Treść opublikowana przez DejwB5
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
ok ale skąd moje pytanie wyczytałem ze specyfikacji samochodu ze był tam lany półsyntetyk a nie pełensyntetyk.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Witam kolegów. Sorry jeśli się powtarzam ale mam mały problem gdyż w tym poście piszecie ze olej do skrzyni revanol jest to pełen syntetyk a jaka moze byc sprawa gdybym zalał pół syntetyk ale tez revanol .z gory dzieki za pomoc
-
Montaż głośników Herz
Hej kolego Ksawek.dzieki wielkie za opis i opinie o tym jak to gra i montażu tych głośników.troszke sie zmartwiłem bo seryjne można kupić w aso ale kosztują około 200 zeta za sztukę(na zamówienie oczywiście).szukam dalej trochę sie cykam kupić używane na allegro .hmhmhmhm.dzieki pozdrawiam
-
Montaż głośników Herz
Hej kolego a jak te dystanse chcesz przerobić żeby pasowały nie lepiej kupic orginalne
-
Montaż głośników Herz
Spoko będe wdzięczny opinii jak to gra, czy warta sprawa kasy.pozdro
-
Skaczący silnik na wolnych obrotach np. Na swiatłach
hej kolego jak z tymi głosnikami .wejdz na forum car audio.pozdro
-
Montaż głośników Herz
hej kolego ja właśnie tez się przymierzam na wymianke tych głośników.jak Ci poszło??
-
Jakie głośniki przód B5 II lift
Witam Serdecznie mam pytanie szukam głośników na przód w drzwi gdyż stare oddały ducha i brzęczą.I pytanie sprzedawca polecił mi takie jak HERTZ DSK 130.ale tak myśle czy nie ori a jeśli ori to jakiej firmy polecacie bo jest kilka z tego co się zoorientowałem.pozdrawiam i dzięki za podpowiedź
-
Kodowanie kluczyka b5
Dziękuje za pomoc kolego pozdrawiam mam nadzieje ze sie uda
-
Kodowanie kluczyka b5
Witam Serdecznie mam prośbe o pomoc w kodowaniu kluczyka w mojej Audi,może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać na forum.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc przy Vagowaniu
hej sory wszystkich ale nie miałem dostępu do neta dlatego nie odpisywałem.Mój rocznik to 99 AFN ostatnie wersje,więc tak patrzyłem ten wężyk w ecu nie mam,ładowanie po nocy aku pokazywał 12.4 po odpaleniu pokazywał 13.7 wężyki podcisnienia wymieniłem ewentualnie posprawdzałem jak był dobry zostawiłem,błędu jak wcześniej nie da się skasować,pomysły mi się koncza a przeglądu jak niema tak niema
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc przy Vagowaniu
Witam mam pytanie gdzie w wawie moge podłaczyc swoja a4 pod waga i skasowac bład 65535.dzieki i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Usuniecie błędu 65535
a mozesz kolego mi podpowiedzieć gdzie mam szukać tego numeru sterownika
-
[B5 AFN] Usuniecie błędu 65535
Witam mam pytanie czy ktoś z was czyścił ecu lub ten wężyk który do niego dochodzi bo mam taki problem i zastanawiam sie czy zrobie to sam czy dac do jakiegoś mechaniora.dzieki za kazdą pomoc pozdrawiam
-
[B5 AFN] Poszukuję takiej części
witam wszystkich, pilnie poszukuje takiej czesci jest to antena w mojej a4 niestety nigdzie niemoge tego znależdż z wyjątkiem aso ale cena 159 zeta mnie zabija z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:43_________________________________________________hmmm widze ze nikt nie jest mi w stanie pomóc.zostaje tylko kombinacja (to czego chciałbym uniknąć ;( ...)
-
[B5 AFN] Poszukuje wątku swiatła dzienne B5
super o to mi chodziło dzieki kolego serdeczne,pozdrawiam
-
[B5 AFN] Poszukuje wątku swiatła dzienne B5
Witam wszystkich mam mały problem poszukuje watku jednego naszego kolegi odnosnie przerobienia świateł drogowych z mozliwoscia dziennych za pomoca modułu sd2 lub cos podobnego .dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych tarczach i klockach?
witam Właśnie zastanawiam się nad tym samym problemem i znalazłem kolego te same tarcze ale taniej,poco przepłacać www.mikoda.pl. klocki oczywiscie ate ten komplety bedzie ok
-
[B5 AFN] Problem z webasto
oki sprubuje ale jeden mechanik spec od vw group powiedział ze tego vag nie zczyta jako błedu ale sprawdze sobie tak dla spokoju własne napisze w niedzele co wyszło dzieki kolego
-
[B5 AFN] Problem z webasto
Witam serdecznie jak w temacie mam problem z webasto mianowicie po tym jak mi sie aku rozładował od mrozu i musiałem go odłaczyc na noc do ładowania niemoge załaczyc webasto przed rozłaczeniem działało bez zarzutu czy moze ktos ma jakąś podpowiedz co to moze byc .dzieki z góry pozdrawiam
-
[B5 AFN] Radio CONCERT II jak podłaczyc wzmacniacz
Witam wszystkich mam takie pytanko mam radio concert II i fabryczny subwoofer ale mam pytanie czy do tego radia które niema wyjscia na wzmacniacz da rade podłaczyc dodatkowy sub który własnie ma wzmacniacz ale potrzebuje sygnał z radia.co mozna na to zaradzic,czy w tym wypadku tzreba zmienic radio a tego bym niechciał dzieki za podpowiedz
-
[B5 AFN] Problem z rozładowujacym sie akumulatorem
dziękuje kolego za tak obszerne wytłumaczenie mi tego tematu.masz racje ja mam wieksze doswiadczenie w mechanice niz elektryce,a wiec w sobote lub w poniedziałek musze zdobyc amperomierz i badac kiedy ta usterka wysteuje bo jest to o tyle denerwujace ze nie zawsze ona jest.wazna sprawa z tym podłaczeniem tego ampermierza dzieki bo chyba bym go zjarał jak napisałes.pozdrawiam dzieki jeszcze raz dam znac jak cos znajde bo moze komus to pomoze na przyszłosc.pozdrawiam dobrej nocki
-
[B5 AFN] Problem z rozładowujacym sie akumulatorem
aha co do podłaczenia amperomierza pod kleme to jest tak ze wykazał mi na naładowanym akumulatorze 13,4V na odłaczonej klemie a po podpieciu klemy wskaznik pokazywał 12,7V i jak mysle to zaduzo,umówiłem sie z elektrykiem na szukanie tej usterki i jak do niego pojechałem to to róznica u niego wykazywała 0.01v powiedział ze wszystko jest sprawne i sprawdził akumulator tez jest ok.jutro bede sprawdzał amperomierzem te bezpieczniki i napisze co i jak ale jak byscie mieli jakies jeszcze pomysły to z góry dziekuje
-
[B5 AFN] Problem z rozładowujacym sie akumulatorem
ok rozumiem kolego "mily" to jest mysl dobra a tylko takie jeszcze pytanie jaki powinien byc pobór pradu na tych bezpiecznikachi od której strony jest plus o ile wiesz to bede wdzieczny
-
[B5 AFN] Problem z rozładowujacym sie akumulatorem
ok dzieki kolego tam tez zerkne, ale niewiem,bo ta usterka sie pojawiła tak z 6 miesiecy temu a sprzetem smigam prawie 16 miesiecy a w tym czasie jak to sie stało to niebył nigdzie odatawiany na warsztat samochodzik wiec kombinacje raczej odpadaja, ja co do bezpieczników i takich podobnych sparaw jak ojeje i płyny to nie kombinuje,a mam pytanko jak mozna sprawdzic przekazniki czy nie wariuja i one nie robia zwarcia??