
Też miałem taki problem. Ja wymieniłem licznik. Zrób tak samo albo jeździj na kilometry. Lej w korek - 800 km i znowu w korek.- Wymiana Silnika TDI 115hp na 110hp a4 b5 quattro
A tak konkretnie to po co? Silnik jest dobry, raczej mało awaryjny. Wystarczy traktować go dobrym olejem, nie oszczędzać na paliwie. Ja śmigam na tych lepszych paliwach. Mam wrażenie, że silnik ładniej chodzi, więcej kilometrów na zbiorniku się przejeżdża. Może wystarczyło by zregenerować pompki? Mój ma nalatane wg mnie 270 kkm. Bąka puści przy uruchomieniu, zadymi przy wdepnięciu gazu w podłogę, między wymianami dolewam 0,5-0,7 oleju, ale mój mechanik twierdzi, że nie ma na razie problemu. Moim zdaniem mało sensowny plan, ale każdemu wolno.- Wymiana maglownicy
- Jaka skrzynia 6bieg. do 2.8
Koledze SKF wyleciał po przejechaniu 500 m. Pewnie przypadek, ja jeżdżę na SKF.- Okopcone koncowki rury wydechu a raczej brak
Może katalizator zasyfiony?- klima działa lecz nie chłodzi
A czy nie jest tak, że sprężarka włącza się przy +18 C? Piszesz, że na zenątrz 15. Może Ty zaczekaj, aż temperatura na zewnątrz wzrośnie? - zegary a4b5.
kapete
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta