-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
ok ale skąd moje pytanie wyczytałem ze specyfikacji samochodu ze był tam lany półsyntetyk a nie pełensyntetyk.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Witam kolegów. Sorry jeśli się powtarzam ale mam mały problem gdyż w tym poście piszecie ze olej do skrzyni revanol jest to pełen syntetyk a jaka moze byc sprawa gdybym zalał pół syntetyk ale tez revanol .z gory dzieki za pomoc
-
Montaż głośników Herz
Hej kolego Ksawek.dzieki wielkie za opis i opinie o tym jak to gra i montażu tych głośników.troszke sie zmartwiłem bo seryjne można kupić w aso ale kosztują około 200 zeta za sztukę(na zamówienie oczywiście).szukam dalej trochę sie cykam kupić używane na allegro .hmhmhmhm.dzieki pozdrawiam
-
Montaż głośników Herz
Hej kolego a jak te dystanse chcesz przerobić żeby pasowały nie lepiej kupic orginalne
-
Montaż głośników Herz
Spoko będe wdzięczny opinii jak to gra, czy warta sprawa kasy.pozdro
-
Skaczący silnik na wolnych obrotach np. Na swiatłach
hej kolego jak z tymi głosnikami .wejdz na forum car audio.pozdro
-
Montaż głośników Herz
hej kolego ja właśnie tez się przymierzam na wymianke tych głośników.jak Ci poszło??
-
Jakie głośniki przód B5 II lift
Witam Serdecznie mam pytanie szukam głośników na przód w drzwi gdyż stare oddały ducha i brzęczą.I pytanie sprzedawca polecił mi takie jak HERTZ DSK 130.ale tak myśle czy nie ori a jeśli ori to jakiej firmy polecacie bo jest kilka z tego co się zoorientowałem.pozdrawiam i dzięki za podpowiedź
-
Kodowanie kluczyka b5
Dziękuje za pomoc kolego pozdrawiam mam nadzieje ze sie uda
-
Kodowanie kluczyka b5
Witam Serdecznie mam prośbe o pomoc w kodowaniu kluczyka w mojej Audi,może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać na forum.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc przy Vagowaniu
hej sory wszystkich ale nie miałem dostępu do neta dlatego nie odpisywałem.Mój rocznik to 99 AFN ostatnie wersje,więc tak patrzyłem ten wężyk w ecu nie mam,ładowanie po nocy aku pokazywał 12.4 po odpaleniu pokazywał 13.7 wężyki podcisnienia wymieniłem ewentualnie posprawdzałem jak był dobry zostawiłem,błędu jak wcześniej nie da się skasować,pomysły mi się koncza a przeglądu jak niema tak niema
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc przy Vagowaniu
Witam mam pytanie gdzie w wawie moge podłaczyc swoja a4 pod waga i skasowac bład 65535.dzieki i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Usuniecie błędu 65535
a mozesz kolego mi podpowiedzieć gdzie mam szukać tego numeru sterownika
-
[B5 AFN] Usuniecie błędu 65535
Witam mam pytanie czy ktoś z was czyścił ecu lub ten wężyk który do niego dochodzi bo mam taki problem i zastanawiam sie czy zrobie to sam czy dac do jakiegoś mechaniora.dzieki za kazdą pomoc pozdrawiam
-
[B5 AFN] Poszukuję takiej części
witam wszystkich, pilnie poszukuje takiej czesci jest to antena w mojej a4 niestety nigdzie niemoge tego znależdż z wyjątkiem aso ale cena 159 zeta mnie zabija z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:43_________________________________________________hmmm widze ze nikt nie jest mi w stanie pomóc.zostaje tylko kombinacja (to czego chciałbym uniknąć ;( ...)
DejwB5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta