Treść opublikowana przez jozek-k
-
[ALL B5] Rocznik przedliftowy :) Grill + małe pytanko :)
Witam, Powiedźcie mi z jakich roczników można zamontować zderzak przedni oraz maskę do audi b5 przedliftowego aby wszystko ładnie pasowało Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Skrzypienie tylneigo zawieszenia przy ruszaniu
Witam, Mam taki problem, podczas każdego ruszania, z każdego biegu słychać tak jakby skrzypienie otwieranych drzwi szafy ( ) z okolic tyłu. Nie ma znaczenia czy z górki, pod górkę, na zakręcie czy prostej. Słychać je do czasu aż do czasu gdy już ruszę, również np gdy na przy bardzo małej prędkosci od razu wrzuce 2-ke to również jest ten dźwięk. Jest on głośny i bardzo wyraźny. Co to może być?
-
[B5 AFN] Płyn Chłodzący
No widzę że sam musze sobie poradzić, bo nikt nie wiedział ;/
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem
Oooo Duszniki Codziennie jestem, wiec jak coś moze sobie oblookać mojego AFNka, możę akurat dopatrzymy się czegoś
-
[B5 AFN] Poszarpany pasek alternatora
zarówno na tym lewym jak i prawym dziś zauważyłem takie 1mm naderwanie po obu stronach pasków. Czy to kwalifikuje się do wymiany? Jeżeli tak jakie będą tego koszta, jakie częście i czy to coś pilnego... Trochę informacji znalazłem na forum ale nawet nie wiem jak się ten drugi nazywa, wybaczcie brak wiedzy Pozdrawiam jozek -------------- Dzięki wielkie, jednak postaram się wymienić jak najszybciej
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
Tak, tak , tak, tak
-
[B5 AFN] Poranny problem z uruchamianiem silnika - teraz nie odpala
Mam taką samą sytuację Gdy jest zimniej U mnie świece żarowe wszystkie sprawne + aku 55ah... Więc to coś innego jeszcze, bo ty masz dobry
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
[img][/img] zdjęcie wrzuć np na fotosik.pl i link umieść w tych znacznikach
-
[B5 AJM] Za duzy stan oleju ?? odsysać czy nie ?
To ja już sam nie wiem :/
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
http://www.wklej.com/c.jpg http://www.wklej.com/c1.jpg http://www.wklej.com/c2.jpg Sorka, że tak często pytam, no ale muszę, bo nie daje mi to spokoju Miejsce do wkręcenia czegoś... bądź po wykręceniu... Gwint jest w środku tej ,,dziurki" HiHi Jakieś pomysły? pozdrawiam i z góry dziękuję
-
Wałbrzych
To może i ja się załapie ale to już na miejscu pogadamy O ile będę ( problemy z silniczkiem, cieknie Taki suprajs po 2 tyg od zakupu... ) ------------ Edit: No ale chyba nic poważnego Na forum właśnie otrzymałem pocieszającą odpowiedź
-
[B5 AFN] Wyciek oleju z silnika | Pilne
Dziś zaglądam pod maskę a tu taki widok... Jest to lewa część silnika przy w lewie oleju. Co to, czy mogę jeszcze jakiś czas pojeździć i ile to będzie kosztować :/
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
Taka kupiona, jeszcze nic nie robiłem --------------------------------------- Coś widzę że się nie spodobała ;( Ale i tak jej nie oddam ;P
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy z deski rozdzielczej
Mamy Co najśmieszniejsze jak jest ciepło to tego nie słychać... a jak się zimno zrobi to straasznie
-
[ALL B6] Jakiej mocy akumulator do 1,9 TDI
No nie wiem, ja mam 56 i pali bez problemu... Tylko teraz się po waszych opiniach zastanawiam czy nie wymienić ^^
-
[ALL B6] Rozkodowanie radia
Pewnie nie Ja mam np. do nrków zaczynających się od AUZ1Z2 Ciekawe jaki ja mam :gwizdanie:
-
[ALL B6] Rozkodowanie radia
Dobra ja się już nie odzywam lepiej Nie do tego modelu pewnie kalkulator ^^ sorka Na innym pokazało 55555 Myślę że mało prawdopodobne ale warto spróbować Hmm... jakaś ściema, cały czas to samo pokazuje ^^
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy z deski rozdzielczej
Ja nie mam klimy i też mi coś brzęczy tak jakby jakieś spięcie czy co Też się zastanawiam co to może być... Jak jest ciepło na zewnątrz to tego nie ma...
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
Hamuje więc nie wiem... teraz też pipczało + wykrzyknik ;( ale zgasłem za chwile i 3 razy uruchamiałem, i już nie Pojechałem na górkę No i trzymało... ja nie wiem dlaczego wtedy nie Także dzięki koledzy za pomoc, wygląda na fałszywy alarm Chociaż sprawdzę jeszcze nie raz Pozdrawiam serdecznie
-
Wałbrzych
Ja ze Szczytnej Blisko Kłodzka ;P W Polanicy skręcam na Wałbrzych brrrrrr......... ale zimno oby tak nie bylo 14-go bo nie wiem czy się odważę na taką wyprawę (moją najdłuższą jak dotąd ^^ )
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
Kurcze, niby teraz trzymało na biegu na prostej... Na wstecznym również... Jutro pojadę na jakąś małą górkę i zobacze ( o ile wyjadę... z 30cm śniegu ulicy ^^)... zdam relację A te wykrzykniki to może i akumulator bo odpalił za 2 razem i się krztusił, mam ten prostownik do ładowania, pomoże jeżeli naładuje go? Także dzięki chłopaki, cz. II jutro
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
Dobra po Mam Talent polecę i sprawdzę bo mnie to nurtuje
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
No ja nie wiem czy się pompuje czy nie ;D Tak mi mechanik powiedział ( sic! ), i że nie należy się tym przejmować. zapala za pierwszym razem, wszystko chodzi ok. A z biegiem to jest włączony, na wstecznym to samo... Hmmm. no ja to robiłem... Kurcze może coś źle... Może mi ktoś napisać jak sprawdzić to ja zaraz polecę i sprawdzę Który wrzucić, na zgaszonym czy wł silniku co i jak, będzie wszystko jasne
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
Sprzęgło zdaje mi się że dobrze chodzi ( pierwsze moje auto więc nie mam porównania ) Ładnie śmiga, zero problemów. Przy uruchamianiu miga mi 3 razy wykrzyknik w nawiasach i pipka ale to raczej nie jest z tym związane ( bo to tylko na zimnym silniku, i że to niby po nocy ciśnienie w czymś tam dopiero się pompuje ). Wszyscy się dziwią czemu na każdym biegu się toczy... na prostej jak się pchnie to tez...
-
[B5 AFN] Auto nawet z małej górki się stacza
Siemka Od razu napiszę, jeżeli nie ten dział to proszę modów o przeniesienie. No to teraz mój problem, nie udało mi się wyszukać go na forum, jeżeli jest to proszę o linka i ten temacik przesunąć do kosza Mój problem: Jako, że nastała zima ( ekhmm.. -10 nocą i pół metra śniegu u mnie ) mam pewien problem... uta z tego mi wiadomo nie wolną zimą zostawiać na hamulcu ręcznym ( do jakiej temp można? Tak żeby nie przymarzł ) więc próbowałem je zostawić na biegu. Niestety nawet z najmniejszych górek z każdego biegu auto leci w dół... Co może być nie tak? każdej nawet minimalnej górki!!! I każdym biegu :/ Pozdrawiam