Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DejwB5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok ale skąd moje pytanie wyczytałem ze specyfikacji samochodu ze był tam lany półsyntetyk a nie pełensyntetyk.
  2. Witam kolegów. Sorry jeśli się powtarzam ale mam mały problem gdyż w tym poście piszecie ze olej do skrzyni revanol jest to pełen syntetyk a jaka moze byc sprawa gdybym zalał pół syntetyk ale tez revanol .z gory dzieki za pomoc
  3. Hej kolego Ksawek.dzieki wielkie za opis i opinie o tym jak to gra i montażu tych głośników.troszke sie zmartwiłem bo seryjne można kupić w aso ale kosztują około 200 zeta za sztukę(na zamówienie oczywiście).szukam dalej trochę sie cykam kupić używane na allegro .hmhmhmhm.dzieki pozdrawiam
  4. Hej kolego a jak te dystanse chcesz przerobić żeby pasowały nie lepiej kupic orginalne
  5. Spoko będe wdzięczny opinii jak to gra, czy warta sprawa kasy.pozdro
  6. hej kolego jak z tymi głosnikami .wejdz na forum car audio.pozdro
  7. hej kolego ja właśnie tez się przymierzam na wymianke tych głośników.jak Ci poszło??
  8. Witam Serdecznie mam pytanie szukam głośników na przód w drzwi gdyż stare oddały ducha i brzęczą.I pytanie sprzedawca polecił mi takie jak HERTZ DSK 130.ale tak myśle czy nie ori a jeśli ori to jakiej firmy polecacie bo jest kilka z tego co się zoorientowałem.pozdrawiam i dzięki za podpowiedź
  9. DejwB5 odpowiedział(a) na DejwB5 temat w Audi A4 B5
    Dziękuje za pomoc kolego pozdrawiam mam nadzieje ze sie uda
  10. DejwB5 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Serdecznie mam prośbe o pomoc w kodowaniu kluczyka w mojej Audi,może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać na forum.pozdrawiam
  11. hej sory wszystkich ale nie miałem dostępu do neta dlatego nie odpisywałem.Mój rocznik to 99 AFN ostatnie wersje,więc tak patrzyłem ten wężyk w ecu nie mam,ładowanie po nocy aku pokazywał 12.4 po odpaleniu pokazywał 13.7 wężyki podcisnienia wymieniłem ewentualnie posprawdzałem jak był dobry zostawiłem,błędu jak wcześniej nie da się skasować,pomysły mi się koncza a przeglądu jak niema tak niema
  12. Witam mam pytanie gdzie w wawie moge podłaczyc swoja a4 pod waga i skasowac bład 65535.dzieki i pozdrawiam
  13. a mozesz kolego mi podpowiedzieć gdzie mam szukać tego numeru sterownika
  14. Witam mam pytanie czy ktoś z was czyścił ecu lub ten wężyk który do niego dochodzi bo mam taki problem i zastanawiam sie czy zrobie to sam czy dac do jakiegoś mechaniora.dzieki za kazdą pomoc pozdrawiam
  15. witam wszystkich, pilnie poszukuje takiej czesci jest to antena w mojej a4 niestety nigdzie niemoge tego znależdż z wyjątkiem aso ale cena 159 zeta mnie zabija z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:43_________________________________________________hmmm widze ze nikt nie jest mi w stanie pomóc.zostaje tylko kombinacja (to czego chciałbym uniknąć ;( ...)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.