Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

moje Audi nie posiada, żadnych rzucających się w oczy modyfikacji, poza lakierowanymi całymi zderzakami i końcówką tłumika z nierdzewki wspawanej prosto w tłumik.

Audi to Audi i nic nie trzeba zmieniać :wink4:!!! Zawsze wygląda dobrze!

Poza tym prezentuje się wyśmienicie na 17" felgach od A8.

Poza niespotykanym kolorem jest to całkiem seryjne autko z silnikiem benz.o mocy 125 KM

wyposażenie:

- climatronic

- el.szyby przód

- el.lusterka

- podgrzewane lusterka

- komputer z dużym wyświetlaczem

- audio AUDI chorus + subwoofer NOKIA

- 17" od A8 na gumach BRIDGESTONE POTENZA 225/45

- kierownica S-Line

fa74aaaaee24484b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa74aaaaee24484b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1ca48600fad13908.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/78593d6fd6e3f82a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/95bbdba51177d220.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd11cc9b5ec1eb95.html

i środeczek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e708d3149aa40f4.html

Opublikowano

zapodaj fotki

Opublikowano
  • Autor

Jak wrzucacie foty?Bo coś mi nie wychodzi!!!

Opublikowano

[img][/img]

zdjęcie wrzuć np na fotosik.pl i link umieść w tych znacznikach

Opublikowano

z fotosika tak nie wkleisz... chyba że powiększysz foto, tym "plusem" nad fotką i wtedy wrzucisz link między "[ img ] http:// tu wklejasz link [ /img ]"

Albo lepiej wklej zwykłe linki bez umieszczania między [/img ]

Opublikowano
  • Autor

Linki działają i możecie zobaczyć moje autko :>

Opublikowano

Czy to autko było jakiś czas temu wystawione na jednej z aukcji internetowych? :mysli: Bo coś mi się wydaje że je już widziałem :rolleyes: Bardzo ładne :good: Kolorek super, felgi też :kox: , szkoda że nie masz pomalowanych pod kolor listewek progowych (proponuję to zrobić :wink4: ) Jakiś xenon do lamp i autko wypas będzie :good:

Opublikowano

Ciekawy kolorek :)... Daj pare zdjęć środka :naughty:.... Ale auto prezentuje się fajnie :good:

Opublikowano

Widzialem juz to auto.. :mysli:

Opublikowano

Widzialem juz to auto.. :mysli:

ykk nie małpuj juz to napisałem :decayed::tongue4: było chyba pokazywane w zakupie kontrolowanym do oceny, ale fakt ładnie się prezentuje ten avancik :wink4:

Opublikowano

Ja to auto widzialem w moja a4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26701.0.html

Prosim :tongue4:

DEŻAWI :polew:

Opublikowano

Taki tam ...niebieski :lol1:

:good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Auto nie było prezentowane w zakupie kontrolowanym.

nie prezentowałem go również w innych mediach. Chyba że poprzedni właściciel, którego serdecznie pozdrawiam.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 21:03_________________________________________________

Ja to auto widzialem w moja a4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26701.0.html

Prosim :tongue4:

DEŻAWI :polew:

Dokładnie to ten sam samochodzik ;)

Opublikowano

bardzo ładny kolorek :) zadbany takie felgi przydały by mi się :tongue4:

Opublikowano

ykk Ty to masz pamięć :decayed: No ale w sumie kto jak nie Ty (Chuck Norris naszego forum :polew: ) miałby to najlepiej pamiętać :naughty:

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, ze autko mi sie bardzo podoba.. :good:

Opublikowano
  • Autor

Czy to autko było jakiś czas temu wystawione na jednej z aukcji internetowych? :mysli: Bo coś mi się wydaje że je już widziałem :rolleyes: Bardzo ładne :good: Kolorek super, felgi też :kox: , szkoda że nie masz pomalowanych pod kolor listewek progowych (proponuję to zrobić :wink4: ) Jakiś xenon do lamp i autko wypas będzie :good:

Myslałem o tym, ale lakiernik odradził malowanie gumowych listew przy drzwiach :( Wiec tak zostanie.

Opublikowano

mi tez odradzał, ale kazałem mu pomalowac :)

Opublikowano

Niebieskie zawsze rzucają się w oczy :>-tak trzymać. Jeszcze tylko szybki przyciemnij i będzie laleczka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.